Jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými balíčky u oblíbené online streamovací video služby Netflix...

Články | Online TV služby | Přidáno 12. 10. 2018

Netflix je celosvětově oblíbená streamovací služba (Video on Demand - VoD), se kterou můžete denně sledovat velké množství zajímavých filmů i atraktivních seriálů. Už dnes u řady uživatelů online videopůjčovny s paušálním poplatkem postupně vytlačují klasické televizní vysílání. Videoportál Netflix je už nějakou dobu dostupný v ČR a pokud chcete jeho online služby využívat, pak si aktuálně můžete vybrat ze 3 placených balíčků (Basic, Standard, Premium).

Všechny dostupné tarify (Basic, Standard a Premium) u online videotéky Netflix umožňují přístup ke stejnému obsahu filmových titulů z vlastní nebo cizí produkce. Jednotlivé balíčky se mezi sebou vzájemně liší především v možnostech streamovací kvality a zároveň počtu nezávislých streamů, které na vybraných zařízeních můžete současně sledovat.

Společným prvkem všech dostupných balíčků / tarifů u online videotéky Netflix je přístup k bohaté nabídce zajímavých filmů, oblíbených seriálů a zábavných dokumentů, u kterých se každý den velmi snadno zabavíte...

Se základním tarifem Basic za cenu 199 Kč můžete sledovat filmy a seriály pouze v základním rozlišení, které je spíše vhodné pouze pro mobilní telefony a tablety. Ve stejný čas pak můžete sledovat online vysílání jenom na jednom zařízení. Při sledování Netflixu na počítači nebo obrazovce Smart TV určitě oceníte pořady vysílané v atraktivní HD kvalitě, v tom případě musíte vybrat tarif Standard za cenu 259 Kč. U tohoto balíčku můžete nezávisle na sobě sledovat dostupné pořady na dvou zařízeních. Pokud ovšem patříte mezi náročnější diváky a vyžadujete vyšší kvalitu, pak zbývá poslední program Premium s měsíční platbou 319 Kč, se kterým kromě HD rozlišení můžete sledovat i vybrané pořady ve 4K Ultra HD kvalitě s podporou HDR. S tímto tarifem máte navíc možnost současně sledovat až 4 streamy.

Kvalita streamovaného vysílání má podstatný vliv na přenesená data a doporučenou minimální rychlost internetového připojení. Pro vysílání v běžném SD rozlišení si zpravidla vystačíte se 3 Mb/s (u mobilních zařízeních to může být 1,5 Mb/s). U HD kvality (720p - 1080p) je vyžadovaná rychlost připojení 5 Mb/s. A pokud si chcete vychutnat 4K Ultra HD rozlišení je nutné disponovat kvalitním internetem s rychlostí nejméně 25 Mb/s.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Netflix?

Pokud chcete sledovat online streamovací službu Netflix pro její bohatou filmotéku čítající přes 2 000 filmových titulů, budete potřebovat stabilní internetové připojení s rychlostí 5 Mb/s. Získáte pak pravidelný přístup k novým i klasickým filmům nebo exkluzivním seriálům a zajímavým dokumentům. Obsah online videopůjčovny Netflix můžete sledovat na chytrých televizích (Smart TV), na počítači přes webové rozhraní, na mobilech i tabletech, herních konzolích nebo multimediálních centrech. Další informace, vlastnosti nebo recenzi na online videotéku Netflix najdete v našem samostatném článku na tomto webu.

Všichni uživatelé si mohou vyzkoušet online videotéku Netflix zcela zdarma po dobu 30 dní. Po registraci získáte první měsíc služby zdarma na vyzkoušení a během této doby se rozhodnete, zda předplatné zrušíte, nebo se stanete platícím zákazníkem.

články online tv služby online videotéky netflix

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Nový O2 TV set-top box

Společnost O2 si pro vás opět připravila zcela novou generaci set-top boxu, se kterým budete velmi pohodlně sledovat internetové vysílání O2 TV na obrazovce vašeho moderního televizoru. Celkově se jedná o třetí generaci set-top boxu, který se k této IPTV / OTT (...celý článek)

Jak sledovat video bez FUP?

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu nebo tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu, online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k WiFi (...celý článek)

Jak přijímat televizní vysílání?

Hledáte všechny dostupné alternativy, jak přijímat běžné televizní vysílání? Pokud chcete na obrazovce vašeho televizoru sledovat živé vysílání řady českých TV stanic, pak máte zpravidla k dispozici 4 způsoby, jak televizní signál přijímat. Patří mezi ně pozemní vysílání (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru