T-Mobile TV

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou T-Mobile TV, která vám denně přináší velmi bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat T-Mobile TV

Sledujte internetovou televizi T-Mobile TV

Smart televize

Recenze internetové televize T-Mobile TV

Nestihli jste včerejší film? Nevadí, T-Mobile TV totiž není jen obyčejná televize, kde jen sledujete právě vysílané pořady. U této digitální televize živé vysílání kdykoliv nejen zastavíte a přetočíte, ale budete sledovat již odvysílané pořady. Těšit se můžete na pestrou programovou nabídku s českým dabingem, která uspokojí každého člena rodiny. Vedle zajímavých filmů, oblíbených dětských seriálů, lákavých dokumentů či hudebních pořadů zde najdete také sportovní kanály. Kromě obrazu v digitální kvalitě s dokonale ostrým obrazem budete navíc vybrané programy sledovat v atraktivním HD rozlišení.

Hodnocení(84%)
Kvalita obrazu 85%
Programová skladba 85%
Doplňkové balíčky 80%
Nabídka funkcí 85%

Co všechno potřebujete, aby vám spolehlivě běžela televize přes internet? Digitální vysílání T-Mobile TV vyžaduje jakékoliv stabilní internetové připojení s dostatečně rychlým stahováním alespoň 7 Mb/s. V případě sledování T-Mobile TV na dvou televizích zároveň budete kromě druhého set-top boxu potřebovat i 2x tak rychlejší internet (14 Mb/s). Zmíněný set-top box zajišťuje přenos obrazu i zvuku na obrazovku vašeho televizoru, ale internetové vysílání T-Mobile TV budete nezávisle provozovat i na dalších třech zařízeních, mezi které se běžně řadí chytrý telefon, tablet, notebook nebo osobní počítač.

TV zařízení pro T-Mobile TV

Zařízení pro T-Mobile TV

Set-top box je speciální zařízení, které se zapojuje mezi internetový router a váš televizor. V nabídce T-Mobile TV najdete model Arris VIP 4302, jde o futuristicky vyhlížející set-top box s kompaktními rozměry (13 × 2,6 cm), u kterého můžete počítat nejen s pohodlným ovládáním, ale i podporou pro Full HD rozlišení. Základní balení obsahuje kvalitní Bluetooth dálkový ovladač, HDMI kabel, dále alternativní A/V kabel pro některé starší TV a běžný síťový kabel typu RJ45. Samozřejmostí je externí napáječ a rychlý návod k instalaci služby T-Mobile TV. U set-top boxu budete ovšem marně hledat bezdrátové připojení WiFi, které mnohdy může zjednodušit instalaci.

Výhody internetového vysílání T-Mobile TV

Výhody T-Mobile TV

Mezi výhody internetové televize T-Mobile TV oproti terestriálnímu nebo i satelitnímu vysílání patří velmi užitečná možnost zpětného zhlédnutí, kde budete sledovat již odvysílané pořady až 3 dny dozadu (s výhodou Magenta 1 se můžete vrátit až 7 dní zpět). Všechny vysílané pořady, a to včetně sportovních přenosů kdykoli velmi jednoduše pozastavíte nebo přetočíte zpět a opětovně pustíte později. U T-Mobile TV si snadno poradíte s otravnou reklamou, kterou prostě přeskočíte. Sami si navíc můžete ukládat jednotlivé programy, které pro vás zůstanou uloženy po dobu 30 dní. K dispozici máte zároveň videotéku, ke které za paušální cenu 99 Kč získáte na měsíc neomezený přístup.

T-Mobile TV základní programová nabídka

T-Mobile TV programy

T-Mobile TV vstupuje do vašich domovů se spoustou zábavy pro celou rodinu. Už v základní nabídce najdete přes cca 90 oblíbených kanálů z toho 31 v atraktivní HD kvalitě. Vámi vybranou programovou nabídku lze navíc rozšířit vyšším tarifem, nebo některým z tématických balíčků (Rodina, Sport, Zahraniční, Pro dospělé, HBO, HBO + Cinemax), které dokážete snadno aktivovat na celý měsíc. Počítat můžete s příjemně přehledným televizním průvodcem, vlastním řazením kanálů, ale i užitečnou tvorbou individuálních seznamů pro jednotlivé členy vaší rodiny. Vybrané seznamy lze dále opatřit vlastním PINem.


Internetová televize T-Mobile TV na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet T-Mobile TV


Sledujte digitální vysílání T-Mobile TV

Samotné digitální vysílání typu IPTV / OTT obecně přináší množství zajímavých výhod. Zde nejste omezeni na pouhé zapnutí či vypnutí televize s možností přepínání aktuálně běžících kanálů. V případě T-Mobile TV se už nemusíte řídit časem, se službou zpětného zhlédnutí se podíváte na jakýkoliv odvysílaný pořad, film, seriál či utkání až v momentě, kdy budete mít chuť. A jestliže vám nestačí sledovat veškeré vysílání až s třídenním zpožděním, lze si vybrané pořady uložit na více než dostatečných 30 dní. Pokud se vám služba T-Mobile TV líbí, ale nemáte dostatečně rychlý internet, podívejte se na její satelitní alternativu.

Pro chytré mobilní telefony a tablety (Apple iOS, Google Android) máte k dispozici užitečnou aplikaci. Díky ní budete na těchto zařízeních nejen sledovat rozdílné televizní vysílání doma i na cestách, ale můžete zároveň televizi vzdáleně ovládat i na dálku.

 • Základní nabídka 399 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 94 Z toho 31 kanálů v HD kvalitě
 • Zpětné zhlédnutí až 3 dny Sledování pořadů po jejich odvysílání
 • Nahrávání programů cca 60 hodin Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ano Sledování videa dle vlastního výběru
 • Podpora zařízení TV, mobil, tablet, PC Typy podporovaných zařízení
 • Typ vysílání internet (IPTV / OTT) Sledování televize přes internet
 • Zátěž na linku cca 7 Mb/s Minimální rychlost pro HD rozlišení
 • Cena set-top boxu 100 Kč / měsíčně STB se platí po dobu 24 měsíců

Hlavní výhody služby T-Mobile TV

 • široká nabídka zajímavých funkcí a použitelná obrazová kvalita
 • příjemně bohatá nabídka kanálů v základní programové nabídce
 • dostatek volitelných balíčků pro další rozšíření základní nabídky
 • pronájem T-Mobile TV set-top boxu se hradí po dobu 24 měsíců
 • v kombinaci více služeb od T-Mobile může cena klesnout o 90 Kč

Co vám nemusí vyhovovat

 • konkurence u online videotéky nabízí větší množství novějších titulů
 • kvalita streamu v rozlišení 720p jistě neuspokojí majitele 4K TV
 • po vypršení závazku (24 měsíců) se cena zvýší na 499 Kč / měsíčně
 • dodávaný set-top box neumožňuje bezdrátové propojení s routerem

Recenze byla aktualizována 15. 4. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o internetovém vysílání T-Mobile TV navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání internetových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u internetových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

T-Mobile TV

Internetová TV
IPTV / OTT

94 TV programů
z toho 31 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

399 Kč měsíčně
+ 100 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

Skylink Live TV

Internetová TV
IPTV / OTT

53 TV programů
z toho 31 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí až 7 dní, pauza ve vysílání, přetáčení, videotéka...

166 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

O2 TV

Internetová TV
IPTV / OTT

94 TV programů
z toho 28 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, úhly kamer...

399 Kč měsíčně
+ 84 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

Digi2GO

Internetová TV
IPTV / OTT

72 TV programů
z toho 33 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, pauza ve vysílání, přetáčení...

349 Kč měsíčně
+ 89 Kč za set-top box

Objednat

Další informace


Sportovní kanály Digi Sport

V nabídce internetové i satelitní televize od T-Mobile v najdete řadu oblíbených sportovních kanálů (Sport, Čt Sport, Nova Sport, Eurosport...). Vedle těchto běžných sportovních stanic se nově přidávají dva sportovní kanály Digi Sport od operátora Digi TV vysílané v HD (...celý článek)

Funkce zpětného zhlédnutí

Funkce zpětného zhlédnutí TV archivu u odvysílaných pořadů patří mezi oblíbené služby internetové televize T-Mobile TV. Z původních 48 hodin mohou nyní zákazníci T-Mobile TV zpětně sledovat odvysílané pořady za posledních 72 hodin. Nyní vám už ani přes víkend neuteče (...celý článek)

Nový IPTV přijímač

IPTV přijímač Arris VIP 4302 u internetové televize T-Mobile TV nahrazuje původní model Arris VIP 1113. Nová generace set-top boxu ukrývá ve velmi kompaktním a futuristicky laděném těle výkonný HW pro sledování vysílání ve Full HD rozlišení 1080p s podporou kodeku (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru