Online archiv televizních pořadů na Prima Play můžete jednoduše sledovat přes HbbTV v chytré televizi...

Články | Online TV služby | Přidáno 28. 2. 2017

Vybrané TV pořady a oblíbené seriály z televizního kanálu Prima včetně Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love nemusíte sledovat pouze ve vybraný vysílací čas, ale k dispozici máte zároveň i přehledný videoarchiv s již odvysílanými pořady. Uvedené pořady najdete v internetové službě Prima Play, která máte dostupnou zdarma i bez registrace. Přístup k Prima Play je možný nejen přes počítač s běžným webovým prohlížečem, ale obsah archivu můžete zároveň sledovat přes mobilní telefony a tablety. Hlavní otázkou ovšem zůstává, jak zobrazit videoarchiv Primy na obrazovce vašeho televizoru?

Pokud jste vybaveni chytrým televizorem (Smart TV) s podporou hybridní funkce HbbTV, která je připojená k internetu, pak máte nejspíš vyhráno. U takto vybaveného televizoru stačí zmáčknout červené tlačítko na dálkovém ovladači a jednoduše vstoupit do archivu TV pořadů a seriálů FTV Prima. Využívat můžete inteligentní TV program s možností spuštění již odvysílaného titulu. Jednoduše si tak kdykoliv zpětně pustíte oblíbené seriály, které jste v nedávné době v TV zmeškali jako Ohnivé kuře, Modrý kód, Mordparta, Vinaři, Přístav... včetně zajímavých televizních pořadů Autosalon, Prostřeno, Partička a mnohé další.

Sledujte zpětně již odvysílané pořady z televizních kanálů TV Prima, které jste v nedávné době propásli. S online videoarchivem Prima Play vám už neuteče žádný díl vašeho oblíbeného seriálu nebo zábavného TV pořadu...

Co je HbbTV a jak jej nastavit? Hybridní televize HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) kombinuje klasické televizní vysílání a širokopásmový internet. Vedle dnes již běžného teletextu tak získáte přístup i k dalšímu zajímavému obsahu, mezi který patří elektronický programový průvodce (EPG) doplněný o fotografie, archív televizních pořadů, ukázky z pořadů apod. Funkcí HbbTV jsou zpravidla vybaveny všechny Smart TV (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, Sharp, Thomson, Gogen, Hyundai, JVC...) vyrobené po roce 2012 s možností připojení internetu přes LAN rozhraní či bezdrátovou síť WiFi. V případě klasických TV můžete funkci HbbTV zprovoznit přes takto vybavený satelitní přijímač nebo pokročilý DVB-T2 set-top box.

U většiny chytrých televizorů (Smart TV) je funkce HbbTV automaticky aktivovaná, a stačí ji pouze spustit stisknutím červeného tlačítka na ovladači, kdykoli při sledování některého z kanálů Primy. U některých Smart TV musíte funkci zapnout v menu, nebo nejdříve do televizoru přes připojený internet stáhnout vlastní HbbTV aplikaci z dostupné nabídky rozšiřujících Smart TV Apps / widgetů. Podrobnější informace k vybranému modelu TV najdete v návodu u každé chytré televize.

Jak si jednoduše pořídit TV archiv pořadů Prima Play?

S internetovou službou Prima Play můžete zpětně sledovat videa z nabídky TV Prima (Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love). Pokud v televizi zmeškáte oblíbený seriál nebo TV pořad jednoduše se na něj kdykoliv později podíváte ve videoarchivu. V online službě Prima Play dále najdete přehledný TV program včetně živého vysílání řady populárních stanic FTV Prima. K provozu služby potřebujete stabilní připojení k internetu o rychlosti 1 Mb/s. Archiv pořadů TV Prima budete sledovat v počítači, mobilním telefonu, tabletu nebo na chytrém televizoru (Smart TV) s podporou funkce HbbTV. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi TV archivu pořadů Prima Play naleznete v samostatném článku.

články online tv služby tv archiv pořadů hbbtv prima play

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


O2 TV mobilní aplikace

Vyzkoušejte inovovanou mobilní aplikaci O2 TV, která je dostupná pro tablety a mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS, Google Android a Windows Phone. Přepracovaná mobilní aplikace nabízí atraktivní design a zejména nově pojaté zobrazení všech (...celý článek)

Prime Video na Apple TV

Online streamovací služba Amazon Prime Video konečně zamířila také na platformu Apple TV, pro kterou najdete v prostředí App Storu zdarma ke stažení aplikaci pro iPhone, iPad, ale i nově pro Apple TV. Amazon se svojí online videopůjčovnou byl už posledním známým (...celý článek)

Podpora Chromecastu

Obsah archivu iVysílání můžete jednoduše sledovat na PC, mobilním telefonu, tabletu či chytré TV s podporou HbbTV. Mezi tyto zařízení se v současné době nově přidává zároveň i multimediální centrum Google Chromecast (2), se kterým můžete běžně streamovat videa archivu (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru