Online TV služby

Díky internetovým službám můžete živě sledovat televizní programy, kdykoliv také zpětně přehrajete vybraný pořad z archivu vaší oblíbené TV stanice nebo si jednoduše pustíte zajímavý film, seriál či dokument z online videotéky.

Vyberte pro sebe vhodnou streamovací službu a ještě před samotným používáním prozkoumejte její důležité vlastnosti, recenze, hodnocení a porovnejte je s konkurencí.

Online TV služby

Smart televize

TV archiv pořadů

TV archiv pořadů

Prozkoumejte videoarchiv oblíbené televizní stanice a přehrajte si zpětně všechny pořady, filmy a seriály, které jste v nedávné době zmeškali. Online TV archiv můžete zpravidla sledovat na mobilních telefonech, tabletech, počítači i Smart TV. Mezi vyhledávané online archivy českých TV patří iVysílání, Prima Play, Nova Plus a další...

TV archiv pořadů

Online videotéky

Online videotéky

Placené služby pro streamování videa (Video on Demand - VoD) u řady uživatelů nahrazují klasické televizní vysílání. Na váš oblíbený seriál i film se podíváte kdykoliv budete chtít přímo na obrazovce počítače, tabletu, chytrém telefonu a Smart TV. Mezi známé online videopůjčovny spadá zejména Voyo, HBO Go, Netflix, ale i další...

Online videotéky


Služba HBO Go zlevňuje

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se stává online (...celý článek)

Zvýhodněné předplatné Voyo

Předplatné streamovací služby Voyo stojí 189 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem můžete sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic včetně (...celý článek)

Pořady na Netflixu v češtině

Zřejmě se najde jen málokdo, kdo nikdy neslyšel o největší videopůjčovně Netflix. Historie této společnosti sahá až do roku 1999, kdy po USA poskytovala filmy na DVD nosičích, které rozesílala poštou. V současné době nabízí Netflix streamovaný video obsah přes internet (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru