Prozkoumejte kompletní nabídku základních a prémiových balíčků u satelitní služby freeSAT...

Články | Satelitní televize | Přidáno 25. 4. 2018

Pokud si vybíráte satelitní televizi freeSAT máte k dispozici několik základních balíčků (freeSAT karta, freeSAT light, freeSAT medium HD, freeSAT plus HD), které se od sebe vzájemně liší zejména nabídkou televizních kanálů, počtem TV stanic v HD kvalitě a samozřejmě i rozdílnými měsíčními poplatky. Samotná cena se navíc odlišuje podle toho, zda požadujete samostatnou službu (smart karta) bez satelitní techniky, nebo v případě, kdy vedle smart karty požadujete do pronájmu i satelitní přijímač.

Na začátku si vyberte vhodný základní baliček, který vám vyhovuje počtem, ale i skladbou televizních kanálů. Pokud nevlastníte kompatibilní satelitní přijímač např. z předchozí satelitní služby, pak můžete zvolit variantu s pronájmem satelitního přijímače, se kterým zároveň obdržíte slevu na instalaci satelitní techniky. V opačném případě zvolte balíček se samostatnou smart kartou.

Vyberte pro sebe i vaší rodinu ty nejzajímavější TV kanály (filmové, sportovní, dokumentární, zpravodajské, hudební, zábavné, dětské...) a nechte se naplno rozmazlit bohatou každodenní nabídkou televizní zábavy se službou freeSAT...

Kromě základních balíčků máte u satelitní televize freeSAT k dispozici také volitelné prémiové balíčky, se kterými rozšíříte televizní zábavu o další zajímavé TV programy. Mezi tyto prémiové služby se řadí několik variací balíčku HBO s nabídkou nejzajímavějších trháků filmového plátna vysílaných v češtině a bez reklam (HBO, HBO 2, HBO 3, HBO HD...) včetně mobilní služby HBO Go. Balíček FilmBox s oblíbenými filmovými kanály pro celou rodinu s kvalitním českým / slovenským dabingem, které jsou vysílané bez reklam s řadou filmových premiér (FilmBox Plus, FilmBox Family, FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD, DocuBox, FightBox), a to včetně online služby FilmBox Live. K dispozici máte dále i samostatný balíček freeSAT active s nabídkou programů pro dospělé (Hustler TV, Private TV, Eroxxx) vysíláný non-stop 24 hodin denně.

Prozkoumejte zajímavé možnosti satelitní televize freeSAT, vyberte pro sebe i rodinu vhodný balíček, a užijte si naplno bohatou nabídku každodenní zábavy na televizní obrazovce.

Jak si jednoduše pořídit satelitní televizi Digi TV?

Řada uživatelů dává přednost satelitní platformě pro její velmi širokou dostupnost po celém území České republiky, kde mohou jednoduše sledovat opravdu bohatou nabídku českých, slovenských nebo zahraničních TV kanálů s podporou HD rozlišení. Stačí prostřednictvím webových stránek satelitní služby freeSAT, nebo telefonicky objednat vhodný balíček, případně i satelitní techniku a příslušenství. Po samoinstalaci, nebo instalaci zajištěnou certifikovaným technikem můžete službu okamžitě používat. Všechny důležité informace, vlastnosti nebo samotnou recenzi k satelitní televizi freeSAT najdete přímo na našich stránkách.

články satelitní televize freesat

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Novinky v O2 Videotéce

O2 Videotéka (virtuální videopůjčovna) je nově přístupná i těm, kteří nevyužívají službu O2 TV. Streamovanou službu pak můžete využít nejen z menu set-top boxu O2 TV, ale i přímo z webu provozovatele, nebo přes dostupnou aplikaci pro chytré telefony a tablety. Vybraný (...celý článek)

Operační systémy ve Smart TV

V současnosti už nejsou TV zpravidla jen pouhé přijímače televizního vysílání, ale jde o univerzální a multimediální centra většiny moderních domácností. Chytrý televizor (Smart TV) tak musí nabídnout přehledné, intuitivní uživatelské rozhraní, které umožní používání (...celý článek)

Nejlepší televize 2018 / 2019

Stojíte před rozhodnutím, zda vyměnit stávající televizi v obývacím pokoji za novější model? Jestliže vaše současná TV dosluhuje nebo dokonce přesluhuje, tak je právě nejvyšší čas se poohlédnout po značně lepším, ale i výkonnějším typu. Nicméně nabídka nových (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru