Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa DVB-T2 USB tunerů...

Články | Aktualizováno 8. 3. 2019

Nalaďte si přes pozemní digitální vysílání v novém formátu DVB-T2 / HEVC české komerční stanice nebo TV kanály České televize a sledujte živé vysílání oblíbených TV pořadů přímo na obrazovce stolního počítače nebo notebooku. Postačí vybavit počítač externím USB tunerem, naladit dostupné televizní kanály a můžete na monitoru sledovat i nahrávat oblíbené seriály, zajímavé dokumenty, sportovní utkání, ale i další TV pořady. Pro usnadnění jsme připravili seznam článků souvisejících s USB tunery, které vás mohou zajímat. Další informace na téma DVB-T2 USB tunery najdete zároveň v seznamu oblíbených externích TV tunerů na našem trhu.

Přijímáte televizní vysílání v PC a nejste spokojeni s dodávaným programem pro ovládání TV tuneru? Zkuste alternativní aplikaci pro příjem a sledování televize...

Digitální technika | Pozemní vysílání | DVB-T2 | Aktualizováno 8. 3. 2019

Sledovat pozemní digitální vysílání DVB-T / DVB-T2 přímo v počítači patří dnes mezi relativně běžný standard. Postačí rozšířit PC nebo běžný notebook o externí USB TV tuner a můžete začít okamžitě sledovat dostupnou nabídku českých komerčních TV stanic včetně všech kanálů České televize. Jako součást TV tuneru obdržíte vedle nutných ovladačů / driverů pro počítače s OS Windows (Win7, Win8.1, Win10) i samotný program pro příjem a sledování televize. Tento program, na kterém pak provedete základní nastavení, naladíte dostupné kanály a budete sledovat jednotlivé TV stanice vám ovšem nemusí z jakéhokoliv důvodu vyhovovat. Nezřídka se právě stává, že tyto aplikace nejsou schopny poskytnout vhodné (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Přechod na DVB-T2 / HEVC?

V České republice dochází ke druhé vlně digitalizace, kde v průběhu několika let dojde k vypnutí původního DVB-T vysílání a postupnému přechodu na vysílání ve standardu DVB-T2 / HEVC. Harmonogram přechodu bude postupně probíhat mezi roky 2017 až 2020, po (...celý článek)

Koncesionářské poplatky

Dle zákona 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích jsou osoby žijící v ČR, které zároveň vlastní nebo používají zařízení technicky způsobilé k příjmu televizního nebo rozhlasového vysílání povinni platit měsíční paušální poplatek, takzvaný koncesionářský (...celý článek)

Termíny spouštění DVB-T2

Jistě víte, že nyní nadchází doba, kdy se přechází ze zemského digitálního vysílání ve standardu DVB-T na novou generaci pozemního digitálního vysílání ve standardu DVB-T2 / HEVC. Tato změna nebude probíhat najednou, ale postupně, zavádění DVB-T2 se řídí (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru