Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa HBO Go...

Články | Aktualizováno 28. 9. 2018

S online videotékou HBO Go budete kdekoliv a kdykoliv sledovat oblíbené filmy nebo exkluzivní seriály. Všechny pořady můžete podle potřeby pozastavit a dokoukat později. Užijete si opakované zhlédnutí premiérových filmů, nebo si pustíte víkendový seriálový maratón. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících se službou HBO Go, které vás mohou zajímat. Podrobné informace zaměřené na téma HBO Go najdete také v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Streamovací služba HBO Go zlevňuje přístup do své videotéky, filmy a seriály v češtině uvidíte za 129 Kč...

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 28. 9. 2018

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se stává online platforma pro distribuci filmů HBO Go nejen bezkonkurenčně nejlepší službou, ale zároveň patří mezi nejlevnější online filmotéky na českém trhu. Snížená cena platí pro nové i stávající uživatele, kteří si tuto službu objednali přímo na webu provozovatele. Noví uživatelé videoslužby HBO Go navíc získají zkušební měsíc zcela zdarma (...celý článek)

Aplikace pro online videopůjčovnu HBO Go, se kterými můžete sledovat bohatou nabídku oblíbených filmů, exkluzivních seriálů a zajímavých dokumentů...

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 6. 1. 2018

Online videopůjčovna HBO Go je v současnosti dostupná na celé řadě rozmanitých platforem a zařízení. Dostupnou nabídku oblíbených filmů, exkluzivních seriálů nebo zajímavých dokumentů z knihovny HBO Go můžete běžně sledovat na počítačích (Windows, Mac) v okně prohlížeče, ze kterých je možné video streamovat na mini počítač ChromeCast. Řada uživatelů má např. notebook s HDMI výstupem propojený s LCD televizorem. Pro ostatní zařízení máte k dispozici (...celý článek)

Online videotéka HBO Go je konečně dostupná všem divákům, nově ji pořídíte i bez televizního operátora...

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 14. 11. 2017

V České republice najdete celou řadu úspěšných online videopůjčoven, ale málokterá nabízí takové renomé jako streamovací služba HBO Go. Tento populární videoportál americké televize HBO nabízí bohatou knihovnu filmů, seriálů a dokumentů z vlastní i cizí produkce. Dostupné pořady budete navíc sledovat s českým dabingem, nebo v originálním znění s českými titulky. Dosud jste mohli filmotéku HBO Go objednat pouze přes obchodního partnera satelitní, kabelové nebo internetové televize. Nově si už konečně můžete pořídit tuto oblíbenou službu v přímém prodeji na webových stránkách provozovatele (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Prime Video oficiálně v ČR

Do České republiky se oficiálně dostává služba pro online streamování filmů nebo seriálů a TV pořadů. Jde o internetovou videopůjčovnu Amazon Prime Video, se kterou můžete pohodlně sledovat stovky zajímavých pořadů. V současné době je služba dostupná ve více (...celý článek)

Stahování videa na Netflixu

Online videotéka Netflix konečně spustila očekávanou funkci pro offline sledování filmů i seriálů. Konečně můžete sledovat oblíbená videa také během cest vlakem, autobusem či letadlem nebo na místech bez připojení k internetu. Stačí do svého mobilu a tabletu stáhnout (...celý článek)

Zvýhodněné předplatné Voyo

Předplatné streamovací služby Voyo stojí 189 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem můžete sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic včetně (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru