TV přes internet Digi2GO budete na obrazovce vašeho televizoru sledovat díky IPTV přijímači Arris VIP1113...

Články | Internetové vysílání | Přidáno 16. 1. 2017

TV přes internet Digi2GO můžete nezávisle sledovat až na 4 zařízeních. Zpravidla mezi ně patří osobní počítač nebo notebook, chytrý telefon, tablet a samozřejmě i klasický televizor. Nicméně pro samotné sledování služby Digi2GO na obrazovce vaší TV musíte být vybaveni IPTV přijímačem (set-top box), který se připojuje mezi internetový router a samotný televizor. Ten lze koupit, nebo pronajmout při objednání služby. Jedná se o poměrně osvědčený IPTV přijímač Arris VIP1113, který zaujme elegantním a kompaktním vzhledem, ke kterému je přibalen povedený dálkový ovladač.

Užijte si na obrazovce vašeho televizoru bohatou nabídku mnoha televizních programů včetně exkluzivního sportovního obsahu s internetovou televizí Digi2GO pomocí elegantního a kompaktního IPTV přijímače Arris VIP1113...

V IPTV přijímači Arris VIP1113 o rozměrech 130 × 23 × 130 mm se ukrývá dostatečně výkonný HW pro zpracování TV kanálů v SD i atraktivní HD kvalitě. Set-top box je možné připojit k vašemu stávajícímu televizoru za pomoci moderního HDMI rozhraní, nebo konektoru A/V se SCART redukcí, kterým běžně disponuje většina starších televizorů. Po spárování set-top boxu s vaším zákaznickým účtem můžete internetovou televizi Digi2GO začít okamžitě používat. Můžete počítat s jednoduchou obsluhou, příjemným a dostatečně rychlým ovládáním i plnou lokalizací do českého jazyka. Mezi nevýhody ovšem patří chybějící WiFi modul pro komunikaci s routerem, a je tedy nutné využívat pouze ethernetové rozhraní.

Součástí základního balení je kromě IPTV přijímače Arris VIP1113 i dálkový ovladač se 2 ks baterií typu AAA, velmi kompaktní napájecí adaptér, běžný ethernetový kabel, HDMI kabel k televizoru, A/V RCA kabel (cinch) určený pro starší typy televizorů, který lze navíc jednoduše propojit se SCART redukcí (tato redukce není v balení) a stručný návod k obsluze.

Jak si jednoduše pořídit internetovou televizi Digi2GO?

Při použití internetové TV služby Digi2GO nemusíte na dům pracně montovat terestriální anténu nebo satelitní parabolu, ale postačí vám již zavedené internetové připojení. S Digi2GO se můžete těšit na pořádnou porci televizní zábavy, kterou navíc doplňuje exkluzivní sportovní obsah na kanálech Digi Sport, který jinde nenajdete.

Pakliže disponujete dostatečně rychlým připojením k internetu (minimální rychlost stahování cca 6 Mb/s pro zajištění správného provozu všech kanálů vysílaných v HD kvalitě) a zajímají vás vedle živého vysílání řady českých, slovenských či zahraničních kanálů i pokročilé funkce jako přehrání od začátku, cloudové nahrávání pořadů, archiv TV vysílání až 7 dní, pak vyzkoušejte internetovou televizi Digi2GO, ke které získáte moderní set-top box, který propojíte s internetovým routerem a vašim stávajícím televizorem. Všechny důležité informace, vlastnosti a recenzi k internetové TV Digi2GO najdete na našich webových stránkách.

články internetové vysílání iptv televize digi2go

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Lepší TV bez závazku

Operátor GoNet přichází s novinkou, kdy se již při objednání TV služby nemusí podepisovat žádné smlouvy, služba je navíc aktivní ihned po přijetí platby. Jako zákazník se tedy nemusíte bát, že se k něčemu upisujete. Pokud se jednoho dne rozhodnete, že už službu (...celý článek)

iVysílání přechází na HTML5

Česká televize ve svém archivu iVysílání už konečně nasadila novou verzi online videopřehrávače, který pro přehrávání videí z archivu nebo živého vysílání plně využívá HTML5. ČT tak definitivně opouští Flash Player, který pro své kritické chyby představoval možné (...celý článek)

Nejlepší internetová televize

Internetové televize IPTV / OTT umožňují pohodlné sledování běžného televizního vysílání za pomoci internetového připojení (zpravidla si vystačíte s rychlostí 1,2 Mb/s až 6 Mb/s v závislosti na kvalitě vysílání). Mezi hlavní výhody sledování televize přes internet je zejména (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru