Skylink Live TV

Užívejte si naplno digitální vysílání na moderním televizoru a sledujte oblíbené i nejnovější filmy, zajímavé seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo jedinečné sportovní pořady přímo se službou Skylink Live TV, která denně přináší bohatou televizní zábavu až do vašich obývacích pokojů...

Objednat Skylink Live TV

Sledujte internetovou televizi Skylink Live TV

Smart televize

Recenze internetové televize Skylink Live TV

Společnost M7 Group nabízí vedle satelitní televize Skylink i samostatnou internetovou televizi Skylink Live TV, se kterou můžete nově sledovat oblíbené pořady z programové nabídky Skylink bez satelitní paraboly. Zcela se tedy obejdete bez instalace a montáže satelitní techniky, k jejímu provozu potřebujete pouze kvalitní internetové připojení. Internetová televize Skylink Live TV poskytuje všechny možnosti služby Skylink (bohatá programová nabídka českých, slovenských i zahraničních kanálů v SD či HD kvalitě) a navíc přidává online funkce, sedmidenní TV archiv nebo snadnou dostupnost v celé EU.

Hodnocení(81%)
Kvalita obrazu 85%
Programová skladba 85%
Doplňkové balíčky 70%
Nabídka funkcí 85%

Co budete k provozu internetového vysílání Skylink Live TV potřebovat? K provozu samostatné digitální televize Skylink Live TV potřebujete jen stabilní internetové připojení od kteréhokoliv poskytovatele s doporučenou rychlostí 10 Mb/s pro bezproblémové sledování všech TV kanálů v atraktivní HD kvalitě. Moderní IPTV / OTT televizi můžete velmi jednoduše sledovat přímo v mobilu a tabletu skrze aplikaci Skylink Live TV pro Google Android nebo Apple iOS. Televizní službu máte zároveň plně k dispozici přes webový prohlížeč v počítači či přenosný notebook. Na vybraných Smart TV najdete aplikaci Skylink Live TV, která umožňuje pohodlné sledování této služby přímo na rozměrné obrazovce vaší moderní televize. Mezi takto vybavené chytré televize patří značky Samsung, LG, Hitachi, Toshiba, JVC, Gogen, Hyundai, Orava a některé další TV.

TV zařízení pro Skylink Live TV

Zařízení pro Skylink Live TV

Jestliže používáte klasickou televizi bez chytrých funkcí, pak můžete Skylink Live TV na svém televizoru sledovat za pomoci moderního multimediálního přehrávače Tesla MediaBox QX4, který naleznete v současné nabídce provozovatele Skylink. Jedná se o kompaktní zařízení, se kterým můžete využívat možnosti této internetové televize. Multimediální centrum disponuje výkonným čtyřjádrovým 64bitovým CPU s podporou zpracování videa ve formátu 4K Ultra HD včetně podpory HLG HDR. Díky operačnímu systému Android se můžete těšit na širokou podporu online aplikací stáhnutelných přímo přes portál Google Play (Kodi, YouTube, iVysilani, HBO Go).

Výhody internetového vysílání Skylink Live TV

Výhody Skylink Live TV

Internetovou služby Skylink Live TV lze běžně využívat kdykoliv a kdekoliv až na 4 zařízeních. Kromě živého sledování celé řady rozmanitých TV stanic v SD nebo i oblíbené HD kvalitě můžete ze 7 denního televizního archivu vybírat již odvysílané pořady, které máte po tuto dobu plně k dispozici. Kromě toho, že už vám neuteče žádný oblíbený film, seriál, dokument či sportovní utkání, můžete kdykoliv pustit právě běžící pořad i zcela od začátku. Samozřejmostí je přehledný elektronický průvodce (EPG) s nabídkou kompletních informací o jednotlivých TV programech. K dispozici máte i videopůjčovnu nejen s placeným přístupem, ale i tituly zdarma.

Skylink Live TV základní programová nabídka

Skylink Live TV programy

S internetovou televizí Skylink Live TV získáte přístup k velké řadě českých, slovenských a zahraničních TV stanic, které budete sledovat v SD i HD rozlišení. Vybírat můžete z několika programových balíčků, které se vzájemně odlišují počtem TV stanic a množstvím televizních kanálů vysílaných v HD kvalitě. Nicméně samotný počet TV stanic v jednotlivých balíčcích není srovnatelný ke stejnojmenné nabídce satelitní televize Skylink. Přesto najdou běžní i náročnější diváci v nabídce této internetové televize dostatek zajímavých, oblíbených a rozmanitých TV kanálů pro každodenní bohatou TV zábavu, u které se dokáže spolehlivě zabavit celá rodina.


Internetová televize Skylink Live TV na dosah
Užijte si naplno digitální vysílání ve vysokém HD rozlišení s dokonale ostrým obrazem...

Vyzkoušet Skylink Live TV


Sledujte digitální vysílání Skylink Live TV

Stávající zákazníci satelitní platformy Skylink mají online službu Live TV už po nějakou dobu k dispozici zdarma v závislosti na svém programovém tarifu. Pokud ovšem nechcete nebo dokonce nemůžete instalovat na domě satelitní parabolu a využíváte spolehlivé připojení k internetu, pak můžete nově bez obav vyzkoušet moderní IPTV / OTT službu Skylink Live TV i pokud nemáte satelit a nejste zákazníkem Skylinku. Díky tomu získáte přístup až k 60 programům z nabídky Skylinku, z TV archívu si přehrajete odvysílané pořady až 7 dní zpětně, právě běžící pořad si pustíte kdykoliv od jeho začátku. K dispozici máte i přístup do placené videotéky s nabídkou filmů a seriálů, kde zároveň najdete i desítky titulů zcela zdarma. Televizní službu Skylink Live TV můžete kdykoliv sledovat až na čtyřech zařízeních současně odkudkoliv v rámci celé EU. Počítat můžete s jednoduchým a intuitivním ovládáním, které doplňuje poměrně přehledné uživatelské rozhraní.

V době psaní recenze pro DigiVysilani.cz je služba internetové televize Skylink Live TV na 30 dní zdarma k vyzkoušení. Po celý měsíc se tak můžete bezplatně bavit a zároveň si snadno ověřit, zda vám internetová televize plně vyhovuje. Pokud si následně internetovou TV nepředplatíte (od 166 Kč měsíčně), dojde automaticky k vypnutí služby.

 • Základní nabídka 166 Kč Měsíční platba za nejlevnější balíček
 • Počet programů 53 Z toho 31 kanálů v HD kvalitě
 • Zpětné zhlédnutí až 7 dní Sledování pořadů po jejich odvysílání
 • Nahrávání programů Ne Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Online videotéka Ano Sledování videa dle vlastního výběru
 • Podpora zařízení TV, mobil, tablet, PC Typy podporovaných zařízení
 • Typ vysílání internet (IPTV / OTT) Sledování televize přes internet
 • Zátěž na linku cca 10 Mb/s Minimální rychlost pro HD rozlišení
 • Cena set-top boxu cca 1 999 Kč Jednorázový nákup set-top boxu

Hlavní výhody služby Skylink Live TV

 • možnost nabídky Skylink bez nutnosti instalace satelitní paraboly
 • díky podpoře dostupných aplikací a řady zařízení včetně vybraných Smart TV se můžete zcela vyhnout nákupu multimediálního centra
 • internetovou televizi lze nejdříve otestovat zdarma na zkoušku
 • přehledné a jednoduché uživatelské prostředí i pro mobilní zařízení

Co vám nemusí vyhovovat

 • chybějící doplňková služba v podobě nahrávání na vzdálené úložiště
 • velmi slabá nabídka sportovních kanálů u základního balíčku Digital
 • nabízený set-top box není možné uhradit formou měsíčního pronájmu
 • nabídka TV kanálů bez možnosti změny pořadí či vlastního seznamu

Recenze byla aktualizována 11. 5. 2019. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace o internetovém vysílání Skylink Live TV navštivte web provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání internetových TV

Porovnejte klíčové parametry základních balíčků u internetových poskytovatelů působících na českém trhu

Základní balíček

Skylink Live TV

Internetová TV
IPTV / OTT

53 TV programů
z toho 31 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí až 7 dní, pauza ve vysílání, přetáčení, videotéka...

166 Kč měsíčně
+ nákup set-top boxu

Objednat

Další informace

Základní balíček

Lepší TV

Internetová TV
IPTV / OTT

120 TV programů
z toho 73 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

199 Kč měsíčně
+ 99 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

O2 TV

Internetová TV
IPTV / OTT

94 TV programů
z toho 28 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, úhly kamer...

399 Kč měsíčně
+ 84 Kč za set-top box

Objednat

Další informace

Základní balíček

T-Mobile TV

Internetová TV
IPTV / OTT

94 TV programů
z toho 31 v HD kvalitě

Základní funkce
zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza, přetáčení...

399 Kč měsíčně
+ 100 Kč za set-top box

Objednat

Další informace


Skylink Live TV pro všechny

Pokud jste právě zatoužili po programové nabídce Skylink, pak nutně nepotřebujete vlastnit satelitní komplet a řešit otázku, jak nainstalovat satelitní parabolu a správně naladit dostupné televizní kanály. Dnes si už totiž vystačíte s kvalitním připojením k internetu, díky kterému (...celý článek)

Jak sledovat video bez FUP?

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu nebo tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu, online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k WiFi (...celý článek)

Nejlepší internetová televize

Internetové televize IPTV / OTT umožňují pohodlné sledování běžného televizního vysílání za pomoci internetového připojení (zpravidla si vystačíte s rychlostí 1,2 Mb/s až 6 Mb/s v závislosti na kvalitě vysílání). Mezi hlavní výhody sledování televize přes internet je zejména (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru