Online videotéka HBO Go je konečně dostupná všem divákům, nově ji pořídíte i bez televizního operátora...

Články | Online TV služby | Přidáno 14. 11. 2017

V České republice najdete celou řadu úspěšných online videopůjčoven, ale málokterá nabízí takové renomé jako streamovací služba HBO Go. Tento populární videoportál americké televize HBO nabízí bohatou knihovnu filmů, seriálů a dokumentů z vlastní i cizí produkce. Dostupné pořady budete navíc sledovat s českým dabingem, nebo v originálním znění s českými titulky. Dosud jste mohli filmotéku HBO Go objednat pouze přes obchodního partnera satelitní, kabelové nebo internetové televize. Nově si už konečně můžete pořídit tuto oblíbenou službu v přímém prodeji na webových stránkách provozovatele.

Objednejte si online videotéku HBO Go v přímém prodeji a získejte na první měsíc službu bez omezení zcela zdarma. Za částku 199 Kč měsíčně získáte přístup k rozsáhlé knihovně zábavných filmů a exkluzivních seriálů...

Na webu HBO Go si jednoduše vytvoříte účet a zadáte údaje o platební kartě. Měsíční paušál vychází na 199 Kč, se kterým získáte plný přístup k bohaté knihovně zajímavých a prémiových pořadů. Po vytvoření účtu navíc získáte první měsíc zcela zdarma na vyzkoušení. Pokud vám online videotéka HBO Go nebude vyhovovat můžete službu před koncem prvního měsíce zcela bez obav zrušit. Jedná se o službu beze smluv a závazků, kterou lze i během aktivního členství kdykoliv vypovědět.

Videopůjčovna HBO Go umožňuje všem předplatitelům přístup k oceňovaným seriálům z originální produkce HBO jako Hra o trůny, Westworld, Silicon Valley, Bratrstvo neohrožených, Temný případ, Banshee, Stíny a mnohým dalším.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku HBO Go?

Pokud máte opakovaně pocit, že v televizi opět vůbec nic nedávají, pak vyzkoušejte online videotéku HBO Go. Získáte přístup k obrovské filmotéce oblíbených a premiérových filmů nebo exkluzivních seriálů, které si pustíte kdykoliv budete chtít. Stačí vám pouze spolehlivé připojení k internetu o minimální rychlosti 5 Mb/s. Všechny pořady budete sledovat na chytrých televizích (Smart TV), přes webové rozhraní, na mobilech a tabletech, herních konzolích, Chromecastu nebo Apple TV. Službu si snadno objednáte přímo na stránkách provozovatele. Bližší informace, vlastnosti nebo recenzi na online videotéku HBO Go najdete v našem samostatném článku na tomto webu.

články online tv služby online videotéky hbo go

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Podpora Chromecastu

Obsah archivu iVysílání můžete jednoduše sledovat na PC, mobilním telefonu, tabletu či chytré TV s podporou HbbTV. Mezi tyto zařízení se v současné době nově přidává zároveň i multimediální centrum Google Chromecast (2), se kterým můžete běžně streamovat videa archivu (...celý článek)

4K rozlišení nebo Full HD?

Moderní 4K televizory s ohledem na dostupnost, ale i cenu už dnes nepatří pouze do kategorie exkluzivního zboží pro vybrané fajnšmekry. Nejlevnější televize s vysokým 4K UHD rozlišením 2160p se už pohybují i pod hranicí 10 tisíc korun. Při nákupu nového televizoru (...celý článek)

Alternativní SW pro TV tunery

Sledovat pozemní digitální vysílání DVB-T / DVB-T2 přímo v počítači patří dnes mezi relativně běžný standard. Postačí rozšířit PC či notebook o externí USB TV tuner a můžete začít okamžitě sledovat dostupnou nabídku českých komerčních TV stanic, a to včetně všech kanálů ČT (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru