Získejte zdarma na celý měsíc televizi přes internet Skylink Live TV a užijte si naplno digitální zábavu...

Články | Internetové vysílání | Přidáno 8. 5. 2019

Pokud jste zatoužili po programové nabídce Skylink, pak již nutně nepotřebujete vlastnit satelitní komplet a řešit otázku, jak nainstalovat satelitní parabolu a správně naladit dostupné televizní kanály. V současnosti si totiž vystačíte pouze s kvalitním připojením k internetu, díky kterému jednoduše využijete online službu televize přes internet Skylink Live TV. Původně služba sloužila jako doplněk pro předplatitele satelitní služby Skylink, aktuálně je už internetová televize dostupná zároveň i pro uživatelé, kteří nemají aktivní satelitní kartu Skylink. Využijte zkušební měsíc zdarma a sami si ověřte, jak je jednoduché sledovat oblíbené TV programy přes internet.

Kromě sledování živého vysílání celé řady TV stanic z programové nabídky Skylink získáte zároveň přístup k sedmidennímu archivu již odvysílaných filmů, seriálů, dokumentů, sportovních zápasů a dalších zajímavých televizních pořadů, které vám tak už neuniknou. Pokud navíc kdykoliv usednete k televizi, máte možnost si pustit právě běžící pořad zcela od začátku. Plně k dispozici máte i online videopůjčovnu s desítkami zajímavých filmů a oblíbených seriálů.

Pokud nevíte, co přesně očekávat od internetové televize, pak máte ideální možnost bezplatně vyzkoušet Skylink Live TV. Získáte tak zdarma přístup k celé řadě TV programů včetně 7 denního archivu a online videopůjčovně...

Po jednoduché registraci na stránkách operátora získáte na 30 dní zdarma přístup k plné verzi Skylink Live TV s programovým balíčkem Multi (55 programů, z toho 29 v HD kvalitě). Skylink Live TV můžete sledovat na vybraných Smart TV (Samsung, LG, Hitachi, Gogen, Hyundai, Orava...), přímo ve webovém rozhraní během přístupu z počítače (PC, notebooky) nebo přes speciální aplikaci určenou pro Google Android a Apple iOS u mobilních zařízení (smartphony, tablety).

Před vypršením 30denní zkušební doby budete samozřejmě osloveni s nabídkou pokračování používání služby Skylinku, jestliže si internetovou TV nepředplatíte (od 89 Kč měsíčně), dojde k poslednímu testovacímu dni k jejímu automatickému vypnutí.

Jak si jednoduše pořídit internetovou televizi Skylink Live TV?

K provozu televize přes internet Skylink Live TV je vyžadováno stabilní připojení k internetu o doporučené rychlosti 10 Mbit/s pro plynulé přehrávání TV kanálů v atraktivní HD kvalitě. IPTV / OTT službu budete sledovat přes speciální aplikaci Skylink Live TV na vybraných chytrých televizích, smartphonech a tabletech. Využít můžete i přístup z počítače přes speciální webovou stránku a uživatelé starších televizorů budou online službu sledovat přes set-top box s řadou moderních funkcí. Celkově můžete internetovou televizi v rámci jedné domácnosti pohodlně i zcela nezávisle sledovat dokonce až na 4 zařízeních. Bližší informace, vlastnosti nebo samostatnou recenzi na internetovou televizi Skylink Live TV naleznete přímo na našich webových stránkách.

články internetové vysílání iptv televize skylink

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Jak vybrat nejlepší set-top box

Samotný set-top box slouží jako přijímač pozemního digitálního vysílání, který v reálném čase zpracovává a převádí obraz společně se zvukem do vašeho televizoru. Využívá se v momentě, když některé TV nejsou vybaveny vhodným tunerem pro příjem DVB-T2 / HEVC (...celý článek)

Timeshift na televizi Digi TV

Timeshift patří mezi oblíbené uživatelské funkce, se kterou u vybraných přijímačů dokážete dočasně pozastavit váš živě sledovaný televizní program, později jej opětovně spustit a přitom pokračovat od toho místa, kdy jste na dálkovém ovladači poprvé stiskli Pauzu. Díky (...celý článek)

Prime Video oficiálně v ČR

Do České republiky se oficiálně dostává služba pro online streamování filmů nebo seriálů a TV pořadů. Jde o internetovou videopůjčovnu Amazon Prime Video, se kterou můžete pohodlně sledovat stovky zajímavých pořadů. V současné době je služba dostupná ve více (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru