Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa Digi2GO...

Články | Aktualizováno 14. 8. 2018

Televizi přes internet Digi2GO můžete sledovat až na 4 různých zařízeních (televize, počítač, tablet a chytrý telefon). K jejímu provozu potřebujete pouze spolehlivé internetové připojení. Vedle řady českých i zahraničních TV kanálů máte k dispozici zpětné zhlédnutí, archiv TV vysílání, nahrávání pořadů. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících se službou Digi2GO, které vás mohou zajímat. Další informace na téma Digi2GO najdete přímo v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Bohatá nabídka jedinečných sportovních zážitků na internetové televizi Digi2GO a satelitní televizi Digi TV...

Internetové vysílání | Satelitní televize | IPTV televize | Digi TV | Přidáno 14. 8. 2018

TV přes internet Digi2GO a satelitní televizi Digi TV najdete v nabídce společnosti DIGI CZ, která tyto televizní platformy veřejně poskytuje. Součástí těchto televizí je bohatá nabídka sportovních kanálů, kde budete z pohodlí domova sledovat jedinečné sportovní přenosy. Aktuálně najdete v nabídce více než 10 TV stanic zaměřených na sport, které z větší části budete sledovat v atraktivním HD rozlišení. Kromě toho pak můžete velmi jednoduše rozšířit stávající nabídku o další řadu speciálních programů díky samostatnému sportovnímu balíčku (...celý článek)

Vyzkoušejte mobilní aplikaci od internetové televize Digi2GO, která míří na mobilní telefony a tablety...

Internetové vysílání | IPTV televize | Přidáno 10. 11. 2017

Pořady na internetové televizi Digi2GO můžete kromě obrazovky vašeho televizoru zároveň sledovat na mobilních zařízeních (smartphony, tablety...) díky dostupné aplikaci v App Store, Google Play či Microsoft Store. Všude tam, kde máte k dispozici internetové připojení můžete sledovat nejen živé vysílání, ale k dispozici máte i funkci zpětného zhlédnutí (timeshift), kde velmi snadno jakýkoliv právě vysílaný pořad pozastavíte, přetočíte a později opět znovu spustíte. Digi2GO vám navíc nabízí i kompletní TV Archiv všech odvysílaných pořadů v rozsahu 72 hodin, které máte plně k dispozici. Díky tomu vám žádný program neuteče, prostě si pořad pustíte od jeho začátku později, kde jako bonus můžete vybrané (...celý článek)

TV přes internet Digi2GO budete na obrazovce vašeho televizoru sledovat díky IPTV přijímači Arris VIP1113...

Internetové vysílání | IPTV televize | Přidáno 16. 1. 2017

TV přes internet Digi2GO můžete nezávisle sledovat až na 4 zařízeních. Zpravidla mezi ně patří osobní počítač nebo notebook, chytrý telefon, tablet a samozřejmě i klasický televizor. Nicméně pro samotné sledování služby Digi2GO na obrazovce vaší TV musíte být vybaveni IPTV přijímačem (set-top box), který se připojuje mezi internetový router a samotný televizor. Ten lze koupit, nebo pronajmout při objednání služby. Jedná se o poměrně osvědčený IPTV přijímač Arris VIP1113, který zaujme elegantním a kompaktním vzhledem, ke kterému je přibalen povedený dálkový ovladač (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Nový O2 TV set-top box

Společnost O2 si pro vás opět připravila zcela novou generaci set-top boxu, se kterým budete velmi pohodlně sledovat internetové vysílání O2 TV na obrazovce vašeho moderního televizoru. Celkově se jedná o třetí generaci set-top boxu, který se k této IPTV / OTT (...celý článek)

Lepší TV bez závazku

Operátor GoNet přichází s novinkou, kdy se již při objednání TV služby nemusí podepisovat žádné smlouvy, služba je navíc aktivní ihned po přijetí platby. Jako zákazník se tedy nemusíte bát, že se k něčemu upisujete. Pokud se jednoho dne rozhodnete, že už službu (...celý článek)

Funkce zpětného zhlédnutí

Funkce zpětného zhlédnutí TV archivu u odvysílaných pořadů patří mezi oblíbené služby satelitní televize T-Mobile SAT TV. Z původních 48 hodin mohou nově všichni zákazníci T-Mobile TV zpětně sledovat odvysílané pořady již za posledních 72 hodin. Nyní vám ani přes (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru