O2 TV

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou O2 TV, která denně přináší bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat O2 TV

Sledujte internetovou televizi O2 TV

Smart televize

Recenze internetové televize O2 TV

Internetové vysílání O2 TV přináší do vašich domovů širokou nabídku zábavy pro celou rodinu v podobě atraktivních filmů, oblíbených dětských seriálů, naučných dokumentů i exkluzivních sportovních přenosů v plně digitální kvalitě s českým dabingem. Kromě toho si celou řadu televizních kanálů užijete nejen v HD rozlišení, ale s digitální televizí O2 TV zároveň získáte bohatou nabídku zajímavých funkcí, které povyšují televizní vysílání na zcela jinou úroveň. Najdete zde funkci zpětného zhlédnutí, nahrávání, pauzu v živém vysílání, videotéku, ale také další užitečné služby vhodné i pro všechny náročné diváky.

Hodnocení(83%)
Kvalita obrazu 85%
Programová skladba 90%
Doplňkové balíčky 65%
Nabídka funkcí 90%

Co budete k provozu internetového vysílání O2 TV potřebovat? Digitální televize O2 TV funguje běžně nejen ve vlastní síti O2, ale zároveň už dnes budete toto TV vysílání využívat u všech ostatních internetových poskytovatelů. Je nutné pouze dodržet minimální rychlost internetu vhodnou pro bezproblémový provoz služby. Při sledování televizních kanálů v běžném SD rozlišení si vystačíte s rychlostí 3 Mb/s, v případě HD kanálů je už nutné počítat s minimální rychlostí internetu 7 Mb/s. Samotné digitální vysílání O2 TV můžete souběžně sledovat až na 4 podporovaných zařízeních. Kromě obrazovky televize můžete sledovat oblíbené pořady, filmy nebo seriály jednoduše na běžném počítači (notebooku), mobilním telefonu či tabletu.

TV zařízení pro O2 TV

Zařízení pro O2 TV Air

Digitální televize O2 TV Air se dodává s kompaktním a příjemně elegantním set-top boxem iP4.tv EVO4-T s podporou Full HD rozlišení o rozměrech 12,5 × 12,5 × 3,2 cm, který snadno připojíte ke svému televizoru. Součástí tohoto set-top boxu je dálkový ovladač, HDMI kabel pro přenos obrazu i zvuku, a to včetně alternativního AV / RCA kabelu se SCART redukcí pro některé starší televizory. Samozřejmostí je ethernetový kabel RJ45, který doplňuje integrovaný WiFi přijímač (2,4 GHz). O2 TV set-top box je určen k připojení pouze jednoho televizoru, pro sledování vysílání na více TV je už vyžadovaná doplňková služba O2 TV Multi s dalším STB.

Výhody internetového vysílání O2 TV

Výhody O2 TV

Internetová televize O2 TV nabízí kromě dostupné televizní zábavy také celou řadu velmi zajímavých výhod. Patří sem funkce zpětného zhlédnutí, se kterou pak můžete jednotlivé pořady snadno zpětně sledovat až 7 dní po jejich odvysílání. S tím souvisí zároveň také možnost využívání pauzy v přímém televizní vysílání s možným pokračováním ve vámi vhodnějším čase, a to včetně možnosti přetáčení v případě nudných pasáží. Kromě toho si dokážete jednotlivé pořady vysílané na O2 TV také jednoduše nahrávat a sledovat je až ve vámi zvolený čas. Samozřejmostí je pak videotéka s nabídkou mnoha zajímavých filmů, které jsou často k dispozici ještě dříve, než se objeví DVD / BR distribuci.

O2 TV základní programová nabídka

O2 TV programy

Při sledování digitální televize O2 TV si užijete celou řadu oblíbených českých i zahraničních kanálů s velmi rozmanitým obsahem (filmové, dokumentární, dětské, zpravodajské, hudební...) včetně mnoha jedinečných sportovních přenosů na kanálech vlastní řady O2 TV Sport apod. Základní programovou nabídku O2 TV (M) s cca 90 TV kanály můžete dále rozšířit doplňkovými balíčky o další zajímavé programy (např. HBO, Cinemax). Kromě základní nabídky lze také rovnou objednat i O2 TV (L) se 140 kanály nebo O2 TV (XL) s 180 programy, které míří zejména na náročnější televizní diváky. K dispozici máte přehledné menu, řazení programů i oblíbené kanály z vlastního seznamu.


Internetová televize O2 TV na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet O2 TV


Sledujte digitální vysílání O2 TV

Digitální vysílání typu IPTV / OTT obecně přináší celou řadu zajímavých výhod. Předně se už nemusíte řídit časem, díky službě zpětného zhlédnutí se podíváte na jakýkoliv již odvysílaný pořad až v momentě, kdy budete mít chuť. Největší předností digitálního vysílání O2 TV je ovšem bohatá nabídka sportovních přenosů nejen na známých sportovních kanálech, ale zejména u programů z rodiny O2 TV Sport (Fotbal, Tenis), u kterých si nejen sami vyberete na jaký z několika souběžně běžících zápasů se budete dívat, ale i kterou kamerou chcete aktuální zápas v daný moment sledovat.

S pomocí aplikace O2 TV pro smartphony a tablety (iOS, Android, Windows Phone) se můžete doma nebo dokonce i mimo váš domov dívat na všechny oblíbené pořady, ale zároveň budete velmi snadno vzdáleně ovládat řadu důležitých funkcí v O2 TV.

 • Základní nabídka 399 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 94 Z toho 28 kanálů v HD kvalitě
 • Zpětné zhlédnutí až 7 dní Sledování pořadů po jejich odvysílání
 • Nahrávání programů cca 100 hodin Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ano Sledování videa dle vlastního výběru
 • Podpora zařízení TV, mobil, tablet, PC Typy podporovaných zařízení
 • Typ vysílání internet (IPTV / OTT) Sledování televize přes internet
 • Zátěž na linku cca 7 Mb/s Minimální rychlost pro HD rozlišení
 • Cena set-top boxu 84 Kč / měsíčně STB se platí po dobu 24 měsíců

Hlavní výhody služby O2 TV

 • použitelná obrazová kvalita a bohatá nabídka zajímavých funkcí
 • exkluzivní nabídka celé řady sportovních kanálů v HD kvalitě
 • u kanálů z rodiny O2 TV Sport lze přepínat mezi souběžně hranými zápasy a volit záběry z různých úhlů dle dostupnosti kamer
 • pronájem O2 TV set-top boxu se hradí pouze po dobu 24 měsíců
 • v kombinaci dalších služeb od O2 může být cena o 100 Kč nižší

Co vám nemusí vyhovovat

 • poměrně omezená nabídka doplňkových balíčků s dalšími kanály
 • kvalita streamu v rozlišení 720p již neuspokojí majitele 4K TV
 • měsíční cena O2 TV mimo sjednaný závazek (24 měsíců) je 499 Kč
 • za samoinstalační balíček je nutné jednorázově zaplatit 210 Kč

Recenze byla aktualizována 12. 6. 2017. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o internetovém vysílání O2 TV navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání internetových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u internetových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

O2 TV

Internetová TV
IPTV / OTT

94 TV programů
z toho 28 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, úhly kamer...

399 Kč měsíčně
+ 84 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

T-Mobile TV

Internetová TV
IPTV / OTT

94 TV programů
z toho 31 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

399 Kč měsíčně
+ 100 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

Digi2GO

Internetová TV
IPTV / OTT

72 TV programů
z toho 33 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, pauza ve vysílání, přetáčení...

349 Kč měsíčně
+ 89 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

Skylink Live TV

Internetová TV
IPTV / OTT

53 TV programů
z toho 31 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí až 7 dní, pauza ve vysílání, přetáčení, videotéka...

166 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace


Nový O2 TV set-top box

Společnost O2 si pro vás opět připravila zcela novou generaci set-top boxu, se kterým budete velmi pohodlně sledovat internetové vysílání O2 TV na obrazovce vašeho moderního televizoru. Celkově se jedná o třetí generaci set-top boxu, který se k této IPTV / OTT (...celý článek)

O2 TV mobilní aplikace

Vyzkoušejte inovovanou mobilní aplikaci O2 TV, která je dostupná pro tablety a mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS, Google Android a Windows Phone. Přepracovaná mobilní aplikace nabízí atraktivní design a zejména nově pojaté zobrazení všech (...celý článek)

Sportovní kanály na O2 TV

Sledovat rozličná sportovní utkání můžete zpravidla s kteroukoliv televizní službou, ale pouze na O2 TV získáte navíc i celou řadu velmi nadstandardních výhod. Na sportovních kanálech z rodiny O2 TV (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis) si můžete nejen jednoduše (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru