O2 TV inovovalo mobilní aplikaci pro tablety a chytré telefony se systémem Apple iOS a Google Android...

Články | Internetové vysílání | Přidáno 28. 6. 2018

Otestujte inovovanou mobilní aplikaci O2 TV, která je běžně dostupná pro tablety a mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS, Google Android a Windows Phone. Přepracovaná mobilní aplikace nově nabízí atraktivní design a zejména nově pojaté zobrazení všech televizních pořadů, které vychází z webového a televizního rozhraní služby O2 TV. Na úvodní stránce nově najdete seznamy doporučených pořadů s vylepšeným řazením (filmy, seriály, pořady...) podle žánrů. Samozřejmostí je možnost ukládání nahraných pořadů na 30 dní, u kterých lze nově při přehrání jednoduše pokračovat tam, kde jste naposledy skončili.

Sledujte digitální vysílání O2 TV nejen na obrazovce vaší televize, ale zároveň na dalších 4 zařízeních. Kromě internetového prohlížeče ve vašem počítači můžete zároveň využít aplikaci O2 TV na vašem chytrém mobilu či tabletu. Pusťte si snadno digitální televizi všude tam, kde máte internetové připojení...

Mobilní aplikace O2 TV přináší v základu přístup k živému vysílání celé řady TV kanálů, u kterých můžete navíc využívat funkci zpětného zhlédnutí až 7 dní zpátky. Mezi užitečné i oblíbené funkce patří vzdálené nahrávání a přehrávání pořadů v O2 TV. Kromě toho máte k dispozici O2 Videotéku, kde najdete více než 700 filmů. Cena za půjčení filmu se pohybuje přibližně od 45 po 75 Kč. Aplikace obsahuje přehledný televizní průvodce (EPG) se 120 kanály, kde získáte okamžitý přístup k informacím o právě vysílaném pořadu včetně přehledu na následujících 7 dní. TV program si nyní můžete prohlížet v přehlednější maticové podobě.

Díky dostupné aplikaci můžete digitální televizi O2 TV nově sledovat na herních konzolích Microsoft Xbox One nebo Xbox One S bez nutnosti set-top boxu. Aplikace je plně uzpůsobena pro ovládání z herní konzole.

Jak si jednoduše pořídit internetovou televizi O2 TV?

O2 TV je placená internetová televize, která vyžaduje ke svému provozu dostatečně rychlé internetové připojení. Při sledování kanálů v SD rozlišení si vystačíte s rychlostí 3 Mb/s, v případě atraktivního HD rozlišení je nutné počítat s minimální rychlostí internetu 7 Mb/s. Nedílnou součástí služby je elegantní set-top box, který propojíte se stávajícím televizorem za pomoci HDMI nebo SCART rozhraní. Při objednání si vyberete nabídku podle počtu TV kanálů, a případný tarif rozšíříte doplňkovými balíčky. Následně můžete plně využívat bohaté možností této digitální televize (nahrávání, zpětné zhlédnutí, videotéka, podpora 4 zařízení...). Bližší informace, vlastnosti nebo recenzi na internetovou televizi O2 TV najdete v našem samostatném článku.

články internetové vysílání iptv televize o2 tv

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Nemůžete naladit ČT4 Sport?

S připravovaným přechodem na nový standard pozemního digitálního vysílání DVB-T2 souvisí zároveň postupné rušení některých televizních stanic ve stávající síti DVB-T. Tyto stanice se přesunou do nové platformy DVB-T2, patří mezi ně i oblíbený kanál ČT4 Sport (...celý článek)

Prima Play přes HbbTV

Vybrané TV pořady a oblíbené seriály z televizního kanálu Prima včetně Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love nemusíte sledovat pouze ve vybraný vysílací čas, ale k dispozici máte i přehledný videoarchiv s odvysílanými pořady (...celý článek)

Prime Video na Apple TV

Online streamovací služba Amazon Prime Video konečně zamířila také na platformu Apple TV, pro kterou najdete v prostředí App Storu zdarma ke stažení aplikaci pro iPhone, iPad, ale i nově pro Apple TV. Amazon se svojí online videopůjčovnou byl už posledním známým (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru