Historie televizní stanice Prima TV a možnosti internetového videoarchivu Prima Play...

Články | Online TV služby | Přidáno 2. 4. 2018

Historie televizní stanice Prima sahá do roku 1994, kdy tato česká TV stanice začala po zkušebním vysílání celoplošně vysílat pod označením Premiéra TV. Nicméně až teprve kolem roku 2000 začala televize Prima zaznamenávat výraznější úspěchy ve vyšší sledovanosti. Hlavním důvodem byla nabídka nových televizních pořadů Prima jízda, Nikdo není dokonalý, Carusošou, které postupem času doplnili i TV pořady Sauna, Další, prosím!, Mňam aneb Prima vařečka a zejména Receptář prima nápadů. Mezi úspěšné pořady patří televizní seriál Rodinná pouta, který se začal vysílat v roce 2004. Stále větší oblibu si mezi diváky získává i hlavní zpravodajský pořad s virtuálním studiem.

Výrazným fenoménem televizní stanice Prima se stala nová reality show VyVolení, která v roce 2005 na několik měsíců zaujala u televizních obrazovek miliony diváků. V následujících několika letech Prima zabodovala s několika úspěšnými TV pořady Jste to, co jíte, Jak se staví sen, Ano, šéfe!, Jak se staví dům, Česko Slovensko má talent, které dále doplnili i oblíbené seriály Velmi křehké vztahy, Ošklivka Katka, Cesty domů, Obchoďák, Vinaři...

V roce 2009 představila Prima zcela nový televizní kanál Prima Cool, se kterým slavila výrazné úspěchy díky velmi zajímavé skladbě zahraničních pořadů a seriálů (Simpsonovi, Teorie velkého třesku, Top Gear apod.). V následujících letech se pak přidal další kanál Prima Love se zahraničními seriály, který po čase doplnil kanál Prima Zoom s tématickou nabídkou dokumentárních pořadů. Aktuálně můžete sledovat na obrazovce vašeho televizoru i TV kanály Prima MAX a Prima Krimi.

S videoarchivem Prima Play se velmi jednoduše podíváte na starší i oblíbené TV pořady a seriály z produkce Primy, u kterých jste dříve trávili svůj čas...

V současné době najdete nabídku televizních kanálů FTV Prima (Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love) dostupnou na internetu v živém vysílání přes online službu Prima Play, kde můžete některé odvysílané pořady zároveň sledovat i několik dní zpětně (v závislosti na vysílacích právech). V internetovém videoportálu Prima Play dále najdete všechny TV pořady i seriály z produkce FTV Prima, které jsou zde umístěny natrvalo.

Jak si jednoduše pořídit TV archiv pořadů Prima Play?

S internetovou službou Prima Play můžete zpětně sledovat videa z nabídky TV Prima (Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love). Pokud v televizi zmeškáte oblíbený seriál nebo TV pořad jednoduše se na něj kdykoliv později podíváte ve videoarchivu. V online službě Prima Play dále najdete přehledný TV program včetně živého vysílání řady populárních stanic FTV Prima. K provozu služby potřebujete stabilní připojení k internetu o rychlosti 1 Mb/s. Archiv pořadů TV Prima budete sledovat v počítači, mobilním telefonu, tabletu nebo na chytrém televizoru (Smart TV) s podporou funkce HbbTV. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi TV archivu pořadů Prima Play naleznete v samostatném článku.

články online tv služby tv archiv pořadů prima play

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Stahování videa na Netflixu

Online videotéka Netflix konečně spustila očekávanou funkci pro offline sledování filmů i seriálů. Konečně můžete sledovat oblíbená videa také během cest vlakem, autobusem či letadlem nebo na místech bez připojení k internetu. Stačí do svého mobilu a tabletu stáhnout (...celý článek)

Funkce zpětného zhlédnutí

Funkce zpětného zhlédnutí TV archivu u odvysílaných pořadů patří mezi oblíbené služby satelitní televize T-Mobile SAT TV. Z původních 48 hodin mohou nově všichni zákazníci T-Mobile TV zpětně sledovat odvysílané pořady již za posledních 72 hodin. Nyní vám ani přes (...celý článek)

Nový O2 TV set-top box

Společnost O2 si pro vás opět připravila zcela novou generaci set-top boxu, se kterým budete velmi pohodlně sledovat internetové vysílání O2 TV na obrazovce vašeho moderního televizoru. Celkově se jedná o třetí generaci set-top boxu, který se k této IPTV / OTT (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru