Voyo

Sledujte jednoduše v pohodlí vašeho domova nebo na cestách oblíbené i nejnovější filmy, exkluzivní seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo další zajímavé pořady okamžitě a bez čekání přes online videotéku Voyo televize Nova, nejen kdykoliv máte chuť, ale i všude tam, kde je rychlý internet...

Objednat Voyo

Online videotéka Voyo

Smart televize

Recenze online videotéky Voyo

Voyo je komplexní videoportál, kde na jednom místě najdete živé online vysílání řady programů televize Nova včetně oblíbených sportovních přenosů, kompletní TV archiv vlastních pořadů nebo seriálů, ale zároveň i online videopůjčovnu s mnoha filmovými tituly. Všechny pořady budete sledovat s dabingem, případně v původním znění s českými titulky. Ve videotéce uvidíte filmové tituly z české nebo zahraniční produkce zcela bez komerčních reklam. Předplatitelé mají běžně k dispozici vybrané filmy a TV pořady v atraktivní HD kvalitě. Denně tak můžete přijímat ještě více televizní zábavy.

Hodnocení(79%)
Kvalita videa 70%
Nabídka pořadů 70%
Platformy a zařízení 75%
CZ dabing / titulky100%

Co potřebujete k provozu online videopůjčovny Voyo? Základní podmínkou pro vstup do české Video on Demand služby je zejména stabilní připojení k internetu s minimální rychlostí cca 4 Mb/s. U svých mobilních zařízeních si nezapomeňte pohlídat přenesená mobilní data (FUP), za která můžete platit svému mobilnímu operátorovi. Všechny dostupné pořady můžete sledovat na Smart TV (LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sony, Toshiba...), na počítači ve webovém prohlížeči (PC, Mac, Linux), chytrých telefonech a tabletech (Android, iOS, Windows), vybraných Blu-Ray přehrávačích (Panasonic, Samsung) nebo multimediálních zařízeních (Google Chromecast...). Streamovací službu Voyo si objednáte jednoduchou registrací přímo na webu provozovatele.

Nabídka Voyo

Nabídka Voyo

V online streamovací službě Voyo najdete živé vysílání TV programů televize Nova (zpravodajství, seriály, sport, TV pořady), exkluzivně vysílané sportovní přenosy, prémiové kanály a kompletní videoarchiv produkce TV Nova (pořady, seriály apod.). Nabídku doplňuje online filmotéka z české a zahraniční produkce s rozmanitými filmy (akční, drama, komedie, romantické, krimi, thrillery, horory, sci-fi, fantasy, dětské...) i zajímavými seriály, a to včetně doposud neodvysílaných epizod řady oblíbených seriálů z produkce TV Nova. Všechny nabízené pořady jsou v české lokalizaci.

Zajímavé filmové tituly na Voyo

Zajímavé filmové tituly

Z dostupné nabídky online videopůjčovny Voyo můžete sledovat zajímavé filmové tituly Braven, Božská Florence, Samuraj, Na doraz, Teorie tygra, Padesátka, Kosti a skalp, Sinister 2, Underworld, Detektiv z Hongkongu, Postradatelní, které patří do rozsáhlého katalogu filmů. Samozřejmostí je dostupnost oblíbených seriálů Ulice, Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Anděl, Čtvrtá hvězda, Gympl, Doktoři z Počátků, Comeback, Soukromé pasti, Já, Mattoni a řada dalších. Sledovat můžete i TV pořady Výměna manželek, Střepiny, Na vlastní oči, Babicovy dobroty, Rady ptáka Loskutáka, Polepšovna mazlíčků...

Vyzkoušejte zdarma Voyo

Vyzkoušejte Voyo

Online videoknihovnu Voyo lze jednoduše vyzkoušet až na 7 dní zdarma. V rámci bezplatného vyzkoušení získáte přístup k většině funkcí s omezeným výběrem titulů ve videotéce, kde najdete přibližně 2 000 filmů. Před samotným vyzkoušením se ovšem musíte registrovat. Pokud však ve zkušebním období sami aktivně službu nezrušíte, bude vám aktivováno plné předplatné. Samotnou platbu můžete uhradit přes smartphone, platební kartou, či předplacenou kartou Voyo. Jedná se o měsíčně placenou službu, kterou můžete kdykoliv snadno a bezplatně zrušit.


Online videotéka Voyo na dosah
Sledujte zajímavé filmy a oblíbené seriály kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet Voyo


Sledujte streamovací službu Voyo

S internetovou videotékou Voyo budete neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy nebo oblíbené pořady TV Nova. V dostupné videoknihovně opětovně najdete stále nové filmové i seriálové tituly, se kterými se jistě zabaví celá rodina. Zároveň získáte přístup k prémiovému obsahu televizních kanálů Nova Sport a Voyo Cinema včetně živého vysílání vybraných pořadů na kanálech Nova, Nova Cinema, Nova International, Markíza International, Nova Action, Nova Gold. Zároveň si zpětně přehrajte pořady, filmy a seriály, které jste v nedávné době na programech Novy zmeškali (samotný TV archiv odvysílaných pořadů za posledních 7 dní najdete zdarma na Nova Plus).

Kompletní nabídku filmů, seriálů a pořadu videoportálu Voyo můžete kromě obrazovky chytré televize (Smart TV) sledovat na mobilních telefonech, tabletech nebo notebooku všude tam, kde máte zároveň k dispozici stabilní internetové připojení.

 • Měsíční poplatek 159 Kč Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Provoz zdarma 7 dní Bezplatný provoz na vyzkoušení
 • Nabídka titulů více než 2000 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů ne Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD, HD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů max. 1 Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení Smart TV, mobil, PC Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce TV archiv, živé vysílání Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 4 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby Voyo

 • vybrané seriály z dílny televize Nova uvidíte s předstihem oproti TV
 • přístup do archivu TV pořadů Novy a televizního kanálu Nova Sport
 • zakoupením předplatného na delší období se cena služby snižuje
 • služba beze smluv a závazků, kterou lze jednoduše a kdykoliv zrušit
 • platíte paušální poplatek bez ohledu na počet pořadů, které jste viděli

Co vám nemusí vyhovovat

 • z 5 registrovaných zařízení lze službu aktuálně sledovat na jednom
 • náročnější diváky může limitovat omezená nabídka kvalitních titulů
 • v nabídce videotéky zpravidla nenajdete nejnovější filmové trháky
 • pro přehrávání se používá i technologie založená na Flash Playeru

Recenze byla aktualizována 18. 9. 2017. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k online videotéce Voyo navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online videopůjčoven

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s paušálním poplatkem

Základní balíček

Voyo

Online videotéka
Video on Demand

2000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, archiv, živé vysílání...

159 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

HBO Go

Online videotéka
Video on Demand

1500 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, exkluzivní obsah...

129 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Banaxi Go

Online videotéka
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
nákup nebo pronájem, neomezené přehrávání, starší filmová klasika...

99 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Netflix

Online videotéka
Video on Demand

5000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 10 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, rozsáhlá knihovna...

199 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace


Zvýhodněné předplatné Voyo

Předplatné streamovací služby Voyo stojí 159 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem můžete sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic včetně (...celý článek)

Premiérové seriály na Voyo

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k oblíbeným filmům a seriálům. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova (...celý článek)

Voyo a podpora zařízení

Českou streamovací platformu (Video on Demand) Voyo společnosti TV Nova lze sledovat nejen v pohodlí domova, ale i na cestách na celé řadě rozmanitých zařízení a oblíbených platforem. Filmy, seriály a TV pořady uvidíte na chytrých televizí (Smart TV) oblíbených značek (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru