Bohatá nabídka jedinečných sportovních zážitků na internetové televizi Digi2GO a satelitní televizi Digi TV...

Články | Internetové vysílání | Satelitní televize | Přidáno 14. 8. 2018

TV přes internet Digi2GO a satelitní televizi Digi TV najdete v nabídce společnosti DIGI CZ, která tyto televizní platformy veřejně poskytuje. Součástí těchto televizí je bohatá nabídka sportovních kanálů, kde budete z pohodlí domova sledovat jedinečné sportovní přenosy. Aktuálně najdete v nabídce více než 10 TV stanic zaměřených na sport, které z větší části budete sledovat v atraktivním HD rozlišení. Kromě toho pak můžete velmi jednoduše rozšířit stávající nabídku o další řadu speciálních programů díky samostatnému sportovnímu balíčku.

Nenechte si ujít jedinečné sportovní přenosy na sportovních kanálech Digi Sport s internetovou nebo satelitní televizí od DIGI CZ (Digi2GO, Digi TV)...

Mimo běžně vysílané sportovní pořady vás zaujme internetová a satelitní televize od DIGI CZ (Digi2GO, Digi TV) především nabídkou exkluzivně živě vysílaných sportovních zápasů z anglické fotbalové Premier League, španělské La Ligy, německé Bundesligy a italské Série A. Na kanálech Digi Sport si zároveň užijete tenisové turnaje ATP, kickboxovou show Enfusion Live, plochodrážní závody MS Speedway GP nebo MS v Sidecarcrossu. Skvěle se budete zároveň bavit u první anglické ligy Sky Bet Championship, francouzské Ligue 1, MS v Rallycrossu, hokejové NHL, ale i celé řady dalších sportovních událostí.

Stačí si pořídit TV přes internet Digi2GO, nebo satelitní televizi Digi TV, následně vybrat vhodnou nabídku televizních kanálů a skvěle se bavit u živých sportovních přenosu na kanálech Digi Sport a mnoha dalších televizních kanálů.

Jak si pořídit TV přes internet Digi2GO nebo satelitní televizi Digi TV?

Jestliže dáváte přednost satelitní televizi pro její širokou dostupnost po celém území České republiky, bohatou nabídku českých, slovenských a zahraničních TV kanálů v HD kvalitě, pak můžete využít oblíbenou službu Digi TV. Stačí objednat satelitní přijímač i případnou instalaci (pokud již nevlastníte parabolu s konvertorem) přímo od Digi TV a začněte plně využívat všechny nabízené služby. Pokud máte v domácnosti dostatečně rychlé připojení k internetu a zajímají vás moderní funkce jako přehrání od začátku, cloudové nahrávání pořadů, archiv TV vysílání, pak vyzkoušejte internetovou televizi Digi2GO, ke které získáte kvalitní set-top box, který propojíte s internetovým routerem a vašim stávajícím televizorem. Všechny důležité informace, vlastnosti nebo recenze o internetové TV Digi2GO, nebo satelitní televizi Digi TV najdete na našich stránkách.

články internetové vysílání satelitní televize iptv televize digi2go digi tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Aplikace pro HBO Go

Online videopůjčovna HBO Go je aktuálně dostupná na řadě platforem nebo zařízení. Nabídku oblíbených filmů a exkluzivních seriálů a dalších zajímavých dokumentů z filmotéky HBO Go můžete běžně sledovat nejen na počítačích (Windows, Mac) v okně prohlížeče, kde máte (...celý článek)

Přechod na DVB-T2 / HEVC?

V České republice dochází ke druhé vlně digitalizace, kde v průběhu několika let dojde k vypnutí původního DVB-T vysílání a postupnému přechodu na vysílání ve standardu DVB-T2 / HEVC. Harmonogram přechodu bude postupně probíhat mezi roky 2017 až 2020, po (...celý článek)

ČT na DVB-T ukončí HD kanály

Česká televize vypne terestrické vysílání HD kanálů ve veřejnoprávním multiplexu 1a vysílané v již dosluhujícím standardu DVB-T, kde tyto kanály ve vysokém HD rozlišení mohli diváci doposud sledovat. Programy v HD kvalitě budou dostupné na nové platformě DVB-T2 (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru