Na jakých zařízeních můžete běžně sledovat filmy, seriály a TV pořady z české streamovací služby Voyo?

Články | Online TV služby | Přidáno 21. 4. 2017

Českou streamovací službu (Video on Demand) Voyo společnosti TV Nova můžete sledovat nejen v pohodlí domova, ale i na cestách na celé řadě rozmanitých zařízení a oblíbených platforem. Filmy, seriály nebo TV pořady uvidíte na vybraných chytrých televizí (Smart TV) oblíbených značek Panasonic, Samsung, LG, Sony, Philips, Toshiba, Hyundai, GoGen. S chytrou televizí si po připojení k internetu stáhnete vhodnou aplikaci Voyo, která podporuje živé vysílání a přístup do televizního archivu řady programů TV Nova včetně neomezeného sledování mnoha filmových titulů z videotéky.

Pokud nemáte Smart TV, ale pouze obyčejný televizor, pak můžete bohatou nabídku online služby Voyo sledovat na vybraných Blu-Ray přehrávačích Panasonic a Samsung s podporou internetových funkcí přes LAN nebo bezdrátovou technologii WiFi. Do běžného televizoru s HDMI rozhraním můžete zapojit i cenově dostupné multimediální zařízení Google Chromecast, do kterého se z vašeho počítače streamuje vysílání Voyo (ovládání probíhá z počítače s prohlížečem Google Chrome).

Online videoportál Voyo můžete sledovat na celé řadě rozmanitých zařízení. Jedná se například o Smart TV, počítače, mobilní telefony a tablety...

V rámci předplatného videoportálu Voyo můžete nabídku filmů, seriálů a TV pořadů sledovat zároveň na počítačích (PC, Mac, Linux) přes běžný webový prohlížeč nebo dostupnou aplikaci (Windows).

Kromě sledování internetové služby Voyo z pohodlí domova na Smart TV nebo počítači máte zároveň k dispozici také podporu mobilních zařízení, které můžete používat všude tam, kde máte k dispozici stabilní internetové připojení. Jedná se především o mobilní telefony a tablety založené na operačním systému Apple iOS, Google Android a Windows Phone. Pro jednotlivé platformy máte k dispozici aplikaci Voyo, která vám umožní pohodlné používání této oblíbené streamovací služby. V dostupné aplikaci se můžete těšit na moderní vzhled a jednoduché ovládání s řadou funkcí, které znáte z webového prostředí. Nesmíte však zapomenout, že z pěti registrovaných zařízení můžete službu ve stejný moment sledovat vždy pouze z jednoho zařízení.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Voyo?

Vyzkoušejte videoportál Voyo a získejte neomezený přístup k bohaté nabídce filmů i seriálů, sledujte živé vysílání řady stanic televize Nova včetně oblíbených sportovních přenosů z kanálů Nova Sport. S online streamovací službou Voyo zároveň exkluzivně uvidíte také doposud neodvysílané epizody oblíbených seriálů z produkce TV Nova dříve než v televizi. K provozu služby potřebujete stabilní internetové připojení o minimální rychlosti 4 Mb/s. Dostupnou nabídku lze sledovat na vybraných chytrých televizí (Smart TV), počítači, mobilu či tabletu, Blu-Ray přehrávači nebo multimediálním centru Google Chromecast. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi online videotéky Voyo naleznete v našem samostatném článku.

Kromě portálu Voyo nabízí televize Nova i videoarchiv vybraných pořadů a seriálů, které můžete bezplatně sledovat po dobu 7 dnů od jejich odvysílání v TV přímo na internetu. Bližší informace k online službě Nova Plus nabízíme v recenzi.

články online tv služby tv archiv pořadů online videotéky voyo

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Pořady na Netflixu v češtině

Zřejmě se najde jen málokdo, kdo nikdy neslyšel o největší videopůjčovně Netflix. Historie této společnosti sahá až do roku 1999, kdy po USA poskytovala filmy na DVD nosičích, které rozesílala poštou. V současné době nabízí Netflix streamovaný video obsah přes internet (...celý článek)

Nejlepší DVB-T2 set-top boxy

Rozhodli jste se vyřešit příjem nového pozemního digitálního vysílání DVB-T2 / HEVC za pomoci set-top boxu a právě se rozmýšlíte, který model bude pro vás ten nejlepší? Pokud nechcete investovat do úplně nového televizoru s vestavěným DVB-T2 tunerem, pak je (...celý článek)

Servisní poplatek Skylink

V roce 2012 došlo ke sloučení satelitních služeb CS Link a Skylink pod společnost M77 Group (následně M7 Group). Ještě v tom roce ovšem nový vlastník informoval o zavedení kontroverzního servisního poplatku za přístup k bezplatné nabídce televizních kanálů, které (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru