Online videoarchiv iVysílání s pořady České televize začíná konečně podporovat Google Chromecast...

Články | Online TV služby | Přidáno 17. 10. 2018

Obsah iVysílání můžete jednoduše sledovat na počítači, mobilním telefonu, tabletu či chytré televizi s podporou HbbTV. Mezi tyto zařízení se v současné době nově přidává i multimediální centrum Google Chromecast, se kterým můžete streamovat videa z bohatého videoarchivu Česká televize včetně živého vysílání kanálů ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport a ČT :D, ČT Art přímo na obrazovku vaší běžné televize (bez chytrých funkcí) s HDMI rozhraním. Nová funkce zatím není nikde veřejně prezentována, nicméně řada uživatelů Chromecastu od říjnové aktualizace aplikace iVysílání České televize pro Android, která je dostupná na Google Play uvádí pozitivní zkušenosti s touto oblíbenou službou.

Streamujte nabídky filmů, seriálů a TV pořadů z rozsáhlého videoarchivu České televize přes Google Chromecast na obrazovku vaší velké televize...

Google Chromecast je miniaturní multimediální centrum, které zapojíte do HDMI konektoru vaší televize, na kterou následně můžete streamovat filmy, TV pořady, fotografie, hudbu... z počítače s internetovým prohlížečem Chrome, smartphonu či tabletu s operačním systémem Google Android. Z téměř jakékoliv hloupé televize tak velmi jednoduchým způsobem uděláte chytrou TV, kde si na velké obrazovce naplno užijete obsah z řady internetových služeb jako např. Youtube, Netflix, HBO Go, Google Play Movies a Music, ale zároveň také nově archiv iVysílání České televize.

Jak si jednoduše pořídit TV archiv pořadů iVysílání?

Stiskněte červené tlačítko na dálkovém ovládači vaší chytré televize (Smart TV) s podporou HbbTV a vstupte do bohaté nabídky filmů, seriálů nebo TV pořadů z rozsáhlého videoarchivu České televize, kde máte zároveň k dispozici živé vysílání kanálů ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, ČT :D, ČT Art, a to včetně rozšířeného TV programu, který zahrnuje fotografie nebo video ukázky. Online služba iVysílání je zároveň k dispozici pro majitele mobilních telefonů, tabletů nebo uživatele běžných počítačů, kde máte obsah dostupný ve webovém prohlížeči. K provozu služby potřebujete stabilní připojení k internetu s minimální rychlosti 2 Mb/s. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi TV archivu pořadů iVysílání naleznete v samostatném článku.

články online tv služby tv archiv pořadů ivysílání

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Prime Video na Apple TV

Online streamovací služba Amazon Prime Video konečně zamířila také na platformu Apple TV, pro kterou najdete v prostředí App Storu zdarma ke stažení aplikaci pro iPhone, iPad, ale i nově pro Apple TV. Amazon se svojí online videopůjčovnou byl už posledním známým (...celý článek)

Online videotéka HBO Go

V České republice najdete velké množství úspěšných online videopůjčoven, ale jen málokterá nabízí právě takové renomé jako streamovací služba HBO Go. Tento populární videoportál americké televize HBO poskytuje bohatou knihovnu seriálů, filmů nebo dokumentů (...celý článek)

4K rozlišení nebo Full HD?

Moderní 4K televizory s ohledem na dostupnost, ale i cenu už dnes nepatří pouze do kategorie exkluzivního zboží pro vybrané fajnšmekry. Nejlevnější televize s vysokým 4K UHD rozlišením 2160p se už pohybují i pod hranicí 10 tisíc korun. Při nákupu nového televizoru (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru