HBO Go

Sledujte jednoduše v pohodlí vašeho domova nebo na cestách oblíbené i nejnovější filmy, exkluzivní seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo další zajímavé pořady okamžitě a bez čekání přes online videotéku HBO Go, nejen kdykoliv budete mít chuť, ale i všude tam, kde je k dispozici internet...

Objednat HBO Go

Online videotéka HBO Go

Smart televize

Recenze online videotéky HBO Go

HBO Go je placená streamovací služba, se kterou budete sledovat bohatou databázi filmů, seriálů a dokumentů v HD kvalitě s českým dabingem, nebo originálním znění s českými titulky. Oproti běžné televizi si nabízené pořady pustíte kdykoliv budete chtít a nejste tak odkázáni na přesný vysílací čas. Online videopůjčovnu HBO Go můžete jednoduše sledovat až na 5 registrovaných zařízeních, mezi které běžně patří chytré televizory (Smart TV), smartphony, tablety a počítače apod. Ve stejný čas lze ovšem s jedním účtem sledovat pořady pouze na dvou registrovaných zařízeních najednou.

Hodnocení(86%)
Kvalita videa 85%
Nabídka pořadů 80%
Platformy a zařízení 80%
CZ dabing / titulky100%

Co potřebujete k provozu online videotéky HBO Go? Podmínkou je dostatečně spolehlivé připojení k internetu s minimální rychlostí 5 Mb/s. Pokud budete streamované pořady pravidelně sledovat zejména na mobilních zařízeních musíte si pohlídat přenesená mobilní data (FUP), za která můžete platit vašemu operátorovi. Nabízené pořady pak můžete sledovat na Smart TV (Android TV, LG, Samsung), počítači (PC, Mac), mobilních telefonech a tabletech (Android, iOS, Fire OS) nebo herních konzolí (Xbox 360, Xbox One, Sony PS3, Sony PS4) a multimediálních centrech (Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Chromecast, Roku TV apod.). Službu si objednáte jednoduchou registrací na webových stránkách, a pokud jste získali HBO Go jako dárek či předplatné v podobě voucheru, pak službu zprovozníte na webu přiděleným aktivačním kódem.

Nabídka HBO Go

Nabídka HBO Go

V nabídce streamovací sluzby (Video on Demand) HBO Go najdete bohatou porci filmové zábavy pro každého člena rodiny. Můžete zde sledovat nejnovější filmové trháky, thrillery, drama, krimi, komedie a další zajímavé filmové tituly. Dostatečnou skladbu programů zde zaujímají i rodinné a zejména dětské pořady. Velký důraz je zároveň kladen na rozmanitou nabídku mnoha exkluzivních seriálů. Více než 50 % nabízených pořadů pak pochází přímo z originální produkce HBO. Všechny pořady jsou běžně dostupné v českém znění nebo s českými titulky. Nabízené filmy, seriály či dokumenty v online videopůjčovně HBO Go uvidíte navíc bez komerčních reklam.

Zajímavé filmové tituly na HBO Go

Zajímavé filmové tituly

Na populárním videoportálu HBO Go se řadí k nejzajímavějším filmovým titulům Dunkerk, Blade Runner 2049, Trestanec, Thor Ragnarok, Strážci Galaxie, Vetřelec Covenant, které jsou součástí rozsáhlého katalogu filmů. Nabídku pak samozřejmě zároveň doplňují i kvalitní seriály jako Hra o trůny, Příběh služebnice, Temný případ, Westworld, Taboo, Dva světy, Bratrstvo neohrožených, Fargo, Banshee, ale i celá řada dalších oblíbených seriálů. Zpravidla několikrát do týdne je nabídka pořadů na streamovací službě HBO Go pravidelně rozšířena o další zajímavé i premiérové pořady, u kterých se snadno zabavíte.

Vyzkoušejte zdarma HBO Go

Vyzkoušejte HBO Go

VoD (Video on Demand) službu HBO Go si můžete vyzkoušet na 1 měsíc zdarma. Získáte tak přístup k více než tisícovce filmových titulů, které můžete okamžitě sledovat online. Před vyzkoušením se ovšem musíte registrovat a zadat i číslo vaší platební karty (MasterCard, Visa). Jestliže však ve zkušební době službu sami aktivně nezrušíte, pak následně už bez upozornění automaticky přejdete na měsíční předplacenou službu. Pokud vás nabídka online platformy pro distribuci filmů HBO Go během placeného členství přestane bavit, můžete ji kdykoliv a bez obav velmi jednoduše zrušit.


Online videotéka HBO Go na dosah
Sledujte zajímavé filmy a oblíbené seriály kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet HBO Go


Sledujte streamovací službu HBO Go

Placená online videotéka HBO Go je v současnosti už dostupná nejen předplatitelům kabelových, satelitních a internetových televizí, ale všem zájemcům o tuto streamovací video službu, kteří mají přístup k internetu. Se službou HBO Go už nemusíte řešit otázku, že ve vaší televizi zrovna vůbec nic nedávají. V jakoukoliv dobu máte přístup k obrovské knihovně filmů, seriálů, dokumentů a dětských pořadů, které jsou nadabované nebo s českými titulky. Navíc se nabídka neustále rozšiřuje, premiérové díly nejnovějších seriálů můžete sledovat už v době jejich vysílání v zahraničí. K dispozici máte i přehledný seznam naposledy zhlédnutých pořadů. Všechny nabízené filmy, seriály a dokumenty uvidíte nejen bez komerčních reklam, ale navíc můžete kdykoliv pozastavit přehrávání a pokračovat od stejného místa ve sledování později.

Kromě přehrávání streamovaných pořadů v pohodlí domova si online filmotéku HBO Go navíc užijete např. kdekoliv na cestách, prostě všude tam, kde máte po ruce mobilní zařízení (telefony, tablety, notebooky...) a dostatečně rychlé připojení k internetu.

 • Měsíční poplatek 129 Kč Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Provoz zdarma 30 dní Bezplatný provoz na vyzkoušení
 • Nabídka titulů více než 1500 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů ne Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD, HD, Full HD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů max. 2 Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení Smart TV, mobil, PC Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce Dolby 5.1 Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 5 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby HBO Go

 • kdykoliv lze pozastavit přehrávání a pokračovat ve sledování později
 • všechny pořady jsou k dispozici v českém znění nebo s cz titulky
 • bohatá nabídka oblíbených seriálů, které na jiné platformě neuvidíte
 • služba beze smluv a závazků, kterou lze jednoduše a kdykoliv zrušit
 • platíte paušální poplatek bez ohledu na počet pořadů, které jste viděli

Co vám nemusí vyhovovat

 • kvalita vysílání se upravuje podle linky (HD tak uvidíte až po chvíli)
 • občasně nekorektní chování dostupných aplikací pro iOS a Android
 • i při vyzkoušení na měsíc zdarma musíte zadat číslo platební karty
 • z 5 registrovaných zařízení lze současně sledovat pouze 2 streamy

Recenze byla aktualizována 9. 11. 2017. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k online videotéce HBO Go navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online videopůjčoven

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s paušálním poplatkem

Základní balíček

HBO Go

Online videotéka
Video on Demand

1500 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, exkluzivní obsah...

129 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Voyo

Online videotéka
Video on Demand

2000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, archiv, živé vysílání...

159 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Netflix

Online videotéka
Video on Demand

5000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 10 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, rozsáhlá knihovna...

199 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Prime Video

Online videotéka
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 5 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, nezávislé 3 streamy...

155 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace


HBO Go výrazně zlevňuje

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se pak stává (...celý článek)

Aplikace pro HBO Go

Online videopůjčovna HBO Go je aktuálně dostupná na řadě platforem nebo zařízení. Nabídku oblíbených filmů a exkluzivních seriálů a dalších zajímavých dokumentů z filmotéky HBO Go můžete běžně sledovat nejen na počítačích (Windows, Mac) v okně prohlížeče, kde máte (...celý článek)

Online videotéka HBO Go

V České republice najdete velké množství úspěšných online videopůjčoven, ale jen málokterá nabízí právě takové renomé jako streamovací služba HBO Go. Tento populární videoportál americké televize HBO poskytuje bohatou knihovnu seriálů, filmů nebo dokumentů (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru