Filmy a seriály z online videotéky Netflix můžete nově stahovat do přenosných zařízení pro offline sledování...

Články | Online TV služby | Aktualizováno 16. 2. 2017

Online videotéka Netflix konečně spustila dlouho očekávanou funkci pro offline sledování filmů a seriálů. Konečně tak můžete sledovat oblíbená videa i během cest vlakem, autobusem i letadlem nebo na místech bez připojení k internetu. Stačí do svého přenosného zařízení (smartphony, tablety) s operačním systémem Apple iOS či Google Android stáhnout dopředu přes WiFi vybraná videa a následně při jejich přehrávání se už obejdete bez mobilního připojení.

Pokud chcete pokračovat ve sledování oblíbeného filmu či seriálu na místech, kde je například omezený internet, pak si předem stáhněte vybraná videa do svého chytrého mobilu nebo tabletu přímo přes aplikaci Netflixu...

Videa z Netflixu určená pro offline sledování musíte stáhnou za pomoci dostupné aplikace (Apple iOS, Google Android) této oblíbené streamovací služby. Nicméně i tato užitečná funkce má několik limitujících omezení. Předně nemůžete stáhnout jakékoliv video, některé filmy nebo seriály jsou kvůli své licenci dostupné pouze online. Mezi dostupné pořady zpravidla patří všechny filmy a seriály z produkce Netflixu. Je nutné zároveň počítat s tím, že všechna stažená videa jsou k dispozici pouze v základním rozlišení. Pokud nemáte v interní paměti dostatek místa pro uložení videa můžete nově filmy a seriály ukládat i na paměťovou kartu. Nicméně takto stažené pořady mají omezenou časovou platnost, po kterou je můžete zhlédnout.

Informace o tom, které filmy a seriály můžete stáhnout pro jejich pozdější offline sledování najdete přímo v mobilní aplikaci na vašem smartphonu nebo tabletu. Pro aktivaci této užitečné služby si musíte aktualizovat dostupnou aplikaci na nejnovější verzi. Do budoucna se zároveň počítá s podporou stahování videa i pro platformu Windows 10 Mobile.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Netflix?

Pokud chcete sledovat online streamovací službu Netflix pro její bohatou filmotéku čítající přes 2 000 filmových titulů, budete potřebovat stabilní internetové připojení s rychlostí 5 Mb/s. Získáte pak pravidelný přístup k novým i klasickým filmům nebo exkluzivním seriálům a zajímavým dokumentům. Obsah online videopůjčovny Netflix můžete sledovat na chytrých televizích (Smart TV), na počítači přes webové rozhraní, na mobilech i tabletech, herních konzolích nebo multimediálních centrech. Další informace, vlastnosti nebo recenzi na online videotéku Netflix najdete v našem samostatném článku na tomto webu.

Všichni uživatelé si mohou vyzkoušet online videotéku Netflix zcela zdarma po dobu 30 dní. Po registraci získáte první měsíc služby zdarma na vyzkoušení a během této doby se rozhodnete, zda předplatné zrušíte, nebo se stanete platícím zákazníkem.

články online tv služby online videotéky netflix

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Důležité změny u Digi TV

Placená satelitní televize Digi TV funguje na českém trhu již od roku 2006. V říjnu 2015 se Digi TV stala součástí investiční skupiny Lama Group, která běžně nabízí levné energie prostřednictvím společnosti Lama energy a zároveň i výhodné volání pod samostatnou značkou (...celý článek)

Historie Prima TV

Historie televizní stanice Prima sahá do roku 1994, kdy tato česká stanice začala po zkušebním vysílání celoplošně vysílat pod označením Premiéra TV. Ovšem až teprve kolem roku 2000 začala televize Prima zaznamenávat výraznější úspěchy ve vyšší sledovanosti (...celý článek)

Funkce zpětného zhlédnutí

Funkce zpětného zhlédnutí TV archivu u odvysílaných pořadů patří mezi oblíbené služby satelitní televize T-Mobile SAT TV. Z původních 48 hodin mohou nově všichni zákazníci T-Mobile TV zpětně sledovat odvysílané pořady již za posledních 72 hodin. Nyní vám ani přes (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru