Aplikace pro online videopůjčovnu HBO Go, se kterými můžete sledovat bohatou nabídku oblíbených filmů, exkluzivních seriálů a zajímavých dokumentů...

Články | Online TV služby | Přidáno 6. 1. 2018

Online videopůjčovna HBO Go je v současnosti dostupná na celé řadě rozmanitých platforem a zařízení. Dostupnou nabídku oblíbených filmů, exkluzivních seriálů nebo zajímavých dokumentů z knihovny HBO Go můžete běžně sledovat na počítačích (Windows, Mac) v okně prohlížeče, ze kterých je možné video streamovat na mini počítač ChromeCast. Řada uživatelů má např. notebook s HDMI výstupem propojený s LCD televizorem. Pro ostatní zařízení máte k dispozici řadu rozmanitých aplikací.

Aplikace HBO Go je k dispozici na mobilní telefony a tablety s operačním systémem Apple iOS a Google Android. Samostatnou aplikaci najdete i pro Smart TV značek Samsung, LG a chytré televizory založené na systému Android TV. Pokud využíváte multimediální centrum Apple TV nebo Google ChromeCast, které dokáží proměnit běžný televizor na chytrý, pak najdete pro tyto zařízení určené ke sledování online videa vhodnou aplikaci. Mezi další platformy a zařízení, které umí zpřístupnit rozsáhlou filmotéku HBO Go na obrazovce vaší televize patří vybrané multimediální herní konzole. Přesněji se jedná o modely Microsoft Xbox 360 a Xbox One nebo Sony PlayStation 3 a PS4. S rozšířením na další zařízené můžete jistě počítat i do budoucna.

Využijte širokou nabídku dostupných aplikací pro streamovací video službu HBO Go a užijte si filmy a seriály z pohodlí domova nebo na cestách...

Nezapomeňte, že v online videopůjčovně HBO Go můžete mít pod jedním účtem spárováno pouze 5 registrovaných zařízení. Seznam zařízení najdete v profilu svého účtu, odkud je můžete následně přidávat a odebírat. Upozorňujeme, že HBO Go pak můžete souběžně pouštět pouze ze dvou zařízeních současně.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku HBO Go?

Pokud máte opakovaně pocit, že v televizi opět vůbec nic nedávají, pak vyzkoušejte online videotéku HBO Go. Získáte přístup k obrovské filmotéce oblíbených a premiérových filmů nebo exkluzivních seriálů, které si pustíte kdykoliv budete chtít. Stačí vám pouze spolehlivé připojení k internetu o minimální rychlosti 5 Mb/s. Všechny pořady budete sledovat na chytrých televizích (Smart TV), přes webové rozhraní, na mobilech a tabletech, herních konzolích, Chromecastu nebo Apple TV. Službu si snadno objednáte přímo na stránkách provozovatele. Bližší informace, vlastnosti nebo recenzi na online videotéku HBO Go najdete v našem samostatném článku na tomto webu.

články online tv služby online videotéky hbo go

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Prime Video oficiálně v ČR

Do České republiky se oficiálně dostává služba pro online streamování filmů nebo seriálů a TV pořadů. Jde o internetovou videopůjčovnu Amazon Prime Video, se kterou můžete pohodlně sledovat stovky zajímavých pořadů. V současné době je služba dostupná ve více (...celý článek)

Sportovní zážitky na Digi TV

Televizi přes internet Digi2GO a satelitní televizi Digi TV najdete v nabídce známé společnosti DIGI CZ, která tyto televizní platformy poskytuje. V její nabídce najdete bohatou nabídka sportovních kanálů, kde budete z pohodlí domova jednoduše sledovat řadu sportovních (...celý článek)

Přechod na DVB-T2 / HEVC?

V České republice dochází ke druhé vlně digitalizace, kde v průběhu několika let dojde k vypnutí původního DVB-T vysílání a postupnému přechodu na vysílání ve standardu DVB-T2 / HEVC. Harmonogram přechodu bude postupně probíhat mezi roky 2017 až 2020, po (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru