Největší poskytovatel placené satelitní televize Skylink opět zvyšuje měsíční platbu za servisní poplatek...

Články | Satelitní televize | Aktualizováno 1. 3. 2018

V roce 2012 došlo ke sloučení satelitních platforem CS Link a Skylink pod lucemburskou společnost M77 Group (následně M7 Group). Ještě v tom samém roce ovšem nový vlastník informoval o zavedení kontroverzního servisního poplatku za přístup k jinak bezplatné nabídce televizních kanálů. Uživatelé, kteří si v minulosti pořídili satelitní službu pod označením FREE (CS Link), nebo GRATIS (Skylink) se tak právem cítili podvedeni. Provozovatel satelitní televize i přes značnou nevoli uživatelů zavedl od září 2012 měsíční servisní poplatek ve výši 29 korun měsíčně, který by měl pokrývat náklady na technické zajištění a podporu poskytovaných služeb satelitních televizí CS Link a Skylink.

Následně se obě satelitní služby CS Link a Skylink vzájemně sloučili pod jednu společnou značku, nově tak mohou zájemci o satelitní televizi z těchto dvou platforem využívat pouze službu Skylink. Uživatelé této satelitní televize ovšem musejí počítat s pravidelným servisním poplatkem, u kterého navíc dochází k postupnému navyšování ceny.

Aktuální cena servisního poplatku u satelitní televize Skylink je 99 Kč (při pravidelné platbě SIPO je částka 89 Kč). V jeho ceně získáte programový balíček Digital s více než 55 programy, ze kterých je přibližně 30 kanálů v atraktivní HD kvalitě. Pokud máte aktivovaný některý ze základních, nebo doplňkových programových balíčků, pak se vás tato změna netýká...

Aktuálně firma M7 Group u své satelitní služby Skylink opět zvyšuje měsíční platbu za servisní poplatek této satelitní televize. S účinností od 1. března 2018 se cena servisního poplatku navyšuje na 99 Kč měsíčně (při pravidelné platbě přes SIPO, nebo při uhrazení předplatného na 24 měsíců získáte slevu). V případě uživatelů, kteří pak nemají uhrazen servisní poplatek dochází k pozastavení satelitní služby (v průběhu 1 roku lze kartu opětovně aktivovat zaplacením poplatku, nebo předplacením libovolného programového balíčku). Samotný servisní poplatek ovšem nehradíte, pokud např. máte aktuálně předplacený některý ze základních nebo doplňkových programových balíčků (poplatek je zahrnut v jejich ceně).

Registrované dekódovací karty Skylink s uhrazeným servisním poplatkem mají plně k dispozici programový balíček Digital s více než 55 programy, ze kterých je cca 30 kanálů v atraktivní HD kvalitě. V ceně servisního balíčku tak najdete dostatečně bohatou nabídku TV kanálů (např. filmové, dokumentární, zpravodajské, sportovní, hudební, dětské...), které u televizní obrazovky jednoduše zabaví celou rodinu.

Jak si jednoduše pořídit satelitní televizi Skylink?

Využijte širokou dostupnost satelitní televize po celém území České republiky, kde můžete sledovat širokou nabídku mnoha oblíbených českých, slovenských, ale i zahraničních TV programů, a to včetně podpory atraktivního HD rozlišení. V nabídce satelitní televize Skylink najdete širokou programovou nabídku, ze které si snadno vyberete vhodnou skladbu televizních kanálů (filmové, sportovní, dokumentární, zpravodajské, hudební, zábavné, dětské...) dle vašich osobních preferencí, které jednoduše zabaví celou rodinu. Všechny důležité informace, vlastnosti nebo recenzi satelitní televizi Skylink najdete na našich stránkách.

články satelitní televize skylink

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Nejlepší DVB-T2 set-top boxy

Rozhodli jste se vyřešit příjem nového pozemního digitálního vysílání DVB-T2 / HEVC za pomoci set-top boxu a právě se rozmýšlíte, který model bude pro vás ten nejlepší? Pokud nechcete investovat do úplně nového televizoru s vestavěným DVB-T2 tunerem, pak je (...celý článek)

Nemůžete naladit ČT4 Sport?

S připravovaným přechodem na nový standard pozemního digitálního vysílání DVB-T2 souvisí zároveň postupné rušení některých televizních stanic ve stávající síti DVB-T. Tyto stanice se přesunou do nové platformy DVB-T2, patří mezi ně i oblíbený kanál ČT4 Sport (...celý článek)

O2 TV mobilní aplikace

Vyzkoušejte inovovanou mobilní aplikaci O2 TV, která je dostupná pro tablety a mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS, Google Android a Windows Phone. Přepracovaná mobilní aplikace nabízí atraktivní design a zejména nově pojaté zobrazení všech (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru