Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa TV archivu pořadů...

Články | Aktualizováno 25. 2. 2019

Zmeškali jste v televizi vysílání dlouho očekávaného filmu, oblíbeného seriálu nebo zajímavého TV pořadu? Nevadí, v internetovém videoarchivu vaší televizní stanice můžete zpravidla uvedený film, seriál či TV pořad vyhledat a zároveň zpětně přehrát. Kromě filmotéky vlastních pořadů poskytují televizní stanice i nabídku cizích seriálů a filmů, ke kterým mají vhodná vysílací práva. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících s TV archiv pořadů, které vás mohou zajímat. Podrobné informace se zaměřením na téma TV archiv pořadů najdete v seznamu jednotlivých poskytovatelů internetových videoarchivů.

Sledujte se službou iPrima Videopůjčovna s předstihem filmy a seriály před jejich televizní premiérou...

Online TV služby | Online videotéky | Prima Play | Přidáno 25. 2. 2019

Televize Prima aktuálně spustila novou online službu iPrima Videopůjčovna, ve které si můžete jednoduše vypůjčit zajímavý film nebo oblíbený seriál z produkce FTV Prima až 7 dní před jejich televizní premiérou. Zhlédnutí předpremiérového pořadu bez reklam v HD kvalitě vychází na 29 Kč. Během 48 hodin si můžete pořad pustit kolikrát chce, nejpozději však do 30 dní od jeho zapůjčení. Exkluzivní nabídku videopůjčovny v podobě sedmidenního předstihu tak můžete využít u oblíbených seriálů jako např. Modrý kód, Krejzovi či Černé vdovy (...celý článek)

Online videoarchiv iVysílání s pořady České televize začíná konečně podporovat Google Chromecast...

Online TV služby | iVysílání | Přidáno 17. 10. 2018

Obsah iVysílání můžete jednoduše sledovat na počítači, mobilním telefonu, tabletu či chytré televizi s podporou HbbTV. Mezi tyto zařízení se v současné době nově přidává i multimediální centrum Google Chromecast, se kterým můžete streamovat videa z bohatého videoarchivu Česká televize včetně živého vysílání kanálů ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport a ČT :D, ČT Art přímo na obrazovku vaší běžné televize (bez chytrých funkcí) s HDMI rozhraním. Nová funkce zatím není nikde veřejně prezentována, nicméně řada uživatelů Chromecastu od říjnové aktualizace aplikace iVysílání České televize pro Android, která je dostupná na Google Play uvádí pozitivní zkušenosti s touto oblíbenou službou (...celý článek)

Historie televizní stanice Prima TV a možnosti internetového videoarchivu Prima Play...

Online TV služby | Prima Play | Přidáno 2. 4. 2018

Historie televizní stanice Prima sahá do roku 1994, kdy tato česká TV stanice začala po zkušebním vysílání celoplošně vysílat pod označením Premiéra TV. Nicméně až teprve kolem roku 2000 začala televize Prima zaznamenávat výraznější úspěchy ve vyšší sledovanosti. Hlavním důvodem byla nabídka nových televizních pořadů Prima jízda, Nikdo není dokonalý, Carusošou, které postupem času doplnili i TV pořady Sauna, Další, prosím!, Mňam aneb Prima vařečka a zejména Receptář prima nápadů. Mezi úspěšné pořady patří televizní seriál Rodinná pouta, který se začal vysílat v roce 2004. Stále větší oblibu si mezi diváky získává i hlavní zpravodajský pořad s virtuálním studiem. (...celý článek)

S placenou službou iPrima bez reklam budete za 59 Kč měsíčně pravidelně sledovat videa zcela nerušeně...

Online TV služby | Prima Play | Přidáno 21. 12. 2017

Placená služba iPrima bez reklam navazuje na Premium účet, se kterým jste mohli sledovat odvysílané pořady z videoarchivu TV stanic Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love bez komerčních reklam. Nová služba iPrima bez reklam vypíná veškeré reklamy (video, bannery...) nejen v archivu pořadů na portálu Prima Play, ale rovnou na všech webových stránkách hlavních kanálů FTV Prima. Budete si tak pouštět nejen všechny dostupné filmy, dokumenty a TV pořady, ale zároveň i pročítat články na webech TV Prima zcela bez rušivých reklam. Předplatné iPrima bez reklam stojí 59 Kč měsíčně. S celoročním paušálem pak vychází služba pro předplatitele vždy o něco výhodněji (...celý článek)

Sledujte na internetovém videoportálu Voyo oblíbené seriály z produkce TV Nova dříve než v televizi...

Online TV služby | Online videotéky | Voyo | Přidáno 11. 9. 2017

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k řadě oblíbených filmů a seriálů. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova. Oproti běžnému TV vysílání máte u vybraných seriálů plně k dispozici příběhy vašich oblíbených hrdinů zpravidla o něco dříve než diváci, kteří tyto seriály sledují na klasické televizi v běžném vysílacím čase. Kompletní nabídku videoportálu Voyo můžete sledovat kromě vybraných Smart TV a osobních počítačích zároveň na mobilních telefonech nebo tabletech všude tam, kde máte dostatečně rychlé připojení k internetu (...celý článek)

Využijte zvýhodněnou cenu videoportálu Voyo při zakoupení předplatného na 3 a více měsíců...

Online TV služby | Online videotéky | Voyo | Přidáno 17. 6. 2017

Běžné předplatné streamovací služby Voyo stojí 189 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem můžete jednoduše sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic Novy včetně atraktivních sportovních přenosů, ale zároveň i neomezený vstup do videopůjčovny. Pokud pravidelně sledujete online videoportál Voyo, pak ovšem výrazněji ušetříte při objednání služby na 3 a více měsíců dopředu. Při zakoupení předplatného na delší časové období se cena této online služby sníží až na přijatelných 154 Kč (...celý článek)

Na jakých zařízeních můžete běžně sledovat filmy, seriály a TV pořady z české streamovací služby Voyo?

Online TV služby | Online videotéky | Voyo | Přidáno 21. 4. 2017

Českou streamovací službu (Video on Demand) Voyo společnosti TV Nova můžete sledovat nejen v pohodlí domova, ale i na cestách na celé řadě rozmanitých zařízení a oblíbených platforem. Filmy, seriály nebo TV pořady uvidíte na vybraných chytrých televizí (Smart TV) oblíbených značek Panasonic, Samsung, LG, Sony, Philips, Toshiba, Hyundai, GoGen. S chytrou televizí si po připojení k internetu stáhnete vhodnou aplikaci Voyo, která podporuje živé vysílání a přístup do televizního archivu řady programů TV Nova včetně neomezeného sledování mnoha filmových titulů z videotéky (...celý článek)

Online archiv televizních pořadů na Prima Play můžete jednoduše sledovat přes HbbTV v chytré televizi...

Online TV služby | HbbTV | Prima Play | Přidáno 28. 2. 2017

Vybrané TV pořady a oblíbené seriály z televizního kanálu Prima včetně Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love nemusíte sledovat pouze ve vybraný vysílací čas, ale k dispozici máte zároveň i přehledný videoarchiv s již odvysílanými pořady. Uvedené pořady najdete v internetové službě Prima Play, která máte dostupnou zdarma i bez registrace. Přístup k Prima Play je možný nejen přes počítač s běžným webovým prohlížečem, ale obsah archivu můžete zároveň sledovat přes mobilní telefony a tablety. Hlavní otázkou ovšem zůstává, jak zobrazit videoarchiv Primy na obrazovce (...celý článek)

Videoarchiv iVysílání České televize se konečně zbavil Flash Playeru a přechází kompletně na HTML5...

Online TV služby | iVysílání | Přidáno 19. 2. 2017

Česká televize ve svém archivu iVysílání už konečně nasadila novou verzi online videopřehrávače, který pro přehrávání videí z archivu nebo živého vysílání plně využívá HTML5 (v moderních prohlížečích nevyžaduje žádný dodatečně instalovaný zásuvný modul). ČT tak definitivně opouští Flash Player, který pro své kritické chyby představoval možné bezpečnostní riziko. Online služba iVysílání s novým HTML5 Playerem funguje nejen na běžném desktopu, ale zároveň i přímo v internetových prohlížečích na celé řadě mobilních zařízeních (smartphony, tablety) s operačním systémem Apple iOS i Google Android (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Aplikace pro HBO Go

Online videopůjčovna HBO Go je aktuálně dostupná na řadě platforem nebo zařízení. Nabídku oblíbených filmů a exkluzivních seriálů a dalších zajímavých dokumentů z filmotéky HBO Go můžete běžně sledovat nejen na počítačích (Windows, Mac) v okně prohlížeče, kde máte (...celý článek)

Stahování videa na Netflixu

Online videotéka Netflix konečně spustila očekávanou funkci pro offline sledování filmů i seriálů. Konečně můžete sledovat oblíbená videa také během cest vlakem, autobusem či letadlem nebo na místech bez připojení k internetu. Stačí do svého mobilu a tabletu stáhnout (...celý článek)

Prime Video na Apple TV

Online streamovací služba Amazon Prime Video konečně zamířila také na platformu Apple TV, pro kterou najdete v prostředí App Storu zdarma ke stažení aplikaci pro iPhone, iPad, ale i nově pro Apple TV. Amazon se svojí online videopůjčovnou byl už posledním známým (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru