Nova Plus

Užijte si přímo z pohodlí domova, nebo na cestách atraktivní filmy, oblíbené seriály, zajímavé dokumenty i známé televizní pořady kdykoliv přes internet. Online archiv Nova Plus nabízí zdarma ke sledování odvysílané pořady po jejich premiéře ze stanic TV Nova na obrazovky počítačů, mobilů nebo tabletů...

Vyzkoušet Nova Plus

TV archiv pořadů Nova Plus

Smart televize

Recenze TV archivu Nova Plus

Videoarchiv Nova Plus poskytuje divákům oblíbené seriály, ale také další odvysílané TV pořady z vybraných kanálů televize Nova (Nova, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold). Po dobu sedmi dní od uvedení v televizi můžete zdarma a bez registrace sledovat zpětně nabídku pořadů z produkce Novy, které jste v nedávné době v TV zmeškali. Dříve odvysílané pořady již musíte ovšem hledat v placené videoknihovně Voyo s kompletním archivem televizních pořadů a online videotékou. Internetová služba Nova Plus poskytuje také vedle sedmidenního archivu vybraných TV pořadů i zjednodušený televizní program.

Hodnocení(74%)
Kvalita videa 70%
Nabídka pořadů 55%
Platformy a zařízení 70%
CZ dabing / titulky100%

Co potřebujete k provozu online TV archivu Nova Plus? Pro bezproblémové sledování archivu pořadů z produkce TV Nova potřebujete stabilní připojení k internetu s minimální rychlostí cca 1 Mb/s. U mobilních zařízeních si musíte pohlídat přenesená mobilní data (FUP), za která můžete mobilnímu operátorovi platit. Všechny nabízené pořady nebo vybrané epizody oblíbených seriálů ve videoarchivu Nova Plus budete běžně sledovat na stolním počítači nebo notebooku ve webovém prohlížeči (PC, Mac, Linux). Využít můžete samozřejmě i chytré telefony a tablety s operačním systémem Apple iOS či Google Android.

Nabídka TV archivu Nova Plus

Nabídka Nova Plus

Videoarchiv Nova Plus nabízí především televizní pořady nebo oblíbené seriály z produkce TV Nova. Nicméně v dostupné knihovně pořadů najdete zároveň i několik zahraničních titulů (jedná se především o dětské pořady). V nabídce najdete řadu oblíbených seriálů a pořadů, které byli za posledních 7 dní odvysílané na TV Nova, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold. Všechny tituly budete sledovat s českým dabingem včetně atraktivního vysílání v HD kvalitě. Přes online službu Nova Plus máte k dispozici vedle celých epizod řady oblíbených seriálů i zajímavá bonusová videa a zjednodušený TV program Novy.

Zajímavé filmové tituly na Nova Plus

Zajímavé filmové tituly

Nestihli jste v televizi poslední epizodu oblíbeného seriálu? Se službou Nova Plus můžete sledovat řadu oblíbených pořadů. Mezi nejoblíbenější seriály patří Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Doktoři, Helena, Kriminálka Anděl, Specialisté, Profesor T. a řada dalších. Z televizních pořadů pak můžete sledovat vybrané díly Koření, Mise nový domov, Tvoje tvář má známý hlas, Robinsonův ostrov, Nova Taxi, Rady ptáka Loskutáka, Střepiny, SuperStar, Výměna manželek, Víkend apod. Samozřejmě se nezapomnělo na oblíbený zpravodajský pořad Televizní noviny a TN2, které tak můžete sledovat i po jejich odvysílání.

Vyzkoušejte zdarma Nova Plus

Vyzkoušejte Nova Plus

Streamovací službu (Video on Demand) Nova Plus můžete jednoduše vyzkoušet zcela kdykoliv. Televizní videoarchiv již odvysílaných pořadů z nabídky kanálů TV Nova máte k dispozici zcela zdarma. Je ovšem samozřejmě nutné počítat s řadou reklamních bloků zařazených do vysílání, které zpravidla doplňují reklamní bannery na webové stránce. Sedmidenní archiv pořadů TV Nova můžete sledovat přímo v internetovém prohlížeči vašeho počítače (Microsoft Windows, Mac OS...) včetně smartphonu či tabletu. K provozu online videoarchivu Nova Plus potřebujete pouze dostatečně stabilní připojení k internetu.


TV archiv pořadů Nova Plus na dosah
Sledujte filmy, seriály a oblíbené TV pořady kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet Nova Plus


Sledujte streamovací službu Nova Plus

S online videoarchivem Nova Plus budete na internetu bezplatně sledovat část oblíbených pořadů a seriálů po dobu sedmi dnů od jejich odvysílání. V převážné většině titulů se jedná o pořady z vlastní tvorby TV Nova, které jste mohli v nedávné době vidět na televizních kanálech Nova, Nova Cinema, Nova Action a Nova Gold. Archiv pořadů Nova Plus se oproti dostupné videotéce Voyo liší v tom, že se obejdete bez registrace i poplatků (pořady můžete ovšem sledovat nanejvýš týden po jejich odvysílání). Na webu Nova Plus najdete kromě archivu odvysílaných pořadů z vlastní tvorby i bonusová videa z natáčení, vybrané tituly z produkce slovenské Markízy a zjednodušený TV program.

Dostupnou nabídku filmů, seriálů nebo TV pořadů z videoarchivu Nova Plus můžete kromě obrazovky vašeho počítače sledovat zároveň na mobilním telefonu, tabletu i notebooku všude tam, kde máte k dispozici stabilní internetové připojení.

 • Měsíční poplatek ne Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Provoz zdarma 365 dní Bezplatný provoz na vyzkoušení
 • Nabídka titulů více než 200 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů ne Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD, HD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů neomezeno Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení tablet, mobil, PC Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce TV program Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 1 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby Nova Plus

 • přístup do archivu pořadů TV Nova s množstvím oblíbených titulů
 • pořady jsou k dispozici zcela zdarma a zároveň i bez registrace
 • kdykoliv lze pozastavit přehrávání a pokračovat ve sledování později
 • všechny nabízené pořady a seriály budete sledovat v českém znění

Co vám nemusí vyhovovat

 • videoarchiv nespustíte na chytrých televizích (Smart TV) přes HbbTV
 • TV pořady jsou v archivu dostupné pouze 7 dní od jejich odvysílání
 • reklamní bloky ve vysílání TV pořadů nebo seriálů nemůžete přeskočit
 • nabídka dostupných titulů je oproti konkurenčním službám omezená

Recenze byla aktualizována 15. 6. 2017. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k TV archivu pořadů Nova Plus navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online TV archivů

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s přístupem do TV videoarchivu

Online videoarchiv

Nova Plus

TV archiv pořadů
Video on Demand

200 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
videoarchiv TV Nova, zpětné zhlédnutí 7 dní, základní TV program...

Zdarma
zcela bez poplatku

Vyzkoušet

Další informace

Online videoarchiv

Prima Play

TV archiv pořadů
Video on Demand

500 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
videoarchiv TV Prima, zpětné zhlédnutí, živé vysílání, TV program...

Zdarma
nebo 59 Kč bez reklam

Vyzkoušet

Další informace

Online videoarchiv

iVysílání

TV archiv pořadů
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
archiv České televize, zpětné zhlédnutí, živé vysílání, TV program...

Zdarma
zcela bez poplatku

Vyzkoušet

Další informace


Premiérové seriály na Voyo

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k oblíbeným filmům a seriálům. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova (...celý článek)

Voyo a podpora zařízení

Českou streamovací platformu (Video on Demand) Voyo společnosti TV Nova lze sledovat nejen v pohodlí domova, ale i na cestách na celé řadě rozmanitých zařízení a oblíbených platforem. Filmy, seriály a TV pořady uvidíte na chytrých televizí (Smart TV) oblíbených značek (...celý článek)

Zvýhodněné předplatné Voyo

Předplatné streamovací služby Voyo stojí 189 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem můžete sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic včetně (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru