Lepší TV

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou Lepší TV, která vám denně přináší bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat Lepší TV

Sledujte internetovou televizi Lepší TV

Smart televize

Recenze internetové televize Lepší TV

Při sledování digitální televize Lepší TV získáte obrovský pocit svobody. Konečně nejste u živého vysílání svázáni přesným časem, ale můžete si snadno znovu přehrát již dříve odvysílaný televizní pořad až 7, 30 či 100 dní zpětně (závisí na typu kanálu). Jakýkoliv právě vysílaný pořad v kterýkoliv moment zastavíte, posunete zpět a následně přetočíte naopak dopředu. Jednoduše tak přeskočíte části, které vás nezajímají. K dispozici máte přes 90 televizních kanálů s českým a slovenským dabingem, které dále doplňuje více než 30 zahraničních stanic. Bezmála 80 programů budete sledovat v HD rozlišení.

Hodnocení(78%)
Kvalita obrazu 80%
Programová skladba 80%
Doplňkové balíčky 65%
Nabídka funkcí 85%

Co budete potřebovat, aby vám fungovala televize přes internet? Základem pro sledování internetové televize Lepší TV je stabilní internetové připojení. Vzhledem k použitému formátu H.265V jsou nároky na rychlost opravdu minimální. Pro pořady vysílané ve standardním SD rozlišení vám postačí rychlost stahování dat cca 1,2 Mb/s, u kanálů v HD rozlišení pak cca 3 Mb/s. Pakliže budete internetovou televizi Lepší TV sledovat na stolním počítači (PC) nebo notebooku snadno si vystačíte s webovým rozhraním. Majitelé chytrých telefonů a tabletů mohou instalovat aplikaci pro Apple iOS a Google Android. Pro většinu Smart TV, které mají ve výbavě vlastní OS (Android TV, Samsung, LG...) máte k dispozici i samostatnou aplikaci. Pokud chcete sledovat Lepší TV na běžné TV musíte si navíc koupit, nebo pronajmout Lepší TV Box, který jednoduše propojíte s běžným televizorem.

TV zařízení pro Lepší TV

Zařízení pro Lepší TV

Jestliže nemáte Smart TV s podporou aplikací třetích stran budete v případě sledování internetové televize Lepší TV potřebovat i speciální IPTV set-top box. Nabízený TV Box se k televizi připojí za pomoci moderního HDMI rozhraní. V případě starších televizorů je pak nutné dokoupit AV kabel se Scart redukci. V základním balení tohoto IPTV přijímače najdete pohodlný dálkový ovladač, HDMI kabel, LAN kabel, napájecí adaptér, ale i uživatelský návod. Protože se v podstatě jedná o Android TV máte k dispozici i celou řadu dalších funkcí, a to včetně přehrávání vlastního videa a fotografií či instalace Android aplikací (programy, hry) přímo z obchodu Google Play.

Výhody internetového vysílání Lepší TV

Výhody Lepší TV

S digitální televizí Lepší TV máte snadno k dispozici novou dimenzi televizních zážitků. Kdykoliv během vysílání můžete jednoduše zvolit pauzu, přetočit vysílaný pořad o několik minut zpět nebo jej spustit zcela od začátku. Tímto způsobem budete sledovat pořady až 30 dní zpětně (100 dní u vybraných stanic). Konečně se tak už nemusíte omezovat, ale budete sledovat televizi až ve vhodný čas a jako bonus snadno přeskočíte např. reklamní bloky a užíjete si vyhlédnutý film či oblíbený seriál v celku. Jako bonus máte pak zároveň zdarma přístup do videotéky (videoarchiv), kde najdete přes 1 500 filmových titulů, ze kterých si jistě vybere vhodný pořad každý člen vaší rodiny.

Lepší TV základní programová nabídka

Lepší TV programy

Běžný uživatel najde v hlavní programové nabídce Lepší TV množství televizních kanálů, které pokrývají všechna důležitá témata (jako např. filmy, seriály, dětské pořady, sport, zpravodajství...). V základní nabídce zaujme kanály z řady Filmbox, JOJ Cinema, ale i stanicemi pro dospělé. Náročnější diváci si mohou přiobjednat doplňkový balíček programů z rodiny HBO včetně služby HBO Go. K dispozici máte vždy dostatek informací nejen o aktuálním kanálu, ale i dalších TV stanicích pomocí přehledného programového průvodce s časovou osou a živým náhledem. Vybrané programy můžete skrývat nebo přesouvat dle vašich osobních preferencí.


Internetová televize Lepší TV na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet Lepší TV


Sledujte digitální vysílání Lepší TV

Cenově dostupná internetová televize Lepší TV nabízí svým uživatelům celou řadu velmi moderních funkcí, které jistě osloví i náročnější uživatele. Zaujme bohatou nabídkou aplikací pro většinu známých platforem, kde se tak řada uživatelů zcela obejde bez placeného set-top boxu. V nabídce programové skladby jistě nepatří mezi nejsilnější internetové TV, ale rozhodně nabízí velmi zajímavý poměr ceny a výkonu, který si dokáže najít svůj věrný okruh diváků.

Službu Lepší TV si také užijete na řadě chytrých zařízení, pro které máte k dispozici samostatnou aplikaci (Apple iOS, Google Android, Apple TV, Chromecast...). Můžete jednoduše sledovat živé vysílání doma nebo na cestách a zároveň využívat všechny její nadstandardní funkce. Je ovšem nutné počítat s tím, že v základním stavu běží vždy pouze jeden stream a další členové vaší rodiny se už nemohou na ostatních zařízeních dívat na jiné pořady, tak jako je tomu běžné u většiny konkurence (druhý stream je za částku 99 Kč měsíčně).

 • Základní nabídka 199 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 120 Z toho 73 kanálů v HD kvalitě
 • Zpětné zhlédnutí až 30 dnů Sledování pořadů po jejich odvysílání
 • Nahrávání programů bez omezení Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ano Sledování videa dle vlastního výběru
 • Podpora zařízení TV, mobil, tablet, PC Typy podporovaných zařízení
 • Typ vysílání internet (IPTV / OTT) Sledování televize přes internet
 • Zátěž na linku cca 3 Mb/s Minimální rychlost pro HD rozlišení
 • Cena set-top boxu 99 Kč / měsíčně STB se platí po dobu 24 měsíců

Hlavní výhody služby Lepší TV

 • cenově dostupná internetová TV s velkou škálou zajímavých funkcí
 • dostupná aplikace pro mobily, tablety a Smart TV (nevyžaduje STB)
 • videoarchiv s 1 500 tituly, který je dostupný pro všechny předplatitele
 • má minimální zátěž na vaše internetové připojení (maximálně 3 Mb/s)

Co vám nemusí vyhovovat

 • obrazová kvalita vysílaných kanálů nejspíš neosloví náročnější diváky
 • občasná neposlušnost ovladače, kterou může způsobovat malý dosah
 • pouze jeden aktuálně běžící stream (další za poplatek 99 Kč měsíčně)
 • průměrná programová nabídka s malým počtem doplňkových balíčků
 • udávané sledování až 30 / 100 dní zpětně platí jen pro některé stanice

Recenze byla aktualizována 29. 7. 2020. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o internetovém vysílání Lepší TV navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání internetových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u internetových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

Lepší TV

Internetová TV
IPTV / OTT

120 TV programů
z toho 73 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

199 Kč měsíčně
+ 99 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

SledováníTV

Internetová TV
IPTV / OTT

69 TV programů
z toho 46 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, pauza ve vysílání, přetáčení...

199 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

O2 TV

Internetová TV
IPTV / OTT

94 TV programů
z toho 28 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, úhly kamer...

399 Kč měsíčně
+ 84 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

Digi2GO

Internetová TV
IPTV / OTT

72 TV programů
z toho 33 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, pauza ve vysílání, přetáčení...

349 Kč měsíčně
+ 89 Kč za set-top box

Objednat

Další informace


IPTV přijímač Lepší TV Box

Jestliže se chcete na internetovou televizi Lepší TV pravidelně dívat také na běžné televizi, pak si stačí koupit či pronajmout přijímač Lepší TV BOX (set-top box), který propojíte s vašim internetovým routerem. Nabízený přijímač Lepší TV BOX je velmi příjemně kompaktní (...celý článek)

Aplikace pro Lepší TV

Cenově dostupnou internetovou televizi Lepší TV můžete jednoduše sledovat na celé řadě rozmanitých zařízení a to bez nutnosti nákupu či pronájmu nabízeného IPTV set-top boxu. Společnost GoNet nabízí celou řadu dostupných aplikací, díky kterým můžete tuto (...celý článek)

Lepší TV bez závazku

Operátor GoNet přichází s novinkou, kdy se již při objednání TV služby nemusí podepisovat žádné smlouvy, služba je navíc aktivní ihned po přijetí platby. Jako zákazník se tedy nemusíte bát, že se k něčemu upisujete. Pokud se jednoho dne rozhodnete, že už službu (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru