Streamovací služba HBO Go zlevňuje přístup do své videotéky, filmy a seriály v češtině uvidíte za 129 Kč...

Články | Online TV služby | Přidáno 28. 9. 2018

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se stává online platforma pro distribuci filmů HBO Go nejen bezkonkurenčně nejlepší službou, ale zároveň patří mezi nejlevnější online filmotéky na českém trhu. Snížená cena platí pro nové i stávající uživatele, kteří si tuto službu objednali přímo na webu provozovatele. Noví uživatelé videoslužby HBO Go navíc získají zkušební měsíc zcela zdarma.

Pokud máte přístup do online filmotéky HBO Go zajištěný přes poskytovatele satelitní, kabelové nebo IPTV televize, pak musíte počítat s tím, že se nová cena projeví až se zpožděním, nebo třeba taky vůbec.

Za částku 129 Kč měsíčně získáte přístup k obrovské knihovně oblíbených i nejnovějších filmů, exkluzivních seriálů, úžasných i poučných dokumentů a řadě dětských pořadů, které jsou nadabované nebo obsahují české titulky...

Důvodem ke zlevnění online videopůjčovny HBO Go je zřejmě aktuální stav konkurenčních služeb s měsíčním předplatným na českém trhu, mezi kterými najdete poměrně nové zahraniční služby Netflix a Prime Video od Amazonu nebo stávající online služby se 100% českou podporou jako např. Voyo, Filmbox či OBBOD. Každopádně z této situace mohou těžit uživatelé a diváci streamovacích platforem, kteří tak postupně získají lepší služby za mnohem dostupnější ceny.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku HBO Go?

Pokud máte opakovaně pocit, že v televizi opět vůbec nic nedávají, pak vyzkoušejte online videotéku HBO Go. Získáte přístup k obrovské filmotéce oblíbených a premiérových filmů nebo exkluzivních seriálů, které si pustíte kdykoliv budete chtít. Stačí vám pouze spolehlivé připojení k internetu o minimální rychlosti 5 Mb/s. Všechny pořady budete sledovat na chytrých televizích (Smart TV), přes webové rozhraní, na mobilech a tabletech, herních konzolích, Chromecastu nebo Apple TV. Službu si snadno objednáte přímo na stránkách provozovatele. Bližší informace, vlastnosti nebo recenzi na online videotéku HBO Go najdete v našem samostatném článku na tomto webu.

články online tv služby online videotéky hbo go

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Sportovní kanál O2 TV Free

Společnost O2 spustila v březnu 2017 na pozemním digitálním vysílání kanál O2 TV Free se sportovním obsahem, který byl dostupný v běžné terestrické síti DVB-T multiplexu 4. S výjimkou přímých přenosů nabízel tento program totožný obsah jako oblíbená stanice O2 TV (...celý článek)

Streamujte přes Chromecast

Chromecast je miniaturní počítač s bezdrátovou WiFi technologií, který přes HDMI rozhraní zapojíte do TV. Google Chromecast dokáže z mobilních zařízení přes aplikaci Google Home (dostupná pro Google Android i Apple iOS) či počítače s webovým prohlížečem (...celý článek)

Problémy s laděním DVB-T2

Zkoušeli jste na televizoru či set-top boxu naladit kanály z nové platformy digitálního pozemního vysílání DVB-T2 / HEVC, ale místo obrazu přijímáte pouze samotný zvuk? Potom bude pravděpodobně na vině nevhodná specifikace vámi použitého přijímače, který disponuje (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru