Prime Video

Sledujte jednoduše v pohodlí vašeho domova nebo na cestách oblíbené i nejnovější filmy, exkluzivní seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo další zajímavé pořady okamžitě a bez čekání přes online videotéku Prime Video od Amazonu, nejen kdykoliv máte chuť, ale i všude tam, kde je internet...

Objednat Prime Video

Online videotéka Prime Video

Smart televize

Recenze online videotéky Prime Video

Online půjčovna Prime Video od Amazonu patří mezi nejlevnější streamované služby na trhu. V její nabídce najdete celou řadu filmů, seriálů i dokumentů, které můžete kromě HD rozlišení sledovat v atraktivní 4K Ultra HD kvalitě včetně podpory HDR (platí pro vybrané tituly). Z pohledu českého diváka musíte ovšem počítat s tím, že většina dostupných titulů je v originálním znění s možností anglických titulků. Filmy nebo seriály s českými titulky zde najdete i přes postupné rozšiřování stále v nepatrném množství. Pro anglicky mluvící uživatele jde ovšem o velmi zajímavou studnici filmové zábavy.

Hodnocení(64%)
Kvalita videa 90%
Nabídka pořadů 75%
Platformy a zařízení 85%
Čeština 5%

Co potřebujete k provozu online videopůjčovny Prime Video? Základem předpokladem pro bezproblémové přehrávání videa je spolehlivé připojení k internetu s minimální rychlostí cca 5 Mb/s. Na mobilních zařízeních si nezapomeňte pohlídat přenesená mobilní data (FUP), která vám může mobilní operátor naúčtovat. Všechny nabízené pořady máte možnost sledovat na Smart TV (LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sony), na počítači (PC, Mac), mobilních telefonech a tabletech (Android, iOS, Fire OS), nebo herních konzolích (Nintendo Wii U, Nvidia Shield TV, Microsoft Xbox 360, Xbox One, Sony PS3, Sony PlayStation 4), vybraných Blu-Ray přehrávačích, domácích kinech a oblíbených multimediálních centrech (Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Roku). Streamovací službu Prime Video si objednáte jednoduchou registrací přímo na webové stránce provozovatele.

Nabídka Prime Video

Nabídka Prime Video

Na streamovací službě Prime Video od Amazonu najdete nabídku rozmanitých filmů (akční, drama, komedie, romantické, thrillery, kriminálky, horory, dětské apod.), exkluzivní seriály, zajímavé dokumenty a televizní pořady. Řada titulů pochází z vlastní produkce Amazon Studios. Na všechny dostupné pořady se pak podíváte nejen kdykoliv budete mít náladu, ale také bez otravných komerčních reklam (výjimku tvoří upoutávky na vlastní pořady). Kromě omezeného počtu filmových titulů oproti zahraničí dále zamrzí také slabá nabídka pořadů s dabingem nebo českými titulky.

Zajímavé filmové tituly na Prime Video

Zajímavé filmové tituly

Z nabídky streamovací služby (Video on Demand) Prime Video od Amazonu pak můžete sledovat zajímavé filmové tituly Forrest Gump, Vyjednavač, Pulp Fiction, Klub rváčů, Revenant, Transformers, které jsou součástí rozsáhlého katalogu filmů. Vedle oblíbeného motoristického pořadu The Grand Tour máte k dispozici i celou řadu zajímavých seriálů American Gods, McMafia, Mr. Robot, Goliath, Jean-Claude Van Johnson, Hannibal, Jack Ryan, Fear the Walking Dead, Dr. House, The Man in the High Castle, Justified, Grimm, Panství Downton a řadu dalších kvalitních seriálů.

Vyzkoušejte zdarma Prime Video

Vyzkoušejte Prime Video

Online videotéku (VoD) Prime Video od Amazonu si můžete snadno vyzkoušet na 7 dní zdarma. V našich podmínkách tak získáte přístup k přibližně 1000 filmových titulů, které můžete okamžitě sledovat. Před samotným vyzkoušením se ovšem musíte registrovat a také zadat číslo vaší platební karty (MasterCard, Visa). Pokud ovšem ve zkušební době službu aktivně nezrušíte, pak následně zcela automaticky přejdete na měsíční předplacenou službu. Prime Video je měsíčně placená služba, kterou můžete kdykoliv jednoduše a rychle ukončit bez zbytečných omezení.


Online videotéka Prime Video na dosah
Sledujte zajímavé filmy a oblíbené seriály kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet Prime Video


Sledujte streamovací službu Prime Video

Online služba Prime Video společnosti Amazon nabízí stovky filmů, seriálů a dokumentů, které můžete sledovat dle momentální chuti a nálady. Nemusíte tak stále dokola řešit, že v televizi opět nic nedávají. Dostupné pořady uvidíte bez komerčních reklam a samotné vysílání můžete jednoduše pozastavit a pokračovat od stejného místa ve sledování až později. Online videopůjčovnu Prime Video lze kromě obrazovky Smart TV sledovat zároveň na mobilních zařízeních (chytré telefony, tablety, notebooky) a to kdekoliv, kde máte stabilní připojení k internetu. K dispozici máte 3 zcela nezávislé video streamy.

Video na vyžádání z populárního videoportálu Prime Video lze vykoušet po dobu jednoho týdne zcela zdarma. Kromě toho pak vychází cena pro nové uživatele na prvních 6 měsíců pouze na polovinu (77 Kč měsíčně), a to už rozhodně stojí za vyzkoušení.

 • Měsíční poplatek 155 Kč Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Provoz zdarma 7 dní Bezplatný provoz na vyzkoušení
 • Nabídka titulů přibližně 1000 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů s omezením Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD, HD, 4K UHD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů max. 3 Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení Smart TV, mobil, PC Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce HDR, Dolby 5.1 Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 5 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby Prime Video

 • služba beze smluv a závazků, kterou lze jednoduše a kdykoliv zrušit
 • za prvních šest měsíců zaplatíte za službu pouze 77 Kč měsíčně
 • kdykoliv lze pozastavit přehrávání a pokračovat ve sledování později
 • do smartphonu můžete stahovat tituly pro pozdější offline přehrávání
 • platíte paušální poplatek bez ohledu na počet pořadů, které jste viděli

Co vám nemusí vyhovovat

 • výrazně méně dostupného obsahu (filmy, seriály) oproti jiným zemím
 • služba nabízí velmi omezené množství pořadů s českými titulky
 • i při vyzkoušení na měsíc zdarma musíte zadat číslo platební karty

Recenze byla aktualizována 3. 11. 2018. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k online videotéce Prime Video navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online videopůjčoven

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s paušálním poplatkem

Základní balíček

Prime Video

Online videotéka
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 5 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, nezávislé 3 streamy...

155 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Netflix

Online videotéka
Video on Demand

5000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 10 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, rozsáhlá knihovna...

199 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Voyo

Online videotéka
Video on Demand

2000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, archiv, živé vysílání...

159 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

HBO Go

Online videotéka
Video on Demand

1500 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, exkluzivní obsah...

129 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace


České pořady na Prime Video

Online streamovací služba Amazon Prime Video je už nějakou dobu dostupná v ČR. Obsah této online videotéky je bohužel v převážné většině v originálním znění, ale přesto pomalu přibývá řada filmů i seriálů s dabingem a českými titulky. Pořady s podporou češtiny zatím (...celý článek)

Prime Video na Apple TV

Online streamovací služba Amazon Prime Video konečně zamířila také na platformu Apple TV, pro kterou najdete v prostředí App Storu zdarma ke stažení aplikaci pro iPhone, iPad, ale i nově pro Apple TV. Amazon se svojí online videopůjčovnou byl už posledním známým (...celý článek)

Prime Video oficiálně v ČR

Do České republiky se oficiálně dostává služba pro online streamování filmů nebo seriálů a TV pořadů. Jde o internetovou videopůjčovnu Amazon Prime Video, se kterou můžete pohodlně sledovat stovky zajímavých pořadů. V současné době je služba dostupná ve více (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru