Vyzkoušejte nový 4K Android TV set-top box DV 8220 pro internetovou televizi Sledování TV s řadou funkcí...

Články | Internetové vysílání | Přidáno 3. 2. 2019

V nabídce internetové televize Sledování TV nově najdete vylepšený set-top box DV 8220 s podporou 4K rozlišení, který je určený pro uživatele starších televizorů bez chytrých funkcí. Jedná se o moderní zařízení založené na operačním systému Android TV 8 Oreo. Prostředí samotné aplikace Sledování TV nabízí přehledné ovládání a povedený dlaždicový seznam. Na úvodní obrazovce najdete všechny důležité volby pro pohodlnou práci s internetovou TV (televizní kanály, vlastní nahrávky, programový průvodce EPG, přístup do videotéky, rádia a nastavení). Kromě podpory pro Sledování TV si můžete set-top box jednoduše rozšířit o další užitečné aplikace jako je např. Youtube, Kodi, Netflix, HBO Go a řadu dalších. Doinstalovat můžete samozřejmě i dostupné aplikace konkurenčních IPTV / OTT služeb.

Android TV box zároveň přináší také řadu multimediálních funkcí, které vám vedle přehrávání filmů nebo prohlížení fotografií zároveň umožní i hraní jednoduchých her dostupných na oficiálním portále Google Play.

Rozšiřte možnosti běžné televize o nové multimediální funkce se zcela novým Android TV set-top boxem DV 8220 pro internetovou televizi Sledování TV. Vedle pohodlného sledování IP televize můžete navíc také přehrávat video, prohlížet fotky a používat dostupné aplikace či hry z platformy Google Play...

Samotný Android TV box pro Sledování TV je poměrně kompaktní zařízení, které ukrývá 64bitový čtyřjádrový procesor typu ARM Cortex A53 s taktem 1.5 GHz a grafickým akcelerátorem Mali-450, operační pamětí DDR3 o velikosti 2 GB, flash pamětí eMMC s kapacitou 8 GB, kterou díky slotu paměťových karet micro SD jednoduše rozšíříte. Bezdrátovou komunikaci zajišťuje technologie WiFi a Bluetooth. Mezi hlavní rozhraní patří HDMI 2.0 konektor, AV výstup, ethernetový port RJ-45, 2x USB 2.0 konektor. Počítat můžete s podporou Miracast, DLNA, Airplay a celou řadou video formátů včetně titulků.

Součástí Android TV boxu DV 8220 pro Sledování TV je také dálkové ovládání s podporou hlasového ovládání pro vyhledávání. Vestavěná Bluetooth technologie v dálkovém ovladači umožňuje snadné ovládání bez nutnosti přímé viditelnosti na set-top box.

Jak si jednoduše pořídit internetovou televizi Sledování TV?

Získejte s internetovou televizí Sledování TV přístup k bohaté nabídce českých, slovenských nebo zahraničních kanálů, které budete sledovat na celé řadě zařízení (počítač, mobilní telefon, tablet, multimediální přehrávač, IP set-top box nebo Smart TV). K provozu služby potřebujete spolehlivé připojení k internetu o maximální rychlosti 3 Mb/s, která je potřeba pro televizní vysílání v atraktivní HD kvalitě. Internetová televize navíc přináší i řadu zajímavých funkcí, které povyšují běžné sledování televize na zcela novou úroveň. Bližší informace, vlastnosti nebo recenzi na internetovou televizi Sledování TV najdete v samostatném článku na našich webových stránkách.

články internetové vysílání iptv televize

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Nejlevnější tarif Kuki TV Start

Internetová televize Kuki rozšiřuje nabídku televizních tarifů a přichází s nejlevnějším balíčkem Kuki Start. Nově tedy máte plně k dispozici vedle stávajících tarifů Kuki Menší za 200 Kč měsíčně a Kuki Větší za 400 Kč měsíčně i nejmenší a nejlevnější balíček Kuki Start za 100 (...celý článek)

Streamovací video služby

S online videotékou se konečně nemusíte omezovat s přesným vysílacím časem a spoléhat se na televizní vysílání, ale velmi jednoduše si pustíte váš oblíbený nebo nejnovější film kdykoliv budete mít náladu nebo chuť. Na internetu najdete množství online videoték s měsíčním (...celý článek)

Jak vybrat nejlepší set-top box

Samotný set-top box slouží jako přijímač pozemního digitálního vysílání, který v reálném čase zpracovává a převádí obraz společně se zvukem do vašeho televizoru. Využívá se v momentě, když některé TV nejsou vybaveny vhodným tunerem pro příjem DVB-T2 / HEVC (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru