Všechno, co jste kdy chtěli vědět o digitálním televizním vysílání, ale neměli jste odvahu se zeptat...

Aktualizováno 12. 5. 2019

Vyberte si nejlepší internetovou televizi IPTV / OTT a sledujte doma nebo na cestách oblíbené TV kanály...

Internetové vysílání | IPTV televize | Přidáno 12. 5. 2019

Internetové televize IPTV / OTT umožňují pohodlné sledování běžného televizního vysílání za pomoci internetového připojení (zpravidla si vystačíte s rychlostí 1,2 Mb/s až 6 Mb/s v závislosti na kvalitě vysílání). Mezi hlavní výhody sledování televize přes internet je velký počet českých, slovenských a zahraničních TV stanic, které jsou k dispozici nejen v klasickém SD rozlišení, ale zároveň v atraktivní HD kvalitě. K přidané hodnotě internetové televize patří možnost sledovat jakýkoliv TV pořad i po jeho odvysílání. V závislosti na provozovateli IP televize se tato doba pohybuje mezi 7 až 30 dny. S internetovou televizí už nepřijdete o žádný oblíbený film, seriál či sportovní utkání. Díky tomu si zároveň živé vysílání kdykoliv (...celý článek)

Získejte zdarma na celý měsíc televizi přes internet Skylink Live TV a užijte si naplno digitální zábavu...

Internetové vysílání | IPTV televize | Skylink | Přidáno 8. 5. 2019

Pokud jste zatoužili po programové nabídce Skylink, pak již nutně nepotřebujete vlastnit satelitní komplet a řešit otázku, jak nainstalovat satelitní parabolu a správně naladit dostupné televizní kanály. V současnosti si totiž vystačíte pouze s kvalitním připojením k internetu, díky kterému jednoduše využijete online službu televize přes internet Skylink Live TV. Původně služba sloužila jako doplněk pro předplatitele satelitní služby Skylink, aktuálně je už internetová televize dostupná zároveň i pro uživatelé, kteří nemají aktivní satelitní kartu Skylink. Využijte zkušební měsíc zdarma a sami si (...celý článek)

Nejprodávanější a nejlepší DVB-T2 set-top boxy v rozmezí 2018 / 2019 dle oblíbenosti spotřebitelů...

Digitální technika | DVB-T2 set-top boxy | Pozemní vysílání | DVB-T2 | Aktualizováno 2. 5. 2019

Rozhodli jste se vyřešit příjem zcela nového pozemního digitálního vysílání DVB-T2 / HEVC za pomoci set-top boxu a právě se rozmýšlíte, který model bude pro vás ten nejlepší? Pokud nechcete investovat do úplně nového televizoru s vestavěným DVB-T2 tunerem, pak je koupě vhodného set-top boxu samozřejmě zcela logickým řešením. Nicméně samotné set-top boxy mohou vedle příjmu vysílání v nejnovějším standardu DVB-T2 / HEVC někdy označovaném i jako H.265 zároveň nabídnout i celou řadu dalších funkcí, které mohou rozšířit možnosti stávajícího televizoru jako např. multimédia, timeshift, HbbTV (...celý článek)

Vyzkoušejte online videotéky s řadou osvědčených i nejnovějších filmů a sledujte je kdykoliv a kdekoliv...

Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 17. 4. 2019

S online videotékou se nemusíte omezovat s přesným vysílacím časem a spoléhat se na televizní vysílání, ale jednoduše si pustíte váš oblíbený nebo nejnovější film kdykoliv budete mít náladu a chuť. Na internetu najdete celou řadu online videoték s měsíčním předplatným s možností neomezeného sledování, nebo internetové videopůjčovny, kde si za krátkodobý pronájem vybraného filmu jednorázově zaplatíte. V každém případě máte plně k dispozici tisíce hodin digitální video zábavy, kterou budete sledovat nejen v původním znění, ale stále častěji najdete v nabídce filmy s českým dabingem nebo českými titulky. Digitální trh s online filmy nebo seriály zatím nedosáhl úrovně streamované hudby, ale přesto VOD (...celý článek)

Sledujte jednoduše oblíbenou kabelovou televizi UPC kdykoliv a kdekoliv na notebooku, tabletu či mobilním telefonu s online službou Horizon Go po celé EU...

Kabelové televize | UPC | Internetové vysílání | Přidáno 4. 4. 2019

Předplatitelé kabelové televize UPC mají zdarma v rámci svého televizního tarifu službu Horizon Go, se kterou mohou sledovat oblíbené pořady na stolním počítači, přenosném notebooku, tabletu či smartphonu všude tam, kde mají k dispozici dostatečně rychlé a stabilní internetové připojení. V rámci Horizon Go se nemusíte spoléhat pouze na živé televizní vysílání, ale lze zároveň využít i 7 denní TV archiv. Jednoduše si tak přehrajete již odvysílaný film, seriál, dokument a TV pořad, který vám v nedávné době utekl. Kromě toho získáte také přístup do videotéky MyPrime, kde najdete víc než 2 000 filmů, které si můžete přehrávat opakovaně a zcela bez omezení. Filmovou nabídku z videotéky MyPrime si můžete předem stáhnout do mobilu nebo tabletu a sledovat ji i tam, kde momentálně nemáte přístup k internetu (...celý článek)

Jak neomezeně sledovat internetové televize, pořady z TV archivu či online videotéky na mobilních zařízeních bez počítání FUP z vašeho běžného datového balíčku?

Internetové vysílání | Online TV služby | Online videotéky | Přidáno 21. 3. 2019

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) přímo obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu i tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu nebo online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k bezdrátové síti WiFi. Snadno si pak v daném měsíci ušetříte drahocenné MB z datového balíčku na ostatní internetové aktivity. Pokud byste rádi využívali mobilní data pro streamování videa, pak ovšem nemusíte věšet hlavu, protože v nabídce mobilních operátorů najdete i speciální tarify, které data nespotřebovávají. V rámci takového balíčku můžete za určitý poplatek využívat nejrůznější streamovací služby, aniž by se vám spotřebovali běžná mobilní data (...celý článek)

Přijímáte televizní vysílání v PC a nejste spokojeni s dodávaným programem pro ovládání TV tuneru? Zkuste alternativní aplikaci pro příjem a sledování televize...

Digitální technika | DVB-T2 USB tunery | Pozemní vysílání | DVB-T2 | Aktualizováno 8. 3. 2019

Sledovat pozemní digitální vysílání DVB-T / DVB-T2 přímo v počítači patří dnes mezi relativně běžný standard. Postačí rozšířit PC nebo běžný notebook o externí USB TV tuner a můžete začít okamžitě sledovat dostupnou nabídku českých komerčních TV stanic včetně všech kanálů České televize. Jako součást TV tuneru obdržíte vedle nutných ovladačů / driverů pro počítače s OS Windows (Win7, Win8.1, Win10) i samotný program pro příjem a sledování televize. Tento program, na kterém pak provedete základní nastavení, naladíte dostupné kanály a budete sledovat jednotlivé TV stanice vám ovšem nemusí z jakéhokoliv důvodu vyhovovat. Nezřídka se právě stává, že tyto aplikace nejsou schopny poskytnout vhodné (...celý článek)

Sledujte se službou iPrima Videopůjčovna s předstihem filmy a seriály před jejich televizní premiérou...

Online TV služby | Online videotéky | TV archiv pořadů | Prima Play | Přidáno 25. 2. 2019

Televize Prima aktuálně spustila novou online službu iPrima Videopůjčovna, ve které si můžete jednoduše vypůjčit zajímavý film nebo oblíbený seriál z produkce FTV Prima až 7 dní před jejich televizní premiérou. Zhlédnutí předpremiérového pořadu bez reklam v HD kvalitě vychází na 29 Kč. Během 48 hodin si můžete pořad pustit kolikrát chce, nejpozději však do 30 dní od jeho zapůjčení. Exkluzivní nabídku videopůjčovny v podobě sedmidenního předstihu tak můžete využít u oblíbených seriálů jako např. Modrý kód, Krejzovi či Černé vdovy (...celý článek)

Koupí operátor Vodafone kabelovou televizi UPC, kterou aktuálně vlastní mezinárodní společnost Liberty Global?

Kabelové televize | UPC | Aktualizováno 17. 2. 2019

Služby kabelové televize pod názvem UPC mohou využívat uživatelé už od roku 2000, nicméně historie společnosti sahá až do roku 1991, kdy na českém trhu působila jako kabelový operátor s označením Kabel Plus (Cable Plus, Cable+, Kabel+), ještě než byl v roce 1999 odkoupen většinový podíl nizozemskou společností United Pan-Europe Communications (UPC). Počátkem roku 2016 došlo ke sloučení společností UPC Česká republika a UPC Broadband Slovakia. Firma UPC je dceřinou společností Liberty Global, která patří mezi největší mezinárodní poskytovatele televizních a širokopásmových služeb (...celý článek)

Seznam nejprodávanějších a nejlepších televizí v rozmezí 2018 / 2019 podle oblíbenosti samotných spotřebitelů...

Digitální technika | DVB-T2 televize | Pozemní vysílání | DVB-T2 | Aktualizováno 14. 2. 2019

Stojíte před rozhodnutím, zda konečně vyměnit stávající televizi v obývacím pokoji za novější model? Jestliže váš současný televizor dosluhuje nebo dokonce přesluhuje, tak je právě nejvyšší čas se poohlédnout po značně lepším a výkonnějším typu. Nicméně nabídka nových TV na aktuálním trhu je natolik široká, že se v ní běžný uživatel velmi snadno ztratí. V našem článku se vám tedy pokusíme poradit, která televize bude pro vás ta nejlepší. Zároveň poukážeme na nejprodávanější modely televizí v letech 2018 / 2019, které si ostatní uživatelé pořídili. Můžete si tak usnadnit výběr a jednoduše se inspirovat volbou samotných spotřebitelů, a to včetně jejich recenzí na vybrané modely televizí (...celý článek)

Vyzkoušejte nový 4K Android TV set-top box DV 8220 pro internetovou televizi Sledování TV s řadou funkcí...

Internetové vysílání | IPTV televize | Přidáno 3. 2. 2019

V nabídce internetové televize Sledování TV nově najdete vylepšený set-top box DV 8220 s podporou 4K rozlišení, který je určený pro uživatele starších televizorů bez chytrých funkcí. Jedná se o moderní zařízení založené na operačním systému Android TV 8 Oreo. Prostředí samotné aplikace Sledování TV nabízí přehledné ovládání a povedený dlaždicový seznam. Na úvodní obrazovce najdete všechny důležité volby pro pohodlnou práci s internetovou TV (televizní kanály, vlastní nahrávky, programový průvodce EPG, přístup do videotéky, rádia a nastavení). Kromě podpory pro Sledování TV si můžete set-top box jednoduše rozšířit o další užitečné aplikace jako je např. Youtube, Kodi, Netflix, HBO Go a řadu dalších (...celý článek)

Sledujte přes Apple TV na online videotéce iTunes nabídku rozmanitých filmů v atraktivní 4K kvalitě...

Online TV služby | Online videotéky | Apple iTunes | Aktualizováno 26. 1. 2019

Online videotéka Apple iTunes nabízí rozsáhlou nabídku filmových titulů, která čítá více než 8 000 filmů a dokumentů, které můžete běžně sledovat v SD i HD kvalitě. V posledních letech ovšem stále více přibývá řada rozmanitých titulů, které máte navíc k dispozici v atraktivním 4K UHD rozlišení, které mohou dále obsahovat i vysoký dynamický rozsah (HDR) a kvalitní ozvučení typu Dolby Vision nebo Dolby Atmos. Na 4K televizoru s podporou HDR si přímo v pohodlí domova naplno užijete dokonale ostrý a detailní obraz s kvalitním zvukem (ideálně přes domácí kino nebo širokopásmový (...celý článek)

Prozkoumejte možnosti moderních operačních systémů, které najdete v chytrých televizorech (Smart TV)...

Digitální technika | DVB-T2 televize | Aktualizováno 18. 1. 2019

V současnosti už nejsou televizory zpravidla jen pouhé přijímače televizního vysílání, ale jde o univerzální a multimediální centra většiny moderních domácností. Chytrý televizor (Smart TV) tak musí nabídnout přehledné uživatelské rozhraní, které umožní používání řady rozmanitých funkcí, přístup k online službám včetně podpory užitečných aplikací třetích stran. Během vývoje chytrých televizorů se tedy výrobci nesoustředí pouze na dokonalý obraz, křišťálový zvuk nebo elegantní křivky šasi, ale zároveň zdokonalují možnosti operačních systémů. Naneštěstí se výrobci vydali rozdílnou cestou a na trhu najdete hned několik rozdílných platforem. Nejdůležitější operační systémy si vzájemně představíme v následujících (...celý článek)

zobrazit nejnovější články zobrazit starší články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Termíny spouštění DVB-T2

Jistě víte, že nyní nadchází doba, kdy se přechází ze zemského digitálního vysílání ve standardu DVB-T na novou generaci pozemního digitálního vysílání ve standardu DVB-T2 / HEVC. Tato změna nebude probíhat najednou, ale postupně, zavádění DVB-T2 se řídí (...celý článek)

Živé vysílání online TV stanic

V dnešní době můžete zdarma sledovat online vysílání řady českých televizních stanic na obrazovce osobního počítače, notebooku, tabletu nebo displeji chytrého telefonu pomocí běžného internetového připojení. Pokud patříte mezi příležitostné diváky televizního vysílání (...celý článek)

4K rozlišení nebo Full HD?

Moderní 4K televizory s ohledem na dostupnost, ale i cenu už dnes nepatří pouze do kategorie exkluzivního zboží pro vybrané fajnšmekry. Nejlevnější televize s vysokým 4K UHD rozlišením 2160p se už pohybují i pod hranicí 10 tisíc korun. Při nákupu nového televizoru (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru