Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa Prima Play...

Články | Aktualizováno 25. 2. 2019

Sledujte zpětně odvysílané filmy, seriály i pořady z televizních kanálů TV Prima v internetovém videoarchivu Prima Play. Bohatou nabídku dostupných televizních pořadů můžete sledovat až na pěti zařízeních (počítače, mobily, tablety, chytré TV s podporou HbbTV) nejen zdarma, ale zároveň i bez registrace. Pro usnadnění jsme připravili seznam zajímavých článků souvisejících se službou Prima Play, které vás mohou zajímat. Podrobné informace na téma Prima Play najdete také v samostatné recenzi na našich webových stránkách.

Sledujte se službou iPrima Videopůjčovna s předstihem filmy a seriály před jejich televizní premiérou...

Online TV služby | Online videotéky | TV archiv pořadů | Přidáno 25. 2. 2019

Televize Prima aktuálně spustila novou online službu iPrima Videopůjčovna, ve které si můžete jednoduše vypůjčit zajímavý film nebo oblíbený seriál z produkce FTV Prima až 7 dní před jejich televizní premiérou. Zhlédnutí předpremiérového pořadu bez reklam v HD kvalitě vychází na 29 Kč. Během 48 hodin si můžete pořad pustit kolikrát chce, nejpozději však do 30 dní od jeho zapůjčení. Exkluzivní nabídku videopůjčovny v podobě sedmidenního předstihu tak můžete využít u oblíbených seriálů jako např. Modrý kód, Krejzovi či Černé vdovy (...celý článek)

Historie televizní stanice Prima TV a možnosti internetového videoarchivu Prima Play...

Online TV služby | TV archiv pořadů | Přidáno 2. 4. 2018

Historie televizní stanice Prima sahá do roku 1994, kdy tato česká TV stanice začala po zkušebním vysílání celoplošně vysílat pod označením Premiéra TV. Nicméně až teprve kolem roku 2000 začala televize Prima zaznamenávat výraznější úspěchy ve vyšší sledovanosti. Hlavním důvodem byla nabídka nových televizních pořadů Prima jízda, Nikdo není dokonalý, Carusošou, které postupem času doplnili i TV pořady Sauna, Další, prosím!, Mňam aneb Prima vařečka a zejména Receptář prima nápadů. Mezi úspěšné pořady patří televizní seriál Rodinná pouta, který se začal vysílat v roce 2004. Stále větší oblibu si mezi diváky získává i hlavní zpravodajský pořad s virtuálním studiem (...celý článek)

S placenou službou iPrima bez reklam budete za 59 Kč měsíčně pravidelně sledovat videa zcela nerušeně...

Online TV služby | TV archiv pořadů | Přidáno 21. 12. 2017

Placená služba iPrima bez reklam navazuje na Premium účet, se kterým jste mohli sledovat odvysílané pořady z videoarchivu TV stanic Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love bez komerčních reklam. Nová služba iPrima bez reklam vypíná veškeré reklamy (video, bannery...) nejen v archivu pořadů na portálu Prima Play, ale rovnou na všech webových stránkách hlavních kanálů FTV Prima. Budete si tak pouštět nejen všechny dostupné filmy, dokumenty a TV pořady, ale zároveň i pročítat články na webech TV Prima zcela bez rušivých reklam. Předplatné iPrima bez reklam stojí 59 Kč měsíčně. S celoročním paušálem pak vychází služba pro předplatitele vždy o něco výhodněji (...celý článek)

Online archiv televizních pořadů na Prima Play můžete jednoduše sledovat přes HbbTV v chytré televizi...

Online TV služby | TV archiv pořadů | HbbTV | Přidáno 28. 2. 2017

Vybrané TV pořady a oblíbené seriály z televizního kanálu Prima včetně Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love nemusíte sledovat pouze ve vybraný vysílací čas, ale k dispozici máte zároveň i přehledný videoarchiv s již odvysílanými pořady. Uvedené pořady najdete v internetové službě Prima Play, která máte dostupnou zdarma i bez registrace. Přístup k Prima Play je možný nejen přes počítač s běžným webovým prohlížečem, ale obsah archivu můžete zároveň sledovat přes mobilní telefony a tablety. Hlavní otázkou ovšem zůstává, jak zobrazit videoarchiv Primy na obrazovce (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Voyo a podpora zařízení

Českou streamovací platformu (Video on Demand) Voyo společnosti TV Nova lze sledovat nejen v pohodlí domova, ale i na cestách na celé řadě rozmanitých zařízení a oblíbených platforem. Filmy, seriály a TV pořady uvidíte na chytrých televizí (Smart TV) oblíbených značek (...celý článek)

iVysílání přechází na HTML5

Česká televize ve svém archivu iVysílání už konečně nasadila novou verzi online videopřehrávače, který pro přehrávání videí z archivu nebo živého vysílání plně využívá HTML5. ČT tak definitivně opouští Flash Player, který pro své kritické chyby představoval možné (...celý článek)

HBO Go výrazně zlevňuje

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se pak stává (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru