Digi2GO

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou Digi2GO, která denně přináší bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat Digi2GO

Sledujte internetovou televizi Digi2GO

Smart televize

Recenze internetové televize Digi2GO

Společnost Digi CZ známá především díky satelitnímu vysílání Digi TV poskytuje novou internetovou televizi Digi2GO, která přináší digitální vysílání přímo na obrazovky vašich televizorů a mobilních zařízení. Nová Digi TV v podobě Digi2GO nabízí oproti běžnému vysílání celou řadu zajímavých výhod. Právě vysílaný pořad na vašem kanálu kdykoliv pozastavíte, přetočíte nebo začnete sledovat např. zcela od začátku. Navíc jednoduchým způsobem můžete vybrané pořady nahrávat a mít je pro sebe k dispozici po dobu 30 dní. Samozřejmostí je široké spektrum nejrůznějších programů, které zabaví celou rodinu.

Hodnocení(83%)
Kvalita obrazu 85%
Programová skladba 85%
Doplňkové balíčky 75%
Nabídka funkcí 85%

Internetová televize Digi2GO a satelitní televize Digi TV nově spadá pod společnou značku Telly TV.

Co budete k provozu internetového vysílání Digi2GO potřebovat? Digitální televize Digi2GO vyžaduje pouze stabilní internetové připojení od kteréhokoliv poskytovatele. Podmínkou je minimální rychlost stahování cca 6 Mb/s pro zajištění správného provozu všech kanálů vysílaných v HD kvalitě. Pokud budete chtít Digi2GO využívat na svém televizoru je nutné si objednat / pronajmout set-top box. Se službou lze používat i další 3 podporované zařízení jako např. mobily, tablety, PC (bez nutnosti IPTV přijímače). Celkově tak novou digitální televizi můžete jednoduše a nezávisle využívat až na 4 zařízeních.

TV zařízení pro Digi2GO

Zařízení pro Digi2GO

Pro sledování internetové televize přímo na vašem televizoru nabízí Digi2GO léty osvědčený přijímač Arris VIP 1113. Tento moderní set-top box s velmi jednoduchým ovládáním, elegantním, ale i kompaktním vzhledem pak podporuje Full HD rozlišení. V základním balení set-top boxu najdete pohodlný dálkový ovladač, HDMI kabel k propojení vaší TV, který dále doplňuje i rozhraní A/V se SCART redukcí vhodnou pro některé typy starších televizorů. Dále balení obsahuje LAN kabel, napáječ, ale i rychlý návod k obsluze služby Digi2GO. Bohužel samotný přijímač nedisponuje WiFi připojením. Pro připojení další TV ve vaší domácnosti budete nutně potřebovat druhý set-top box.

Výhody internetového vysílání Digi2GO

Výhody Digi2GO

Internetová televize Digi2GO vám dokáže nabídnout celou řadu zajímavých funkcí. Služba TV přes internet umožňuje zpětné zhlédnutí (timeshift), kde můžete jakýkoliv právě vysílaný pořad zastavit, přetočit a znovu spustit. Digi2GO zároveň poskytuje kompletní TV Archiv všech odvysílaných stanic v rozsahu 72 hodin, které máte plně k dispozici. S touto užitečnou službou vám už žádný program neuteče, když si zapnete televizor později, prostě si pořad pustíte od jeho začátku a vybrané pasáže můžete velmi snadno přetočit. V případě potřeby si pak vybrané pořady jednoduše uložíte, a to na dobu 30 dní. Takto si pro sebe dokážete nahrát až 30 hodin zábavy.

Digi2GO základní programová nabídka

Digi2GO programy

S novou Digi TV vás čeká pořádná porce zábavy. Už v základní nabídce najdete všechny důležité televizní programy pro celou rodinu. Z nabídky 72 kanálů (z toho 33 v HD rozlišení) s českým dabingem si jistě vybere zcela každý. Digi2GO můžete pak v případě potřeby rozšířit o doplňkové balíčky zaměřené na zábavu, sport, filmy (HBO, Cinemax). Náročnější diváci mohou také rovnou využít nabízené vyšší tarify s výrazně rozšířenou skladbou programů. K dispozici máte i elektronický programový průvodce a přehledný TV archiv. Všechny programy můžete navíc jednoduše seřadit podle vlastního uvážení nebo je i řadit do několika skupin pro vyšší přehlednost.


Internetová televize Digi2GO na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet Digi2GO


Sledujte digitální vysílání Digi2GO

Digitální vysílání Digi2GO kopíruje stávající nabídku satelitní služby DIGI TV, navíc ovšem přináší větší počet programů v HD kvalitě a především řadu předností, které umožňují internetové televize (přehrání od začátku, cloudové nahrávání pořadů, archiv TV vysílání...). Digi2GO navíc exkluzivně přináší přímé přenosy z anglické Premier League a španělské fotbalové LaLigy, ale zároveň na kanálech Digi Sport HD nabízí i spoustu dalších sportovních zážitků (EFL, Bundesliga, Série A, NHL, ATP, WTA, Enfusion Live, Formule 1, MS Speedway GP a mnohé další zajímavé události).

K Digi2GO velmi snadno připojíte své PC pod webovým prohlížečem, oblíbené mobilní zařízení díky dostupné aplikaci v App Store, Google Play či Microsoft Store. Budete tak sledovat nejen živé vysílání, ale i využívat řadu dostupných funkcí Digi2GO.

 • Základní nabídka 349 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 72 Z toho 33 kanálů v HD kvalitě
 • Zpětné zhlédnutí až 3 dny Sledování pořadů po jejich odvysílání
 • Nahrávání programů cca 30 hodin Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ne Sledování videa dle vlastního výběru
 • Podpora zařízení TV, mobil, tablet, PC Typy podporovaných zařízení
 • Typ vysílání internet (IPTV / OTT) Sledování televize přes internet
 • Zátěž na linku cca 6 Mb/s Minimální rychlost pro HD rozlišení
 • Cena set-top boxu 89 Kč / měsíčně STB se platí po dobu 24 měsíců

Hlavní výhody služby Digi2GO

 • přehledné a jednoduché uživatelské prostředí i pro mobilní zařízení
 • použitelná obrazová kvalita a bohatá nabídka zajímavých funkcí
 • exkluzivně přímé přenosy z anglické Premier League a španělské fotbalové LaLigy v rozšiřujícím balíčku Sport včetně dalších sportů
 • pronájem Digi2GO set-top boxu se hradí pouze po dobu 24 měsíců

Co vám nemusí vyhovovat

 • některé sportovní kanály najdete pouze v doplňkovém balíčku Sport
 • kvalita streamu v rozlišení 720p rozhodně neuspokojí majitele 4K TV
 • měsíční cena Digi2GO mimo sjednaný závazek (24 měsíců) je 499 Kč
 • dodávaný set-top box neumožňuje bezdrátové propojení s routerem

Recenze byla aktualizována 17. 2. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o internetovém vysílání Digi2GO navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání internetových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u internetových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

Digi2GO

Internetová TV
IPTV / OTT

72 TV programů
z toho 33 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, pauza ve vysílání, přetáčení...

349 Kč měsíčně
+ 89 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

O2 TV

Internetová TV
IPTV / OTT

94 TV programů
z toho 28 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, úhly kamer...

399 Kč měsíčně
+ 84 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

Skylink Live TV

Internetová TV
IPTV / OTT

53 TV programů
z toho 31 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí až 7 dní, pauza ve vysílání, přetáčení, videotéka...

166 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

SledováníTV

Internetová TV
IPTV / OTT

69 TV programů
z toho 46 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, pauza ve vysílání, přetáčení...

199 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace


Sportovní kanály Digi Sport

Televizi přes internet Digi2GO a satelitní televizi Digi TV najdete zároveň v nabídce společnosti DIGI CZ, která tyto televizní platformy veřejně poskytuje. Součástí těchto televizí je velmi bohatá nabídka sportovních kanálů, které pak budete z pohodlí domova sledovat (...celý článek)

Mobilní aplikace Digi2GO

Pořady na internetové televizi Digi2GO můžete kromě obrazovky TV sledovat na mobilních zařízeních (mobily, tablety...) díky dostupné aplikaci v App Store, Google Play či Microsoft Store. Všude tam, kde máte k dispozici internetové připojení budete sledovat (...celý článek)

IPTV přijímač Arris VIP1113

TV přes internet Digi2GO lze nezávisle sledovat až na 4 zařízeních. Zpravidla mezi ně patří počítač nebo notebook, chytrý telefon, tablet a samozřejmě i klasický televizor. Nicméně pro samotné sledování služby Digi2GO na obrazovce TV musíte být vybaveni (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru