Internetová i satelitní TV od T-Mobile prodlužuje oblíbenou funkci zpětného zhlédnutí...

Články | Internetové vysílání | Satelitní televize | Přidáno 19. 10. 2017

Funkce zpětného zhlédnutí TV archivu u již odvysílaných pořadů patří mezi nejoblíbenější služby internetové televize T-Mobile TV i satelitní televize nové generace T-Mobile SAT TV, u které je pro tuto službu vyžadováno připojení satelitního přijímače k internetu (minimálně 2 Mb/s). Z původních 48 hodin mohou nyní zákazníci T-Mobile TV sledovat již odvysílané pořady za posledních 72 hodin. Díky tomu vám už ani přes víkend neutečou oblíbené filmy, seriály, dokumenty nebo zajímavé sportovní pořady. Uživatelé s výhodou Magenta 1 se mohou dokonce vrátit až 7 dní zpět.

S oblíbenou funkcí zpětného zhlédnutí (TV archiv) na internetové i satelitní televizi od T-Mobile TV už nepřijdete o žádný atraktivní filmový titul, oblíbený seriál, zajímavý dokument nebo důležité sportovní utkání...

Se zpětným zhlédnutím jednoduše přehrajete jakýkoliv pořad, který za poslední 3 dny běžel na některém kanále internetové a satelitní televize T-Mobile TV bez nutnosti nahrávání. U takto zhlédnutých pořadů můžete jednoduše přetáčet vybrané části (neoblíbené reklamní bloky), pozastavovat právě vysílaný obraz a opakovaně pouštět dle potřeby. Díky TV archivu vám už žádný program neuteče a můžete jej navíc sledovat až v momentě, kdy budete chtít. Samozřejmě můžete i nadále nahrávat vybrané pořady, které se pro vás uloží na dobu 30 dní. U satelitní služby T-Mobile SAT TV je kapacita nahrávání omezena pouze velikostí HDD (interní / externí USB pevný disk) v satelitním přijímači.

Jak si jednoduše pořídit internetovou, nebo satelitní televizi od T-Mobile?

T-Mobile SAT TV je moderní satelitní televize, která využívá 100% pokrytí signálu na území České republiky. Po připojení k internetu (s minimální rychlostí stahování 2 Mb/s) vám nabídne online TV Archiv (zpětné zhlédnutí), kde u vybraných kanálů můžete sledovat již odvysílané pořady až 7 dní zpětně. Díky tomu už nepropásnete oblíbený film, seriál nebo dokument... V programové nabídce najdete přes 60 českých, slovenských i zahraničních televizních stanic, ze kterých si vybere každý člen rodiny. Jestliže máte k dispozici stabilní internetové připojení s dostatečně rychlým stahováním alespoň 7 Mb/s, pak si můžete objednat internetovou televizi T-Mobile TV, která nabízí ještě více TV kanálů a další online služby. Všechny důležité informace, vlastnosti nebo recenze o internetové televizi T-Mobile TV, nebo satelitní televizi T-Mobile SAT TV najdete na našich webových stránkách.

články internetové vysílání satelitní televize iptv televize t-mobile tv t-mobile sat tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Historie Prima TV

Historie televizní stanice Prima sahá do roku 1994, kdy tato česká stanice začala po zkušebním vysílání celoplošně vysílat pod označením Premiéra TV. Ovšem až teprve kolem roku 2000 začala televize Prima zaznamenávat výraznější úspěchy ve vyšší sledovanosti (...celý článek)

Nový O2 TV set-top box

Společnost O2 si pro vás opět připravila zcela novou generaci set-top boxu, se kterým budete velmi pohodlně sledovat internetové vysílání O2 TV na obrazovce vašeho moderního televizoru. Celkově se jedná o třetí generaci set-top boxu, který se k této IPTV / OTT (...celý článek)

Nabídka tarifů Netflix

Všechny dostupné tarify (Basic, Standard a Premium) u online videopůjčovny Netflix běžně umožňují přístup ke zcela stejnému obsahu filmových titulů z vlastní nebo cizí produkce. Jednotlivé balíčky se pak mezi sebou vzájemně odlišují především v možnostech streamovací (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru