Videoarchiv iVysílání České televize se konečně zbavil Flash Playeru a přechází kompletně na HTML5...

Články | Online TV služby | Přidáno 19. 2. 2017

Česká televize ve svém archivu iVysílání už konečně nasadila novou verzi online videopřehrávače, který pro přehrávání videí z archivu nebo živého vysílání plně využívá HTML5 (v moderních prohlížečích nevyžaduje žádný dodatečně instalovaný zásuvný modul). ČT tak definitivně opouští Flash Player, který pro své kritické chyby představoval možné bezpečnostní riziko. Online služba iVysílání s novým HTML5 Playerem funguje nejen na běžném desktopu, ale zároveň i přímo v internetových prohlížečích na celé řadě mobilních zařízeních (smartphony, tablety) s operačním systémem Apple iOS i Google Android.

Vyzkoušejte na svém počítači nebo mobilním zařízení zcela nový způsob streamování videa přes HTML5 Player. Videoarchiv iVysílání České televize včetně živého vysílání se konečně obejde bez zastaralého Flash Playeru...

Samotný Flash Player byl původně vyvinut společností Macromedia, která je v současnosti ve vlastnictví společnosti Adobe Systems. Multimediální přehrávač Flash Player sloužil převážně k tvorbě internetových (interaktivních) animací a přehrávání videa přes webový prohlížeč, do kterého se Flash jako samostatný plugin dodatečně nainstaloval. Ve své době se jednalo o velmi populární přehrávač videí, který na svých počítačích využívali miliony uživatelů. Vzhledem k častým bezpečnostním trhlinám přináší v posledních letech tento plugin více škody než užitku. Zároveň se předpokládá, že firma Adobe v několika následujících letech přestane sama svůj flashový plugin nadále vyvíjet.

Jak si jednoduše pořídit TV archiv pořadů iVysílání?

Stiskněte červené tlačítko na dálkovém ovládači vaší chytré televize (Smart TV) s podporou HbbTV a vstupte do bohaté nabídky filmů, seriálů nebo TV pořadů z rozsáhlého videoarchivu České televize, kde máte zároveň k dispozici živé vysílání kanálů ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, ČT :D, ČT Art, a to včetně rozšířeného TV programu, který zahrnuje fotografie nebo video ukázky. Online služba iVysílání je zároveň k dispozici pro majitele mobilních telefonů, tabletů nebo uživatele běžných počítačů, kde máte obsah dostupný ve webovém prohlížeči. K provozu služby potřebujete stabilní připojení k internetu s minimální rychlosti 2 Mb/s. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi TV archivu pořadů iVysílání naleznete v samostatném článku.

články online tv služby tv archiv pořadů ivysílání

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


IPTV přijímač Arris VIP1113

TV přes internet Digi2GO lze nezávisle sledovat až na 4 zařízeních. Zpravidla mezi ně patří počítač nebo notebook, chytrý telefon, tablet a samozřejmě i klasický televizor. Nicméně pro samotné sledování služby Digi2GO na obrazovce TV musíte být vybaveni (...celý článek)

Nejlepší internetová televize

Internetové televize IPTV / OTT umožňují pohodlné sledování běžného televizního vysílání za pomoci internetového připojení (zpravidla si vystačíte s rychlostí 1,2 Mb/s až 6 Mb/s v závislosti na kvalitě vysílání). Mezi hlavní výhody sledování televize přes internet je zejména (...celý článek)

Aplikace pro Lepší TV

Cenově dostupnou internetovou televizi Lepší TV můžete jednoduše sledovat na celé řadě rozmanitých zařízení a to bez nutnosti nákupu či pronájmu nabízeného IPTV set-top boxu. Společnost GoNet nabízí celou řadu dostupných aplikací, díky kterým můžete tuto (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru