iVysílání

Užijte si přímo z pohodlí domova, nebo na cestách atraktivní filmy, oblíbené seriály, zajímavé dokumenty i známé televizní pořady kdykoliv přes internet v živém vysílání, nebo zpětně v online TV archivu iVysílání za pomoci počítače, smartphonu, tabletu nebo HbbTV ve vaší chytré televizi...

Vyzkoušet iVysílání

TV archiv pořadů iVysílání

Smart televize

Recenze TV archivu iVysílání

Internetová služba iVysílání přináší živé internetové vysílání a bezplatný archiv celé řady odvysílaných pořadů z televizních kanálů České televize (ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport a ČT :D, ČT Art). Z rozsáhlého videoarchivu můžete zhlédnout téměř veškerou nabídku pořadů z produkce České televize, které jsou zde uloženy natrvalo, ale zároveň i řadu zahraničních titulů s časovým omezením dle aktuálních vysílacích práv. Všechny seriály, filmy nebo TV pořady budete sledovat nejen v českém dabingu nebo v originálním znění s českými titulky, ale také zcela zdarma bez komerčních reklam.

Hodnocení(88%)
Kvalita videa 85%
Nabídka pořadů 90%
Platformy a zařízení 75%
CZ dabing / titulky100%

Co potřebujete k provozu online TV archivu iVysílání? Pro sledování videoarchivu odvysílaných pořadů z České televize je vyžadováno připojení k internetu s minimální rychlostí 2 Mb/s. U mobilních zařízeních si pak nezapomeňte pohlídat přenesená mobilní data (FUP), za která můžete mobilnímu operátorovi platit. Všechny dostupné pořady ve videoarchivu iVysílání máte plně k dispozici na běžném počítači ve webovém prohlížeči (PC, Mac, Linux), smartphonech a tabletech (Apple iOS, Google Android, Windows Phone) či na chytrých televizích (Smart TV) s podporou funkce HbbTV, kde spustíte TV archiv po stisknutí červeného tlačítka na dálkovém ovladači. Podporu HbbTV zároveň poskytují i vybrané satelitní přijímače a pokročilé DVB-T2 set-top boxy.

Nabídka TV archivu iVysílání

Nabídka iVysílání

Jestliže jste v televizi nestihli některý z právě odvysílaných pořadů na kanálech ČT, můžete v dostupném videoarchivu iVysílání takový pořad najít a přehrát. Kromě trvale umístěných pořadů z vlastní tvorby České televize, máte po nějaký čas možnost sledovat i zahraniční tituly. Vedle starších i novějších filmů, seriálů nebo TV pořadů naleznete na webových stránkách iVysílání bonusová videa, přehledný TV program a živé vysílání kanálů ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport a ČT :D, ČT Art včetně oblíbené funkce Timeshift, se kterou právě vysílaný pořad ihned vrátíte na začátek, či na jakoukoliv jeho zpětně vybranou část.

Zajímavé filmové tituly na iVysílání

Zajímavé filmové tituly

V nabídce online TV archivu iVysilání můžete kdykoliv sledovat celou knihovnu oblíbených pořadů. Mezi nejoblíbenější seriály patří Já, Mattoni, Vyprávěj, Čtvrtá hvězda, Případy 1. oddělení, Nemocnice na kraji města, Chalupáři, První republika, Kosmo, Zdivočelá země, Most a další. K dispozici máte i množství filmů jako např. Hlídač 47, Jak vytrhnout velrybě stoličku, Nevinné lži, Šakalí léta, Tažní ptáci, Zlatí úhoři apod. Zároveň se můžete bavit u celé řady TV pořadů Na Plovárně, 13. komnata, Zpět k pramenům, Černé ovce, Šumná města, Pod pokličkou, Události, Paměť stromů, Sama doma, StarDance...

Vyzkoušejte zdarma iVysílání

Vyzkoušejte iVysílání

Streamovací službu (Video on Demand) iVysílání můžete jednoduše vyzkoušet zcela kdykoliv. Televizní videoarchiv s rozsáhlou nabídkou odvysílaných pořadů České televize a to včetně živého vysílání kanálů ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport a ČT :D, ČT Art máte k dispozici zcela zdarma a dokonce i bez registrace. Po přihlášení do online služby iVysílání ovšem získáte možnost vytváření playlistů, upozornění na nové díly nebo rychlý přístup ke svým oblíbeným pořadům. Pro bezproblémový provoz archivu České televize (iVysílání) potřebujete jen stabilní připojení k běžně rychlému internetu.


TV archiv pořadů iVysílání na dosah
Sledujte filmy, seriály a oblíbené TV pořady kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet iVysílání


Sledujte streamovací službu iVysílání

Na oblíbeném videoportálu iVysilání můžete přes internet sledovat živé vysílání řady kanálů České televize (ČT1, ČT2, ČT4 Sport, ČT24, ČT :D, ČT Art). K dispozici máte komfortní EPG (elektronický programový průvodce), který doplňují fotografie nebo video ukázky. V rozsáhlém videoarchivu si snadno zpětně přehrajete nejen filmy, seriály a TV pořady z produkce České televize, ale mnohdy i filmové tituly z cizí tvorby (zpravidla pouze po omezenou dobu). Všechny pořady najdete v přehledných kategoriích (filmy, seriály, dokumenty, sport, zábava, děti, vzdělávání, zpravodajství...), ze kterých si snadno vybere zajímavý titul každý člen rodiny. Veškerou nabídku budete navíc sledovat zdarma a bez registrace.

Všechny filmy, seriály nebo TV pořady ve videoarchivu iVysílání můžete kromě obrazovky chytrého televizoru (Smart TV) přes HbbTV sledovat zároveň na smartphonu, tabletu i notebooku všude tam, kde máte plně k dispozici stabilní internetové připojení.

 • Měsíční poplatek ne Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Provoz zdarma 365 dní Bezplatný provoz na vyzkoušení
 • Nabídka titulů více než 1000 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů ne Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD, HD, Full HD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů neomezeno Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení Smart TV, mobil, PC Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce TV program, živé vysílání Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 4 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby iVysílání

 • přístup do rozsáhlého a přehledného archivu pořadů České televize
 • téměř všechny nabízené pořady můžete sledovat v českém znění
 • kdykoliv lze pozastavit přehrávání a pokračovat ve sledování později
 • dostupné pořady jsou vám k dispozici zcela zdarma a bez registrace

Co vám nemusí vyhovovat

 • ve videoarchivu nenajdete řadu zajímavých filmových titulů z dílny ČT, na které nejsou zajištěny vysílací práva pro elektronické vysílání
 • online služba iVysílání není dostupná pro Chromecast nebo Apple TV
 • v nabídce jsou zahrnuty i nedostupné pořady, které již nelze přehrát

Recenze byla aktualizována 6. 4. 2017. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k TV archivu pořadů iVysílání navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online TV archivů

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s přístupem do TV videoarchivu

Online videoarchiv

iVysílání

TV archiv pořadů
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
archiv České televize, zpětné zhlédnutí, živé vysílání, TV program...

Zdarma
zcela bez poplatku

Vyzkoušet

Další informace

Online videoarchiv

Nova Plus

TV archiv pořadů
Video on Demand

200 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
videoarchiv TV Nova, zpětné zhlédnutí 7 dní, základní TV program...

Zdarma
zcela bez poplatku

Vyzkoušet

Další informace

Online videoarchiv

Prima Play

TV archiv pořadů
Video on Demand

500 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
videoarchiv TV Prima, zpětné zhlédnutí, živé vysílání, TV program...

Zdarma
nebo 59 Kč bez reklam

Vyzkoušet

Další informace


iVysílání přechází na HTML5

Česká televize ve svém archivu iVysílání už konečně nasadila novou verzi online videopřehrávače, který pro přehrávání videí z archivu nebo živého vysílání plně využívá HTML5. ČT tak definitivně opouští Flash Player, který pro své kritické chyby představoval možné (...celý článek)

Co je HbbTV?

Pod zkratkou HbbTV (Hybrid Broadcast Broadbad TV) si můžete představit kombinaci klasického televizního vysílání, které je navíc doplněné o další interaktivní obsah, do kterého může patřit možnost zpětného přehrávání pořadů z archivu jednotlivých TV stanic (...celý článek)

Podpora Chromecastu

Obsah archivu iVysílání můžete jednoduše sledovat na PC, mobilním telefonu, tabletu či chytré TV s podporou HbbTV. Mezi tyto zařízení se v současné době nově přidává zároveň i multimediální centrum Google Chromecast (2), se kterým můžete běžně streamovat videa archivu (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru