Online streamovací službu Amazon Prime Video si už konečně užijete na multimediálním centru Apple TV...

Články | Online TV služby | Přidáno 10. 12. 2017

Online streamovací služba Amazon Prime Video konečně zamířila na platformu Apple TV, pro kterou už najdete v prostředí App Storu zdarma ke stažení aplikaci pro iPhone, iPad a nově také Apple TV. Společnost Amazon se svojí online videopůjčovnou byla posledním známým poskytovatelem videa na vyžádání (VoD), která výrazně chyběla na zařízeních s tvOS. Dostupnost této aplikace se netrpělivě očekávala už v průběhu léta, ale vzhledem ke komplikacím při jejím vývoji se nakonec vydání o několik měsíců opozdilo. Bezplatnou aplikaci Amazon Prime Video nyní můžete stahovat pro Apple TV třetí generace a novější modely.

Užijte si na vaší rozměrné televizi jedinečný obsah z online videotéky Amazon Prime Video pomocí oblíbeného multimediálního centra Apple TV. Z pohodlí postele nebo gauče sledujte stovky zajímavých filmů, seriálů a dokumentů...

Apple TV je multimediální centrum (set-top box), které na vaši televizi přináší spousty zábavy od seriálů a filmů až po tisíce her nebo aplikací, které do tohoto kompaktního a výkonného zařízení nahrajete přes oficiální obchod App Store společnosti Apple. Z obyčejné televize ve vašem obývacím pokoji tak rázem uděláte velmi chytrou TV, kterou zároveň propojíte s iPhonem. Apple TV ovládáte intuitivním dálkovým Bluetooth ovladačem (Apple TV Remote) s citlivým dotykovým povrchem bez přesného míření. K provozu potřebujete HDMI televizor a internetové připojení zprostředkované přes ethernetový kabel nebo bezdrátovou síť WiFi.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Prime Video?

Prime Video je placená online videotéka společnosti Amazon, se kterou můžete denně sledovat nové filmy, atraktivní seriály, zajímavé dokumenty a TV pořady. Pro bezproblémový provoz je vyžadováno stabilní připojení k internetu s doporučenou minimální rychlostí 5 Mb/s. Dostupné pořady můžete sledovat na vybraných Smart TV, počítači či notebooku přes webové rozhraní, na smartphonech i tabletech, herních konzolích a multimediálních centrech vybavených podporou streamovacích služeb. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi na online videotéku Prime Video naleznete v samostatném článku.

články online tv služby online videotéky amazon prime video

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Prima Play přes HbbTV

Vybrané TV pořady a oblíbené seriály z televizního kanálu Prima včetně Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love nemusíte sledovat pouze ve vybraný vysílací čas, ale k dispozici máte i přehledný videoarchiv s odvysílanými pořady (...celý článek)

Podpora Chromecastu

Obsah archivu iVysílání můžete jednoduše sledovat na PC, mobilním telefonu, tabletu či chytré TV s podporou HbbTV. Mezi tyto zařízení se v současné době nově přidává zároveň i multimediální centrum Google Chromecast (2), se kterým můžete běžně streamovat videa archivu (...celý článek)

Online videotéka HBO Go

V České republice najdete velké množství úspěšných online videopůjčoven, ale jen málokterá nabízí právě takové renomé jako streamovací služba HBO Go. Tento populární videoportál americké televize HBO poskytuje bohatou knihovnu seriálů, filmů nebo dokumentů (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru