S placenou službou iPrima bez reklam budete za 59 Kč měsíčně pravidelně sledovat videa zcela nerušeně...

Články | Online TV služby | Přidáno 21. 12. 2017

Placená služba iPrima bez reklam navazuje na Premium účet, se kterým jste mohli sledovat odvysílané pořady z videoarchivu TV stanic Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love bez komerčních reklam. Nová služba iPrima bez reklam vypíná veškeré reklamy (video, bannery...) nejen v archivu pořadů na portálu Prima Play, ale rovnou na všech webových stránkách hlavních kanálů FTV Prima. Budete si tak pouštět nejen všechny dostupné filmy, dokumenty a TV pořady, ale zároveň i pročítat články na webech TV Prima zcela bez rušivých reklam. Předplatné iPrima bez reklam stojí 59 Kč měsíčně. S celoročním paušálem pak vychází služba pro předplatitele vždy o něco výhodněji.

Služba iPrima bez reklam přináší nerušenou zábavu nejen při přehrávání videa, ale zároveň i při čtení článků na všech hlavních webech TV Prima...

Pravidelně sledujete archiv pořadů na Prima Play nebo patříte mezi aktivní čtenáře webových stránek TV Prima? Pak si aktivujte placenou službu iPrima bez reklam pro nerušené sledování vašich oblíbených pořadů. Nezapomeňte ovšem, že se uvedená nabídka nevztahuje na reklamní bloky v rámci živého TV vysílaní (Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love), které máte na webu Primy k dispozici. Navíc se platba automaticky obnovuje (rekurentní platba), dokud předplatné sami aktivně nezrušíte ve svém uživatelském účtu, nebo pomocí SMS (dle způsobu aktivace).

Jak si jednoduše pořídit TV archiv pořadů Prima Play?

S internetovou službou Prima Play můžete zpětně sledovat videa z nabídky TV Prima (Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love). Pokud v televizi zmeškáte oblíbený seriál nebo TV pořad jednoduše se na něj kdykoliv později podíváte ve videoarchivu. V online službě Prima Play dále najdete přehledný TV program včetně živého vysílání řady populárních stanic FTV Prima. K provozu služby potřebujete stabilní připojení k internetu o rychlosti 1 Mb/s. Archiv pořadů TV Prima budete sledovat v počítači, mobilním telefonu, tabletu nebo na chytrém televizoru (Smart TV) s podporou funkce HbbTV. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi TV archivu pořadů Prima Play naleznete v samostatném článku.

články online tv služby tv archiv pořadů prima play

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Živé vysílání online TV stanic

V dnešní době můžete zdarma sledovat online vysílání řady českých televizních stanic na obrazovce osobního počítače, notebooku, tabletu nebo displeji chytrého telefonu pomocí běžného internetového připojení. Pokud patříte mezi příležitostné diváky televizního vysílání (...celý článek)

Akvizice Nej.cz a Rio Media

Investiční skupina Kaprain, která vlastní kabelovou síť Nej.cz aktuálně koupila kabelovou firmu Rio Media. Spojením firem vzniká druhý největší poskytovatel kabelové televize v ČR, který poskytuje službu více než 200 tisíci zákazníkům ve zhruba 80 lokalitách po (...celý článek)

Plány společnosti Banaxi

Společnost Banaxi Limited jako majitel online videotéky Banaxi s působností v řadě zemí Evropy usiluje o vytvoření celosvětově dostupné VOD (Video on Demand) služby. Prvním krokem bude spolupráce s americkým distributorem Echelon Studios, který (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru