Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa internetového vysílání...

Články | Aktualizováno 12. 5. 2019

Vyberte si nejlepší internetovou televizi IPTV / OTT a sledujte doma nebo na cestách oblíbené TV kanály...

IPTV televize | Přidáno 12. 5. 2019

Internetové televize IPTV / OTT umožňují pohodlné sledování běžného televizního vysílání za pomoci internetového připojení (zpravidla si vystačíte s rychlostí 1,2 Mb/s až 6 Mb/s v závislosti na kvalitě vysílání). Mezi hlavní výhody sledování televize přes internet je velký počet českých, slovenských a zahraničních TV stanic, které jsou k dispozici nejen v klasickém SD rozlišení, ale zároveň v atraktivní HD kvalitě. K přidané hodnotě internetové televize patří možnost sledovat jakýkoliv TV pořad i po jeho odvysílání. V závislosti na provozovateli IP televize se tato doba pohybuje mezi 7 až 30 dny. S internetovou televizí už nepřijdete o žádný oblíbený film, seriál či sportovní utkání. Díky tomu si zároveň živé vysílání kdykoliv (...celý článek)

Získejte zdarma na celý měsíc televizi přes internet Skylink Live TV a užijte si naplno digitální zábavu...

IPTV televize | Skylink | Přidáno 8. 5. 2019

Pokud jste zatoužili po programové nabídce Skylink, pak již nutně nepotřebujete vlastnit satelitní komplet a řešit otázku, jak nainstalovat satelitní parabolu a správně naladit dostupné televizní kanály. V současnosti si totiž vystačíte pouze s kvalitním připojením k internetu, díky kterému jednoduše využijete online službu televize přes internet Skylink Live TV. Původně služba sloužila jako doplněk pro předplatitele satelitní služby Skylink, aktuálně je už internetová televize dostupná zároveň i pro uživatelé, kteří nemají aktivní satelitní kartu Skylink. Využijte zkušební měsíc zdarma a sami si (...celý článek)

Sledujte jednoduše oblíbenou kabelovou televizi UPC kdykoliv a kdekoliv na notebooku, tabletu či mobilním telefonu s online službou Horizon Go po celé EU...

Kabelové televize | UPC | Přidáno 4. 4. 2019

Předplatitelé kabelové televize UPC mají zdarma v rámci svého televizního tarifu službu Horizon Go, se kterou mohou sledovat oblíbené pořady na stolním počítači, přenosném notebooku, tabletu či smartphonu všude tam, kde mají k dispozici dostatečně rychlé a stabilní internetové připojení. V rámci Horizon Go se nemusíte spoléhat pouze na živé televizní vysílání, ale lze zároveň využít i 7 denní TV archiv. Jednoduše si tak přehrajete již odvysílaný film, seriál, dokument a TV pořad, který vám v nedávné době utekl. Kromě toho získáte také přístup do videotéky MyPrime, kde najdete víc než 2 000 filmů, které si můžete přehrávat opakovaně a zcela bez omezení. Filmovou nabídku z videotéky MyPrime si můžete předem stáhnout do mobilu nebo tabletu a sledovat ji i tam, kde momentálně nemáte přístup k internetu (...celý článek)

Jak neomezeně sledovat internetové televize, pořady z TV archivu či online videotéky na mobilních zařízeních bez počítání FUP z vašeho běžného datového balíčku?

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 21. 3. 2019

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) přímo obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu i tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu nebo online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k bezdrátové síti WiFi. Snadno si pak v daném měsíci ušetříte drahocenné MB z datového balíčku na ostatní internetové aktivity. Pokud byste rádi využívali mobilní data pro streamování videa, pak ovšem nemusíte věšet hlavu, protože v nabídce mobilních operátorů najdete i speciální tarify, které data nespotřebovávají. V rámci takového balíčku můžete za určitý poplatek využívat nejrůznější streamovací služby, aniž by se vám spotřebovali běžná mobilní data (...celý článek)

Vyzkoušejte nový 4K Android TV set-top box DV 8220 pro internetovou televizi Sledování TV s řadou funkcí...

IPTV televize | Přidáno 3. 2. 2019

V nabídce internetové televize Sledování TV nově najdete vylepšený set-top box DV 8220 s podporou 4K rozlišení, který je určený pro uživatele starších televizorů bez chytrých funkcí. Jedná se o moderní zařízení založené na operačním systému Android TV 8 Oreo. Prostředí samotné aplikace Sledování TV nabízí přehledné ovládání a povedený dlaždicový seznam. Na úvodní obrazovce najdete všechny důležité volby pro pohodlnou práci s internetovou TV (televizní kanály, vlastní nahrávky, programový průvodce EPG, přístup do videotéky, rádia a nastavení). Kromě podpory pro Sledování TV si můžete set-top box jednoduše rozšířit o další užitečné aplikace jako je např. Youtube, Kodi, Netflix, HBO Go a řadu dalších (...celý článek)

Vyzkoušejte ještě dnes internetovou televizi Kuki TV s jejím nejlevnějším televizním tarifem Kuki Start...

IPTV televize | Přidáno 16. 12. 2018

Internetová televize Kuki TV rozšiřuje nabídku televizních tarifů a nově přichází s nejlevnějším balíčkem Kuki Start. Nově tedy máte k dispozici vedle stávajících tarifů Kuki Menší za 200 Kč měsíčně (30 TV kanálů) a Kuki Větší za 400 Kč měsíčně (60 TV kanálů) i nejmenší a nejlevnější balíček Kuki Start za 100 Kč měsíčně s pevně danou nabídkou 42 TV kanálů. Z dostupné nabídky 42 televizních stanic můžete 26 kanálů sledovat v atraktivní HD kvalitě. Startovací tarif může být vhodný pro uživatele, kteří se například chtějí před přechodem na nový druh pozemního digitálního vysílání DVB-T2 seznámit s alternativní IPTV / OTT platformou, se kterou mohou i nadále jednoduše sledovat všechny oblíbené české TV stanice (...celý článek)

Co je funkce hybridního vysílání HbbTV? Jaké služby nabízí a kde ji můžete využívat...

Pozemní vysílání | Satelitní televize | HbbTV | Aktualizováno 12. 9. 2018

Pod zkratkou HbbTV (Hybrid Broadcast Broadbad TV) si můžete představit kombinaci klasického televizního vysílání, které je navíc doplněné o další interaktivní obsah, do kterého může patřit rozšířený TV program, možnost zpětného přehrávání pořadů z archivu jednotlivých televizních stanic, informace o aktuální počasí apod. Co přesně bude obsahem hybridního vysílání HbbTV ovšem zcela závisí na vybrané televizní stanici. V současné době tuto nadstandardní službu podporuje např. Česká televize, Nova, Prima a česká hudební televize Óčko. Do budoucna tento dodatečný obsah jistě nabídnou i další (...celý článek)

Sledujte zdarma živé vysílání českých a slovenských online TV stanic na počítači...

TV programy | Aktualizováno 7. 9. 2018

V dnešní době můžete jednoduše sledovat online vysílání celé řady českých TV stanic přímo na obrazovce vašeho osobního počítače, notebooku, tabletu nebo displeji chytrého telefonu pomocí běžného internetového připojení. Pokud např. patříte mezi příležitostné diváky televizního vysílání, nebo prostě jen nemáte zrovna volnou televizi k dispozici, pak i přesto můžete pravidelně sledovat živé vysílání u vybraných televizních stanic. Pokud ve vaší domácnosti dokonce televizor nemáte vůbec, v takovém případě dokonce ani nemusíte platit koncesionářské poplatky za televizní vysílání České televize, ale přesto můžete zcela legálně a zdarma sledovat dostupné TV online, a to včetně pořadů ČT, které jsou volně vysílané (...celý článek)

Nabídka nových sportovních kanálů na internetové televizi T-Mobile TV a satelitní televizi T-Mobile SAT TV...

Satelitní televize | IPTV televize | T-Mobile TV | T-Mobile SAT TV | Přidáno 22. 8. 2018

V nabídce internetové i satelitní televize od T-Mobile v najdete řadu oblíbených sportovních kanálů (Sport, Čt Sport, Nova Sport, Eurosport...). Vedle těchto běžných sportovních stanic nově najdete v tarifech M, L a XL na internetové T-Mobile TV a tarifech M, L na satelitní T-Mobile SAT TV dva sportovní kanály Digi Sport od operátora Digi TV vysílané v atraktivní HD kvalitě. Těšit se tak můžete na živé fotbalové přenosy, sestřihy ze zápasů, rozhovory s hráči, aktuality, statistiky i zajímavé (...celý článek)

Bohatá nabídka jedinečných sportovních zážitků na internetové televizi Digi2GO a satelitní televizi Digi TV...

Satelitní televize | IPTV televize | Digi2GO | Digi TV | Přidáno 14. 8. 2018

TV přes internet Digi2GO a satelitní televizi Digi TV najdete v nabídce společnosti DIGI CZ, která tyto televizní platformy veřejně poskytuje. Součástí těchto televizí je bohatá nabídka sportovních kanálů, kde budete z pohodlí domova sledovat jedinečné sportovní přenosy. Aktuálně najdete v nabídce více než 10 TV stanic zaměřených na sport, které z větší části budete sledovat v atraktivním HD rozlišení. Kromě toho pak můžete velmi jednoduše rozšířit stávající nabídku o další řadu speciálních programů díky samostatnému sportovnímu balíčku (...celý článek)

Internetovou televizi O2 TV budete nově sledovat na výrazně vylepšeném set-top boxu třetí generace...

IPTV televize | O2 TV | Přidáno 31. 7. 2018

V O2 si pro vás opět připravili zcela novou generaci set-top boxu, se kterým budete pohodlně sledovat internetové vysílání O2 TV na obrazovce vašeho televizoru. Celkově se jedná o třetí generaci set-top boxu, který se k této digitální IPTV / OTT televizi od jejího spuštění v roce 2006 nabízí. V té době se televizní služba spouštěla s IPTV STB iCan-3800TW ve známém stříbrném provedení. První výraznou změnu ovšem přinesla až druhá generace set-top boxu iP4.tv EVO4-T vydaná v roce 2013, která zaujala elegantním černým designem a výrazně kompaktními rozměry. Kromě vzhledu nabídl tento set-top box především řadu nových funkcí, vyšší výkon s rychlejší odezvou na dálkový ovladač, podporu pro Full HD rozlišení, a to včetně výrazně nižší energetické náročnosti. Tento set-top box byl po zhruba 2 letech nahrazen mírně (...celý článek)

O2 TV inovovalo mobilní aplikaci pro tablety a chytré telefony se systémem Apple iOS a Google Android...

IPTV televize | O2 TV | Přidáno 28. 6. 2018

Otestujte inovovanou mobilní aplikaci O2 TV, která je běžně dostupná pro tablety a mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS, Google Android a Windows Phone. Přepracovaná mobilní aplikace nově nabízí atraktivní design a zejména nově pojaté zobrazení všech televizních pořadů, které vychází z webového a televizního rozhraní služby O2 TV. Na úvodní stránce nově najdete seznamy doporučených pořadů s vylepšeným řazením (filmy, seriály, pořady...) podle žánrů. Samozřejmostí je možnost ukládání nahraných pořadů na 30 dní, u kterých lze nově při přehrání jednoduše pokračovat tam, kde jste (...celý článek)

Proč se vyplatí sledovat fotbalová utkání a další sportovní zápasy s internetovou službou O2 TV?

IPTV televize | O2 TV | Přidáno 12. 4. 2018

Sledovat rozličná sportovní utkání můžete zpravidla s kteroukoliv televizní službou, ale pouze na O2 TV získáte navíc i celou řadu nadstandardních výhod. Na sportovních kanálech z rodiny O2 TV (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis) si můžete nejen jednoduše vybírat, na který ze souběžně hraných zápasů se budete dívat, ale zároveň máte k dispozici i několik záběrů různých kamer, kde si jednoduše sami vyberte ideální úhel, ze kterého budete váš oblíbený sportovní přenos sledovat. Pokud navíc promeškáte důležitý zápas, můžete se na něj kdykoliv znovu podívat ze záznamu, s funkcí zpětného zhlédnutí. Se sportovními kanály na O2 TV vám už tedy konečně neunikne žádné důležité utkání (...celý článek)

Kdo musí platit koncesionářské poplatky za televizní vysílání České televize a rozhlasové vysílání ČRo...

Televizní vysílání | Pozemní vysílání | Satelitní televize | Kabelové televize | Česká televize | Přidáno 6. 2. 2018

Podle zákona č. 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích jsou osoby žijící v ČR, které zároveň vlastní či používají zařízení technicky způsobilé k příjmu televizního nebo rozhlasového vysílání povinni platit měsíční paušální poplatek (tzv. koncesionářský poplatek). V praxi to znamená, že se v domácnosti platí vždy jeden koncesionářský poplatek za TV a rádio, bez ohledu na počet přijímačů. Do jedné domácnosti se řadí také televizní a radiové přijímače umístěné např. na chalupě. Pokud již některý člen společné domácnosti rozhlasový a televizní poplatek odvádí, ostatní osoby už jej neplatí. V případě podnikatelů se musí odvádět koncesionářský poplatek za každý přístroj použitý k podnikání zvlášť (...celý článek)

Televize přes internet Lepší TV nabízí uživatelům televizní služby i bez uzavřené smlouvy...

IPTV televize | Lepší TV | Přidáno 22. 11. 2017

Televize přes internet Lepší TV přináší denně svým uživatelům bohatou porci televizní zábavy na více než 80 TV kanálech společně s řadou užitečných služeb (neomezené nahrávání, zpětné zhlédnutí až 30 dní, pozastavení živého vysílání apod.). Aktuálně přichází operátor GoNet s novinkou, kdy se při objednání služby nemusí podepisovat žádné smlouvy, služba je navíc aktivní ihned po přijetí platby. Jako zákazník se tedy nemusíte bát, že se k něčemu upisujete. Pokud se jednoho dne rozhodnete, že už službu nechcete dále využívat, prostě přestane platit své předplatné (...celý článek)

Vyzkoušejte mobilní aplikaci od internetové televize Digi2GO, která míří na mobilní telefony a tablety...

IPTV televize | Digi2GO | Přidáno 10. 11. 2017

Pořady na internetové televizi Digi2GO můžete kromě obrazovky vašeho televizoru zároveň sledovat na mobilních zařízeních (smartphony, tablety...) díky dostupné aplikaci v App Store, Google Play či Microsoft Store. Všude tam, kde máte k dispozici internetové připojení můžete sledovat nejen živé vysílání, ale k dispozici máte i funkci zpětného zhlédnutí (timeshift), kde velmi snadno jakýkoliv právě vysílaný pořad pozastavíte, přetočíte a později opět znovu spustíte. Digi2GO vám navíc nabízí i kompletní TV Archiv všech odvysílaných pořadů v rozsahu 72 hodin, které máte plně k dispozici. Díky tomu vám žádný program neuteče, prostě si pořad pustíte od jeho začátku později, kde jako bonus můžete vybrané (...celý článek)

Internetová i satelitní TV od T-Mobile prodlužuje oblíbenou funkci zpětného zhlédnutí...

Satelitní televize | IPTV televize | T-Mobile TV | T-Mobile SAT TV | Přidáno 19. 10. 2017

Funkce zpětného zhlédnutí TV archivu u již odvysílaných pořadů patří mezi nejoblíbenější služby internetové televize T-Mobile TV i satelitní televize nové generace T-Mobile SAT TV, u které je pro tuto službu vyžadováno připojení satelitního přijímače k internetu (minimálně 2 Mb/s). Z původních 48 hodin mohou nyní zákazníci T-Mobile TV sledovat již odvysílané pořady za posledních 72 hodin. Díky tomu vám už ani přes víkend neutečou oblíbené filmy, seriály, dokumenty nebo zajímavé sportovní pořady. Uživatelé s výhodou Magenta 1 se mohou dokonce vrátit až 7 dní zpět (...celý článek)

Sledujte internetovou televizi Lepší TV na obrazovce televizoru díky modernímu IPTV set-top boxu...

IPTV televize | Lepší TV | Přidáno 28. 9. 2017

Televize přes internet Lepší TV je cenově dostupná online služba, se kterou budete jednoduše sledovat více než 80 českých, slovenských i zahraničních televizních stanic (z toho cca 36 v HD kvalitě) na obrazovce vašeho počítače, mobilního telefonu, tabletu nebo Smart TV. Stačí vám k tomu pouze dostatečně rychlé připojení k internetu (minimální rychlost internetu 3 Mb/s). Jestliže se chcete na internetovou televizi Lepší TV pravidelně dívat i na běžné televizi, pak si stačí koupit či pronajmout přijímač Lepší TV BOX (set-top box), který propojíte s vašim internetovým routerem (...celý článek)

K moderní IPTV / OTT platformě T-Mobile TV obdržíte zcela nový přijímač Arris VIP 4302...

IPTV televize | T-Mobile TV | Přidáno 24. 8. 2017

Nový IPTV přijímač Arris VIP 4302 u internetové televize T-Mobile TV nahrazuje původní model Arris VIP 1113. Nová generace set-top boxu ukrývá ve velmi kompaktním a futuristicky laděném těle dostatečně výkonný hardware pro sledování vysílání ve Full HD rozlišení 1080p s podporou kodeku HEVC. Kompresní videoformát HEVC (někdy označován také jako H.265) výrazně snižuje nároky na datový tok při zachování stejné obrazové kvality jako jeho předchůdce H.264 (...celý článek)

Vyberte si z bohaté nabídky dostupných aplikací určených pro internetovou televizi Lepší TV...

IPTV televize | Lepší TV | Přidáno 6. 8. 2017

Cenově dostupnou internetovou televizi Lepší TV můžete velmi jednoduše sledovat na celé řadě rozmanitých zařízení i bez nutnosti nákupu či pronájmu nabízeného IPTV set-top boxu. Společnost GoNet, která stojí za platformou Lepší TV nabízí celou řadu dostupných aplikací, díky kterým můžete tuto televizní službu sledovat na smartphonech i tabletech se systémy Apple iOS a Google Android, v internetovém prohlížeči nebo připravené aplikaci na počítači, ale i přímo ve vybraných Smart TV. Seznam dostupných zařízení (zejména pro rozličné Smart TV) se navíc neustále rozšiřuje. K dispozici je dokonce (...celý článek)

Jakými způsoby můžete přijímat digitální televizní vysílání na obrazovkách vašich televizorů?

Televizní vysílání | Pozemní vysílání | Satelitní televize | Kabelové televize | Přidáno 12. 7. 2017

Hledáte všechny dostupné alternativy, jakým způsobem můžete jednoduše přijímat běžné televizní vysílání? Pokud chcete na obrazovce vašeho televizoru sledovat živé vysílání oblíbených českých TV stanic, máte zpravidla k dispozici 4 způsoby, jak televizní signál přijímat. Patří mezi ně pozemní vysílání přes klasickou anténu, satelitní televize přes parabolu, nebo kabelové televize, které jsou v poslední době nahrazovány internetovou televizí přes IP protokol (...celý článek)

Kabelová televize Elsat rozšiřuje nabídku služeb o novou online TV, kterou lze sledovat na mobilních zařízeních...

Kabelové televize | Aktualizováno 13. 6. 2017

Kabelová televize Elsat nabízí vedle stávajících služeb i novou online TV s vybranou řadou televizních programů dostupnou pomocí jakéhokoliv dostatečně stabilního internetového připojení na území České Republiky. Elsat online TV můžete sledovat přes mobilní telefony, tablety (Apple iOS, Google Android, Microsoft Windows Phone) nebo vybrané Smart TV skrze aplikaci ModerniTV. U běžných televizorů se online televize Elsat dostane na obrazovky vaší televize přes multimediální box s moderním HDMI rozhraním, který je založen na systému Google Android. Dostupnou nabídku televizních kanálů můžete navíc jednoduše sledovat na několika zařízeních současně (...celý článek)

TV přes internet Digi2GO budete na obrazovce vašeho televizoru sledovat díky IPTV přijímači Arris VIP1113...

IPTV televize | Digi2GO | Přidáno 16. 1. 2017

TV přes internet Digi2GO můžete nezávisle sledovat až na 4 zařízeních. Zpravidla mezi ně patří osobní počítač nebo notebook, chytrý telefon, tablet a samozřejmě i klasický televizor. Nicméně pro samotné sledování služby Digi2GO na obrazovce vaší TV musíte být vybaveni IPTV přijímačem (set-top box), který se připojuje mezi internetový router a samotný televizor. Ten lze koupit, nebo pronajmout při objednání služby. Jedná se o poměrně osvědčený IPTV přijímač Arris VIP1113, který zaujme elegantním a kompaktním vzhledem, ke kterému je přibalen povedený dálkový ovladač (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Jak vybrat moderní televizor?

Pokud se rozhodujete k nákupu nového televizoru, pak jistě víte, že se nejedná o jednoduchou volbu. Ze všech stran útočí informace o velikosti úhlopříčky nebo kvalitě obrazu, chytrých funkcích, ale i rozmanité výbavě. Nicméně při volbě TV není samotná úhlopříčka (...celý článek)

Podpora Chromecastu

Obsah archivu iVysílání můžete jednoduše sledovat na PC, mobilním telefonu, tabletu či chytré TV s podporou HbbTV. Mezi tyto zařízení se v současné době nově přidává zároveň i multimediální centrum Google Chromecast (2), se kterým můžete běžně streamovat videa archivu (...celý článek)

HBO Go výrazně zlevňuje

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se pak stává (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru