Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa Digi TV...

Články | Aktualizováno 14. 8. 2018

Satelitní televize Digi TV vysílá přes družici Intelsat a Thor. Od roku 2015 využívá Nová Digi TV vylepšenou technologii, která přináší lepší kvalitu přenosu a více HD programů. Na výběr máte několik televizních balíčků s rozmanitými kanály, se kterými se zabaví každý člen vaší rodiny. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících se službou Digi TV, které vás mohou zajímat. Další informace na téma Digi TV najdete i přímo v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Bohatá nabídka jedinečných sportovních zážitků na internetové televizi Digi2GO a satelitní televizi Digi TV...

Internetové vysílání | Satelitní televize | IPTV televize | Digi2GO | Přidáno 14. 8. 2018

TV přes internet Digi2GO a satelitní televizi Digi TV najdete v nabídce společnosti DIGI CZ, která tyto televizní platformy veřejně poskytuje. Součástí těchto televizí je bohatá nabídka sportovních kanálů, kde budete z pohodlí domova sledovat jedinečné sportovní přenosy. Aktuálně najdete v nabídce více než 10 TV stanic zaměřených na sport, které z větší části budete sledovat v atraktivním HD rozlišení. Kromě toho pak můžete velmi jednoduše rozšířit stávající nabídku o další řadu speciálních programů díky samostatnému sportovnímu balíčku (...celý článek)

Důležité změny u satelitní televize Digi TV, které za poslední dva roky přinesl nový provozovatel...

Satelitní televize | Přidáno 1. 10. 2017

Placená satelitní televize Digi TV funguje na českém trhu od roku 2006. V říjnu 2015 se Digi TV stala součástí české investiční skupiny Lama Group, která běžně nabízí levné energie prostřednictvím společnosti Lama energy a zároveň i výhodné volání pod samostatnou značkou Lama mobile. Při té příležitosti přešla satelitní televize Digi TV na modernější platformu pod názvem Nová Digi TV. Od září 2016 je vedle satelitní televize Digi TV zároveň k dispozici internetová TV Digi2GO, která navíc přináší nejen větší počet kanálů v atraktivní HD kvalitě, ale i nové funkce jako přehrání od začátku, cloudové nahrávání pořadů, archiv TV vysílání, které běžně znáte z ostatních internetových TV (...celý článek)

Aktivace oblíbené funkce Timeshift na set-top boxu řady Kaon HD u nové satelitní televize Digi TV...

Digitální technika | Satelitní přijímače | Satelitní televize | Přidáno 21. 5. 2017

Timeshift patří mezi oblíbené uživatelské funkce, se kterou u vybraných přijímačů dokážete dočasně pozastavit živě sledovaný televizní program, později jej opětovně spustit a přitom pokračovat od místa, kdy jste na dálkovém ovladači poprvé stiskli Pauzu. Díky tomu můžete až na několik minut odejít od televize, a přitom nepřijdete ani o kousek ze svého oblíbeného pořadu. Jestliže zapnete funkci Timeshift ještě před začátkem pořadu, který se chystáte sledovat a vrátíte se k televizoru přibližně po 20 minutách, můžete navíc jednoduše a velmi efektivně přetáčet většinu reklamních bloků (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Sportovní kanály Digi Sport

V nabídce internetové i satelitní televize od T-Mobile v najdete řadu oblíbených sportovních kanálů (Sport, Čt Sport, Nova Sport, Eurosport...). Vedle těchto běžných sportovních stanic se nově přidávají dva sportovní kanály Digi Sport od operátora Digi TV vysílané v HD (...celý článek)

Základní a prémiové balíčky

Pokud si vybíráte satelitní televizi freeSAT máte k dispozici hned několik základních balíčků (freeSAT light, freeSAT medium HD, freeSAT plus HD), které se od sebe vzájemně liší zejména nabídkou kanálů, počtem televizních stanic v HD kvalitě a samozřejmě i rozdílnými (...celý článek)

Servisní poplatek Skylink

V roce 2012 došlo ke sloučení satelitních služeb CS Link a Skylink pod společnost M77 Group (následně M7 Group). Ještě v tom roce ovšem nový vlastník informoval o zavedení kontroverzního servisního poplatku za přístup k bezplatné nabídce televizních kanálů, které (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru