Amazon Prime Video je konečně oficiálně v ČR. Sledujte nový The Grand Tour se zvýhodněným předplatným...

Články | Online TV služby | Přidáno 4. 1. 2017

Do České republiky se dostává služba pro online streamování filmů a seriálů. Jedná se o internetovou videopůjčovnu Amazon Prime Video, se kterou můžete pohodlně sledovat stovky zajímavých pořadů. V současné době je služba dostupná ve více než 200 zemích. Měsíční platba vychází na 160 Kč, ale díky aktuálně zvýhodněnému předplatnému vás vyjde prvních 6 měsíců na pouhých 80 Kč. Mezi méně potěšující zprávy patří výrazně menší nabídka oproti konkurenčním online videotékám a zároveň absence filmů a seriálů s českými titulky. Aktuálně jsou u nabízených pořadů k dispozici titulky jen v angličtině, italštině, francouzštině, španělštině nebo portugalštině.

Mezi hlavní trháky v nabídce streamovací služby Amazon Prime Video patří motoristická TV show The Grand Tour, kterou uvádí Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May, kde tito představitelé úspěšně navazují na zábavný pořad Top Gear vysílaný na BBC. Opět se tak můžete těšit na trio britských moderátorů, kteří nekonvenčními metodami testují vozidla a zároveň také plní rozmanité / ztřeštěné úkoly po celém světě. V nadcházejících 3 letech se prozatím počítá s 36 epizodami po třech sériích.

Vyzkoušejte nově dostupnou online videopůjčovnu Amazon Prime Video v České republice až na týden zdarma a zároveň využijte i akční cenu 80 Kč měsíčně stanovenou pro první půlrok...

Kromě již zmíněného pořadu The Grand Tour najdete ve streamovací službě Amazon Prime Video seriály The Man in the High Castle, Transparent, Bosch, Mozart in the Jungle, Community, Hand of God, Seinfeld, Red Oaks a řadu dalších. Dále si můžete přehrát řadu filmů rozdělených do kategorií akční, dobrodružné, kriminální, drama, komedie, rodinné, dětské. Aktuální nabídka dostupných filmů, seriálů nebo dokumentů se bude samozřejmě každým týdnem rozšiřovat.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Prime Video?

Prime Video je placená online videotéka společnosti Amazon, se kterou můžete denně sledovat nové filmy, atraktivní seriály, zajímavé dokumenty a TV pořady. Pro bezproblémový provoz je vyžadováno stabilní připojení k internetu s doporučenou minimální rychlostí 5 Mb/s. Dostupné pořady můžete sledovat na vybraných Smart TV, počítači či notebooku přes webové rozhraní, na smartphonech i tabletech, herních konzolích a multimediálních centrech vybavených podporou streamovacích služeb. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi na online videotéku Prime Video naleznete v samostatném článku.

články online tv služby online videotéky amazon prime video

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Timeshift na televizi Digi TV

Timeshift patří mezi oblíbené uživatelské funkce, se kterou u vybraných přijímačů dokážete dočasně pozastavit váš živě sledovaný televizní program, později jej opětovně spustit a přitom pokračovat od toho místa, kdy jste na dálkovém ovladači poprvé stiskli Pauzu. Díky (...celý článek)

Aplikace pro HBO Go

Online videopůjčovna HBO Go je aktuálně dostupná na řadě platforem nebo zařízení. Nabídku oblíbených filmů a exkluzivních seriálů a dalších zajímavých dokumentů z filmotéky HBO Go můžete běžně sledovat nejen na počítačích (Windows, Mac) v okně prohlížeče, kde máte (...celý článek)

Sportovní zážitky na Digi TV

Televizi přes internet Digi2GO a satelitní televizi Digi TV najdete v nabídce známé společnosti DIGI CZ, která tyto televizní platformy poskytuje. V její nabídce najdete bohatou nabídka sportovních kanálů, kde budete z pohodlí domova jednoduše sledovat řadu sportovních (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru