Sledování TV

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou Sledování TV, která vám denně přináší velmi bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat Sledování TV

Sledujte internetovou televizi Sledování TV

Smart televize

Recenze internetové televize Sledování TV

V současné době se při sledování televize nemusíte spoléhat na přesný vysílací čas, ale můžete si televizní pořady ze svých oblíbených TV stanic pustit teprve až v momentě, kdy budete mít čas, náladu nebo chuť. Tento způsob sledování televize vám umožní většina IP televizí včetně služby Sledování TV, na kterou se podrobněji podíváme. Sledování TV přináší vedle nabídky českých, slovenských nebo dalších zahraničních kanálů běžně dostupných v SD i HD kvalitě také celou řadu funkcí. Patří sem zejména možnost přehrát si až 7 dní zpětně již odvysílané pořady a možnost osobních nahrávek vybraných pořadů.

Hodnocení(81%)
Kvalita obrazu 85%
Programová skladba 80%
Doplňkové balíčky 80%
Nabídka funkcí 80%

Co budete potřebovat, aby vám fungovala televize přes internet? Hlavní podmínkou pro bezproblémové možnost sledování internetové televize Sledování TV je kvalitní internetové připojení, kde pro kanály běžně vysílané v SD rozlišení je vyžadována minimální rychlost cca 1,2 Mb/s a pro TV stanice, které budete sledovat v atraktivní HD kvalitě cca 3 Mb/s. Internetovou televizi můžete jednoduše sledovat přímo na počítači či přenosném notebooku přímo v běžném prohlížeči. Pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem Google Android, Apple iOS či Windows Phone najdete vhodné aplikace a využít můžete i multimediální přehrávače Google Chromecast, certifikovaná Android TV nebo Apple TV. Počítat můžete s přímou podporou pro chytré televize (Smart TV) vybraných značek jako je např. Samsung, LG, Panasonic a Hisense.

TV zařízení pro Sledování TV

Zařízení pro Sledování TV

Jestliže náhodou nemáte vhodnou Smart TV s přímou podporou internetové televize Sledování TV, můžete z dostupné nabídky využít nákup moderního IP set-top boxu založeném na Android TV, který snadno propojíte s jakýmkoliv televizorem přímo přes HDMI rozhraní. Vedle sledování TV nabídky včetně všech dostupných služeb získáte navíc také přístup do Google Play Store s možností rozšíření základních funkcí o další aplikace a můžete sledovat videa z oblíbeného video portálu YouTube. Android set-top box nabízí i multimediální funkce, kde si přehrajete videa s podporou titulků z externích USB zařízení či domácí sítě díky vestavěné podpoře Google Cast. Vše budete ovládat přes IR / Bluetooth ovladač s podporou hlasových příkazů.

Výhody internetového vysílání Sledování TV

Výhody Sledování TV

IP televize Sledování TV vás poměrně rychle naučí zcela novým návykům. Díky užitečné funkci zpětného zhlédnutí nyní konečně už nebudete na minutu přesně vysedávat před televizorem a vyčkávat na začátek vámi vyhlédnutého filmu, seriálů, dokumentů či jiného pořadu, ale pustíte si se zpožděním pořad až v momentě, kdy vám to bude maximálně vyhovovat. Navíc můžete přeskakovat otravné reklamní bloky a užijete si vysílaný pořad v celku. Kdykoliv můžete živé vysílání pozastavit a ke sledování se opět vrátit později. Tímto způsobem lze sledovat televizi až 7 dní zpětně (dle vybraného tarifu). Kromě toho si vybrané filmy, seriály, sportovní utkání a další TV pořady nahrajete do vzdáleného úložiště, kde jsou k dispozici po 3 měsíce.

Sledování TV základní programová nabídka

Sledování TV programy

V základní programové nabídce Sledování TV naleznete všechny důležité TV kanály, mezi kterými budete denně sledovat řadu českých, slovenských či zahraničních televizních stanic, které běžně pokrývají všechna důležitá témata (jako např. filmy, seriály, dětské pořady, sport, dokumenty, zpravodajství...). Náročnější diváci mohou využít i vyšší programový balíček nebo si dokoupit tématický balíček se zaměřením na sport, filmy, oblíbené kanály HBO Go a Cinemax s bohatou nabídkou nových filmů či seriálů nebo pořady pro dospělé diváky. Všechny dostupné televizní kanály můžete jednoduše sledovat kdykoliv i kdekoliv a to zároveň až na dvou zařízeních současně z maximálně 4 registrovaných zařízeních.


Internetová televize Sledování TV na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet Sledování TV


Sledujte digitální vysílání Sledování TV

Internetová televize Sledování TV nabízí velkoobchodní služby pro poskytovatele internetu už od roku 2013, koncoví uživatelé mohou tuto IP televizní službu samostatně využívat od roku 2017. Mezi hlavní klady patří kvalita vysílání založená na úsporném kodeku H.265 s nízkými nároky na přenos dat, která je relativně na vysoké úrovni, při sledování prémiových a sportovních stanic si navíc vychutnáte Full HD rozlišení při nadstandardních 50 snímcích. Počítat můžete s řadou zajímavých funkcí a především opravdu širokou nabídkou aplikací pro většinu známých platforem, kde se pak řada uživatelů může obejít bez placeného set-top boxu. Cenově dostupná IP televize Sledování TV svojí programovou skladbou nejspíš neosloví náročnější diváky, ale vzhledem k zajímavému poměru ceny a výkonu si určitě dokáže najít svůj okruh diváků.

 • Základní nabídka 199 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 69 Z toho 46 kanálů v HD kvalitě
 • Zpětné zhlédnutí až 7 dnů Sledování pořadů po jejich odvysílání
 • Nahrávání programů až 120 hodin Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ne Sledování videa dle vlastního výběru
 • Podpora zařízení TV, mobil, tablet, PC Typy podporovaných zařízení
 • Typ vysílání internet (IPTV / OTT) Sledování televize přes internet
 • Zátěž na linku cca 3 Mb/s Minimální rychlost pro HD rozlišení
 • Cena set-top boxu cca 2 299 Kč Jednorázový nákup set-top boxu

Hlavní výhody služby Sledování TV

 • cenově dostupná internetová TV s velkou škálou zajímavých funkcí
 • bohatá podpora rozmanitých aplikací, platforem a zařízení včetně Smart TV, kde se snadno můžete obejit bez speciálního set-top boxu
 • minimální zátěž na vaše internetové připojení (maximálně 3 Mb/s)
 • internetovou televizi můžete nejdříve otestovat zdarma na zkoušku

Co vám nemusí vyhovovat

 • programový balíček základ nabízí jen 25 hodin zpětného přehrávání
 • průměrná programová skladba s menším počtem doplňkových balíčků
 • programový průvodce (EPG) neumožňuje rychlé přeskakování dnů
 • nabídka TV kanálů bez možnosti změny pořadí či vlastního seznamu

Recenze byla aktualizována 12. 4. 2019. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o internetovém vysílání Sledování TV navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání internetových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u internetových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

SledováníTV

Internetová TV
IPTV / OTT

69 TV programů
z toho 46 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, pauza ve vysílání, přetáčení...

199 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Lepší TV

Internetová TV
IPTV / OTT

120 TV programů
z toho 73 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

199 Kč měsíčně
+ 99 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

Kuki TV

Internetová TV
IPTV / OTT

30 TV programů
z toho 28 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

200 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Digi2GO

Internetová TV
IPTV / OTT

72 TV programů
z toho 33 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, pauza ve vysílání, přetáčení...

349 Kč měsíčně
+ 89 Kč za set-top box

Objednat

Další informace


Android Box pro Sledování TV

V nabídce internetové televize Sledování TV nově najdete vylepšený set-top box DV 8220 s podporou 4K rozlišení, který je určený pro uživatele starších televizorů bez chytrých funkcí. Jedná se o moderní zařízení založené na operačním systému Android TV 8 Oreo. Nabízí (...celý článek)

Jak sledovat video bez FUP?

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu nebo tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu, online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k WiFi (...celý článek)

Nejlepší internetová televize

Internetové televize IPTV / OTT umožňují pohodlné sledování běžného televizního vysílání za pomoci internetového připojení (zpravidla si vystačíte s rychlostí 1,2 Mb/s až 6 Mb/s v závislosti na kvalitě vysílání). Mezi hlavní výhody sledování televize přes internet je zejména (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru