Důležité změny u satelitní televize Digi TV, které za poslední dva roky přinesl nový provozovatel...

Články | Satelitní televize | Přidáno 1. 10. 2017

Placená satelitní televize Digi TV funguje na českém trhu od roku 2006. V říjnu 2015 se Digi TV stala součástí české investiční skupiny Lama Group, která běžně nabízí levné energie prostřednictvím společnosti Lama energy a zároveň i výhodné volání pod samostatnou značkou Lama mobile. Při té příležitosti přešla satelitní televize Digi TV na modernější platformu pod názvem Nová Digi TV. Od září 2016 je vedle satelitní televize Digi TV zároveň k dispozici internetová TV Digi2GO, která navíc přináší nejen větší počet kanálů v atraktivní HD kvalitě, ale i nové funkce jako přehrání od začátku, cloudové nahrávání pořadů, archiv TV vysílání, které běžně znáte z ostatních internetových TV.

Nová satelitní platforma Digi TV přináší výrazně vyšší kvalitu přenosu, více programů v atraktivní HD kvalitě a především novou programovou nabídku...

Nová satelitní platforma Digi TV přinesla výrazně lepší kvalitu přenosu, více programů v HD kvalitě a zároveň také modernější satelitní přijímač (set-top box). Došlo k rozšíření programové nabídky a klienti se dočkali i zcela nových programových balíčků (Extra, HBO, Sport). V současnosti najdete v nabídce satelitní televize Digi TV více než 100 televizních stanic, ze kterých se 17 vysílá v oblíbené HD kvalitě. Sportovní balíček navíc přináší exkluzivní fotbalový obsah (anglická Premier League, španělská La Liga...), se kterým se Digi TV výrazně odlišuje od dalších konkurenčních TV na českém trhu.

Do budoucna se mohou diváci Digi TV těšit na další rozšíření programové nabídky, se kterou se dočkají celé řady nových filmů, seriálů, dokumentů a dalších pořadů, a to včetně nového exkluzivního sportovního obsahu.

Jak si jednoduše pořídit satelitní televizi Digi TV?

Jestliže dáváte přednost satelitní televizi pro její velmi širokou dostupnost po celém území České republiky, bohatou nabídku českých, slovenských a zahraničních TV kanálů v HD kvalitě, pak můžete využít oblíbenou službu Digi TV. Stačí objednat satelitní přijímač / set-top box i případnou instalaci (pokud již náhodou nevlastníte např. parabolu s konvertorem z jiné satelitní služby) přímo od Digi TV, a můžete začít plně využívat nabízené televizní služby. Všechny důležité informace, vlastnosti nebo samotnou recenzi satelitní televize Digi TV najdete přímo na našich webových stránkách.

články satelitní televize digi tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Co je HbbTV?

Pod zkratkou HbbTV (Hybrid Broadcast Broadbad TV) si můžete např. představit kombinaci klasického televizního vysílání, které je navíc doplněné o další interaktivní obsah, do kterého může patřit možnost zpětného přehrávání pořadů z archivu jednotlivých TV stanic (...celý článek)

Stahování videa na Netflixu

Online videotéka Netflix konečně spustila očekávanou funkci pro offline sledování filmů i seriálů. Konečně můžete sledovat oblíbená videa také během cest vlakem, autobusem či letadlem nebo na místech bez připojení k internetu. Stačí do svého mobilu a tabletu stáhnout (...celý článek)

Historie Prima TV

Historie televizní stanice Prima sahá do roku 1994, kdy tato česká stanice začala po zkušebním vysílání celoplošně vysílat pod označením Premiéra TV. Ovšem až teprve kolem roku 2000 začala televize Prima zaznamenávat výraznější úspěchy ve vyšší sledovanosti (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru