Netflix

Sledujte jednoduše v pohodlí vašeho domova nebo na cestách oblíbené i nejnovější filmy, exkluzivní seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo další zajímavé pořady okamžitě a bez čekání přes online videotéku Netflix, nejen kdykoliv budete mít náladu, ale i všude tam, kde je k dispozici internet...

Objednat Netflix

Online videotéka Netflix

Smart televize

Recenze online videotéky Netflix

Na českém trhu od roku 2016 působí americká online televize Netflix, se kterou si užijete dostatečně velkou porci zábavy v podobě zábavných filmů, zajímavých seriálů i poučných dokumentů. Nicméně pro aktivní sledování online videotéky Netflix se bez angličtiny zatím neobejdete, dostupné filmové tituly můžete zpravidla sledovat v originálním znění s podporou anglických titulků. Pořady s českým dabingem, nebo titulky mají výrazně malé zastoupení. Pokud ovšem angličtinu ovládáte, nebo se ji učíte, pak máte k dispozici velmi bohatou online filmotéku, u které se budete pravidelně bavit každý den.

Hodnocení(70%)
Kvalita videa 90%
Nabídka pořadů 90%
Platformy a zařízení 90%
Čeština 10%

Co potřebujete k provozu online videopůjčovny Netflix? Základem je spolehlivé připojení k internetu s optimální rychlostí cca 5 Mb/s. Na mobilních zařízeních si nezapomeňte pohlídat přenesená mobilní data (FUP), za která můžete mobilnímu operátorovi platit. Všechny nabízené pořady můžete běžně sledovat na Smart TV (Android TV, LG, Panasonic, Samsung, Sony), na běžném počítači (PC, Mac), mobilních telefonech či tabletech (Android, iOS) nebo herních konzolí (Nintendo Wii U, Xbox 360, Xbox One, Sony PS3, Sony PlayStation 4), vybraných Blu-Ray přehrávačích, domácích kinech a multimediálních centrech (Apple TV, Nexus Player, Google Chromecast, Roku). Streamovací službu Netflix si objednáte jednoduchou registrací přímo na internetové stránce provozovatele, kde si zároveň vyberete vhodný tarif / balíček, dle vašich osobních preferencí.

Nabídka Netflix

Nabídka Netflix

V oblíbeném videoportálu Netflix se běžně nachází rozsáhlá knihovna nových nebo oblíbených filmů (akční, drama, komedie, horory, dětské, thrillery, romantické, sci-fi, válečné apod.), exkluzivních seriálů, a to včetně zajímavých dokumentů. Všechny filmové tituly budete navíc sledovat bez otravných komerčních reklam. Přibližně třetina všech nabízených pořadů pochází přímo z vlastní produkce Netflixu. Hlavní nevýhodou je zatím minimální zastoupení českého dabingu, nebo podpory českých titulků. Mezi omezení zároveň patří také slabší nabídka obsahu oproti zahraničí, která je pak způsobena licenčními právy.

Zajímavé filmové tituly na Netflix

Zajímavé filmové tituly

V nabídce streamovací sluzby (Video on Demand) Netflix najdete zajímavé filmové tituly Temný rytíř, Pán prstenů, Vykoupení z věznice Shawshank, Počátek, Podfu(c)k, Matrix, Indiana Jones, které jsou součástí rozsáhlého katalogu filmů. Dostatečnou nabídku poskytují také pořady pro děti a dokumenty. Dostupný obsah zároveň pak doplňují i kvalitní seriály The Haunting of Hill House, Altered Carbon, Mindhunter, Dark, Soumrak templářů, Narcos, Dům z karet (House of Cards), Vikingové, ale i mnohé další oblíbené seriály. V dostupné nabídce se zpravidla několikrát do týdne objeví další zajímavé i premiérové pořady.

Vyzkoušejte zdarma Netflix

Vyzkoušejte Netflix

VoD (Video on Demand) službu Netflix si můžete plně vyzkoušet na jeden měsíc zcela zdarma. Získáte přístup ke dvěma tisícovkám filmových titulů, které pak můžete okamžitě sledovat online. Před samotným vyzkoušením se ovšem musíte registrovat a také zadat číslo vaší platební karty (MasterCard, Visa, PayPal). Pokud ovšem ve zkušební době službu aktivně nezrušíte, pak následně zcela automaticky přejdete na měsíční předplacenou službu (před přechodem vám přijde upozornění). Samotné placené členství Netflix můžete kdykoliv bez obav, rychle a jednoduše do dalšího měsíce ukončit.


Online videotéka Netflix na dosah
Sledujte zajímavé filmy a oblíbené seriály kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet Netflix


Sledujte streamovací službu Netflix

Při objednání streamovací služby Netflix máte na výběr ze 3 tarifů / baličků (Basic, Standard, Premium), které se vzájemně liší v obrazové kvalitě (SD, HD, 4K Ultra HD) a počtem dostupných zařízení, na kterých lze zároveň nezávisle sledovat online vysílání. Přes mobilní aplikaci můžete dokonce vybrané tituly stáhnout a sledovat filmy nebo seriály na cestách i bez připojení k internetu.

S online videotékou Netflix už nemusíte řešit, že v televizi zrovna nic nedávají. Kdykoli budete mít chuť, tak si pustíte zajímavé novinky, kultovní filmy, nebo největší seriálové trháky. Všechny nabízené filmy, seriály nebo dokumenty uvidíte bez komerčních reklam. Samotné vysílání lze kdykoliv zastavit a pokračovat od stejného místa ve sledování až později. Kromě přehrávání streamovaných pořadů z pohodlí domova si online filmotéku Netflix navíc užijete i kdekoliv, kde máte po ruce mobilní zařízení (smartphony, tablety, notebooky...) a zejména dostatečně stabilní připojení k internetu.

 • Měsíční poplatek 199 / 259 / 319 Kč Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Provoz zdarma 30 dní Bezplatný provoz na vyzkoušení
 • Nabídka titulů více než 5000 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů s omezením Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD / HD / 4K UHD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů max. 1 / 2 / 4 Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení Smart TV, mobil, PC Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce HDR, Dolby Atmos 7.1 Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 5 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby Netflix

 • kdykoliv lze pozastavit přehrávání a pokračovat ve sledování později
 • široký rozsah podporovaných zařízení včetně kvalitních aplikací
 • služba beze smluv a závazků, kterou lze jednoduše a kdykoliv zrušit
 • platíte paušální poplatek bez ohledu na počet pořadů, které jste viděli

Co vám nemusí vyhovovat

 • větší počet současných streamů včetně HD a 4K Ultra HD rozlišení získáte teprve ve vyšším balíčku (Standard 259 Kč / Premium 319 Kč)
 • služba nabízí velmi málo pořadů s dabingem nebo českými titulky
 • i při vyzkoušení na měsíc zdarma musíte zadat číslo platební karty
 • nabídka mezi jednotlivými zeměmi se může vzájemně lišit v obsahu

Recenze byla aktualizována 11. 3. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k online videotéce Netflix navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online videopůjčoven

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s paušálním poplatkem

Základní balíček

Netflix

Online videotéka
Video on Demand

5000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 10 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, rozsáhlá knihovna...

199 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

HBO Go

Online videotéka
Video on Demand

1500 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, exkluzivní obsah...

129 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Prime Video

Online videotéka
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 5 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, nezávislé 3 streamy...

155 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Voyo

Online videotéka
Video on Demand

2000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, archiv, živé vysílání...

159 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace


Pořady na Netflixu v češtině

Zřejmě se najde jen málokdo, kdo nikdy neslyšel o největší videopůjčovně Netflix. Historie této společnosti sahá až do roku 1999, kdy po USA poskytovala filmy na DVD nosičích, které rozesílala poštou. V současné době nabízí Netflix streamovaný video obsah přes internet (...celý článek)

Stahování videa na Netflixu

Online videotéka Netflix konečně spustila očekávanou funkci pro offline sledování filmů i seriálů. Konečně můžete sledovat oblíbená videa také během cest vlakem, autobusem či letadlem nebo na místech bez připojení k internetu. Stačí do svého mobilu a tabletu stáhnout (...celý článek)

Nabídka tarifů Netflix

Všechny dostupné tarify (Basic, Standard a Premium) u online videopůjčovny Netflix běžně umožňují přístup ke zcela stejnému obsahu filmových titulů z vlastní nebo cizí produkce. Jednotlivé balíčky se pak mezi sebou vzájemně odlišují především v možnostech streamovací (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru