Televize přes internet Lepší TV nabízí uživatelům televizní služby i bez uzavřené smlouvy...

Články | Internetové vysílání | Přidáno 22. 11. 2017

Televize přes internet Lepší TV přináší denně svým uživatelům bohatou porci televizní zábavy na více než 80 TV kanálech společně s řadou užitečných služeb (neomezené nahrávání, zpětné zhlédnutí až 30 dní, pozastavení živého vysílání apod.). Aktuálně přichází operátor GoNet s novinkou, kdy se při objednání služby nemusí podepisovat žádné smlouvy, služba je navíc aktivní ihned po přijetí platby. Jako zákazník se tedy nemusíte bát, že se k něčemu upisujete. Pokud se jednoho dne rozhodnete, že už službu nechcete dále využívat, prostě přestane platit své předplatné (měsíční, roční) a víc nemusíte řešit.

Cenově dostupnou internetovou televizi Lepší TV můžete velmi jednoduše sledovat na vašich chytrých mobilních telefonech, tabletech, počítači, nebo na vybraných Smart TV bez dalšího závazku v podobě smlouvy.

Smlouvu s internetovou televizí Lepší TV budete podepisovat pouze tehdy, když se rozhodnete k pronájmu IPTV set-top boxu. V ostatních případech nepodepisujete žádné smlouvy a služba je aktivní okamžitě po přijetí platby...

Jediná výjimka nastává v případě objednávky, kdy si navíc berete do pronájmu IPTV set-top box Lepší TV Box, u kterého musíte mít s operátorem uzavřenou smlouvu. Samotný IPTV přijímač Lepší TV Box je určený zejména pro obyčejné televizory, které neumožňují instalaci dodatečné aplikace Lepší TV, tak jako je tomu u vybraných Smart TV. Kromě uvedeného pronájmu je ovšem možné nabízený set-top box i rovnou zakoupit.

Jak si jednoduše pořídit internetovou televizi Lepší TV?

S internetovou televizí Lepší TV získáte přístup k celé řadě oblíbených českých, slovenských nebo zahraničních kanálů, které budete jednoduše sledovat všude tam, kde máte připojení k internetu. Lepší TV rozhodně nezahltí vaší internetovou linku, díky modernímu kódováni H.265 vyžaduje pouze 3 Mb/s pro kanály vysílané v HD kvalitě. Kromě sledování živého vysílání pak máte k dispozici také celou řadu užitečných funkcí (neomezené nahrávání pořadů, TV archiv až 30 dní, pauzu a přetáčení ve vysílání, videotéka apod.). Bližší informace, vlastnosti nebo recenzi na internetovou televizi Lepší TV najdete v samostatném článku na našich webových stránkách.

články internetové vysílání iptv televize lepší tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Problémy s laděním DVB-T2

Zkoušeli jste na televizoru či set-top boxu naladit kanály z nové platformy digitálního pozemního vysílání DVB-T2 / HEVC, ale místo obrazu přijímáte pouze samotný zvuk? Potom bude pravděpodobně na vině nevhodná specifikace vámi použitého přijímače, který disponuje (...celý článek)

IPTV přijímač Arris VIP1113

TV přes internet Digi2GO lze nezávisle sledovat až na 4 zařízeních. Zpravidla mezi ně patří počítač nebo notebook, chytrý telefon, tablet a samozřejmě i klasický televizor. Nicméně pro samotné sledování služby Digi2GO na obrazovce TV musíte být vybaveni (...celý článek)

iVysílání přechází na HTML5

Česká televize ve svém archivu iVysílání už konečně nasadila novou verzi online videopřehrávače, který pro přehrávání videí z archivu nebo živého vysílání plně využívá HTML5. ČT tak definitivně opouští Flash Player, který pro své kritické chyby představoval možné (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru