Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa freeSAT...

Články | Aktualizováno 25. 4. 2018

Satelitní televize freeSAT nabízí bohatou nabídku českých, slovenských nebo zahraničních TV kanálů ve vysoké kvalitě. Z pohodlí domova pak budete pravidelně sledovat zajímavé filmy, seriály, dokumenty i sportovní pořady. Díky vysílání z družice Thor naladíte tuto satelitní TV téměř na celém území České republiky. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících se službou freeSAT, které vás mohou zajímat. Informace na téma freeSAT najdete také v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Prozkoumejte kompletní nabídku základních a prémiových balíčků u satelitní služby freeSAT...

Satelitní televize | Přidáno 25. 4. 2018

Pokud si vybíráte satelitní televizi freeSAT máte k dispozici několik základních balíčků (freeSAT karta, freeSAT light, freeSAT medium HD, freeSAT plus HD), které se od sebe vzájemně liší zejména nabídkou televizních kanálů, počtem TV stanic v HD kvalitě a samozřejmě i rozdílnými měsíčními poplatky. Samotná cena se navíc odlišuje podle toho, zda požadujete samostatnou službu (smart karta) bez satelitní techniky, nebo v případě, kdy vedle smart karty požadujete do pronájmu (...celý článek)

Na co dát pozor při výběru nového satelitního přijímače? Zaměřte pozornost na užitečné vlastnosti a funkce...

Digitální technika | Satelitní přijímače | Satelitní televize | Skylink | Přidáno 5. 12. 2017

Při výběru satelitní televize najdete zpravidla v nabídce každého provozovatele zároveň i vhodné satelitní přijímače určené ke koupi či pronájmu. Jestliže, ale hledáte náhradu za váš již nevyhovující satelitní přijímač (set-top box), pak jistě oceníte několik důležitých rad před jeho výběrem. Při nákupu nového satelitního přijímače je tedy důležité mít zajištěnou kompatibilitu s vašim stávajícím poskytovatelem satelitní platformy. Při nákupu zaměřte pozornost výhradně na satelitní HD přijímače s označením DVB-S2 s podporou formátu MPEG-4, které mají zabudovanou čtečku karet typu Irdeto. Mezi důležité funkce dále patří FastScan, která umožňuje automatického ladění a uspořádání programů. Takto vybavený typ přijímačů (...celý článek)

S jakými poplatky je nutné počítat u bezplatného balíčku satelitní televize freeSAT karta bez závazku?

Satelitní televize | Přidáno 7. 3. 2017

Satelitní televize freeSAT provozovaná společností UPC DTH (Direct-To-Home) dříve známá jako UPC Direct vám nabízí vedle placených balíčků i samostatnou kartu freeSAT bez závazku, kde neplatíte žádné měsíční poplatky. U této varianty obdržíte smart kartu (je nutné vlastnit satelitní přijímač kompatibilní se službou freeSAT a zároveň mít nasměrovanou satelitní anténu na družici Thor 0.8° západně...) se kterou budete sledovat více než 25 populárních českých a slovenských programů bez závazků. Nicméně i tato varianta s nulovými měsíčními poplatky má svoje náklady, se kterými je nutné počítat. Předně je to jednorázový aktivační poplatek 500 Kč, který dále doplňuje opakovací / roční administrativní poplatek v hodnotě (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Důležité změny u Digi TV

Placená satelitní televize Digi TV funguje na českém trhu již od roku 2006. V říjnu 2015 se Digi TV stala součástí investiční skupiny Lama Group, která běžně nabízí levné energie prostřednictvím společnosti Lama energy a zároveň i výhodné volání pod samostatnou značkou (...celý článek)

Více o T-Mobile SAT TV

V letech 2010 - 2014 provozoval operátor T-Mobile satelitní televizi, na kterou si jistě vzpomenete díky reklamě, kde vystupoval americký herec Chuck Norris. Jednalo se o virtuální platformu, která využívala služby lucemburské společnosti M7 Group (Skylink). Po ukončení této (...celý článek)

Servisní poplatek Skylink

V roce 2012 došlo ke sloučení satelitních služeb CS Link a Skylink pod společnost M77 Group (následně M7 Group). Ještě v tom roce ovšem nový vlastník informoval o zavedení kontroverzního servisního poplatku za přístup k bezplatné nabídce televizních kanálů, které (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru