Spojením firem Nej.cz a Rio Media vznikne druhý největší poskytovatel kabelové televize v České republice...

Články | Kabelové televize | Aktualizováno 5. 12. 2018

Investiční skupina Kaprain, která vlastní kabelovou síť Nej.cz aktuálně koupila kabelovou firmu Rio Media. Spojením obou firem tak vzniká druhý největší poskytovatel kabelové televize v České republice, který má více než 200 tisíc zákazníků ve zhruba 80 lokalitách. Jedničkou na českém kabelovém trhu nadále zůstává společnost UPC s přibližně 600 tisíci klienty. Předplatitelé Nej TV a Rio Media budou moci v oblasti kabelové televize a poskytování vysokorychlostního internetu postupně využívat směs obou nabídek. Následně bude nový kabelový operátor fungovat pod jednotnou značkou Nej.cz (Nej TV), kterou do této doby po České republice využívalo cca 100 tisíc domácností.

Po spojení významných kabelových operátorů Nej.cz a Rio Media vznikne v ČR druhý největší kabelový poskytovatel s cca 200 tisíci aktivními uživateli...

Pro stávající zákazníky obou společností Nej.cz a Rio Media se aktuálně nic nemění a mohou bez omezení i nadále využívat všechny dosavadní služby. Pouze v budoucnu dojde k zániku společnosti Rio Media a přechodu všech práv i povinností z této firmy na společnost Nej.cz, která bude dál fungovat pod touto značkou. S ohledem na velikost podílu Nej.cz a Rio Media na trhu musí být transakce ještě schválena Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže.

Společnost Rio Media vznikla v roce 2008 a fungovala jako poskytovatel internetového připojení, digitální televize a hlasových služeb. V současnosti působí firma ve více než 30 městech po Čechách a Moravě s počtem cca 100 tisíc aktivních uživatelů.

Jak si pořídit kabelovou televizi Nej TV?

Kabelová televize Nej TV provozovaná společností Nej.cz poskytuje vedle vysokorychlostního připojení k internetu a telefonních služeb také bohatou nabídku českých a zahraničních TV stanic, které můžete denně sledovat na vaší televizi. Služby Nej.cz jsou k dispozici uživatelům v celé řadě lokalit po České republice. Podmínkou je možnost zřízení koncové účastnické zásuvky sítě v místě určeném pro poskytování dostupných služeb. K dispozici máte více než 100 televizních kanálů, které jsou dostupné převážně v českém jazyce a mnohé se navíc vysílají v oblíbené HD kvalitě. Vedle kabelové televize nabízí Nej.cz i službu Net TV, se kterou můžete vybrané TV programy sledovat přes internet na notebooku a mobilním zařízení včetně řady online služeb (individuální nahrávání, zpětné přehrávání, TV archiv apod.). Důležité informace, vlastnosti a recenzi kabelové televize Nej TV najdete přímo na našich webových stránkách.

články kabelové televize

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


iPrima bez reklam

Placená služba iPrima bez reklam nově navazuje na Premium účet, se kterým jste sledovali odvysílané pořady z archivu TV stanic Prima, Prima COOL, Prima Zoom, Prima MAX, Prima Krimi nebo Prima Love bez komerčních reklam. Vylepšený účet iPrima bez reklam vypíná (...celý článek)

Plány společnosti Banaxi

Společnost Banaxi Limited jako majitel online videotéky Banaxi s působností v řadě zemí Evropy usiluje o vytvoření celosvětově dostupné VOD (Video on Demand) služby. Prvním krokem bude spolupráce s americkým distributorem Echelon Studios, který (...celý článek)

HBO Go výrazně zlevňuje

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se pak stává (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru