Společnost Banaxi Limited hodlá v nejbližší době představit celosvětovou VOD službu s bohatým obsahem přímo od filmového distributora Echelon Studios...

Články | Online TV služby | Přidáno 15. 3. 2017

Společnost Banaxi Limited jako provozovatel online videopůjčovny Banaxi s působností v řadě zemí Evropy nově usiluje o vytvoření celosvětově dostupné VOD (Video on Demand) služby. Prvním krokem je úspěšné navázání spolupráce s americkým distributorem Echelon Studios, který disponuje rozsáhlým katalogem s více než 5 000 prémiových a 15 000 klasických filmových titulů z mnoha rozmanitých žánrů. Banaxi hodlá celosvětově zpřístupnit svoje služby na všech technologických platformách u svých B2B partnerů z řad IPTV / OTT provozovatelů nebo telefonních operátorů včetně vybraných výrobců spotřební elektroniky se zaměřením na Smart TV, set-top boxy, hybridní satelitní přijímače, Blu-Ray přehrávače, smartphony a mnohé další produkty.

Díky navázání spolupráce s velmi významným americkým distributorem video obsahu společností Echelon Studios, dostává myšlenka vytvoření celosvětové VOD (Video on Demand) služby konečně konkrétní obrysy...

Firma Banaxi Limited se kromě videa na vyžádání pod vlastní značkou zároveň podílí na vývoji aplikací pro různé technologické platformy. Aktuálně např. zajišťuje obsah pro videotéky u satelitní platformy Skylink nebo IPTV / OTT služby T-Mobile, který tak mají běžně k dispozici uživatelé těchto oblíbených televizních služeb na českém i slovenském trhu. V minulosti jste mohli online služby videotéky Banaxi vyzkoušet např. při spolupráci s firmou Tesco pod jménem Clubcard Kino.

Jak si jednoduše pořídit online videotéku Banaxi?

Streamovací službu Banaxi mohou jednoduše využít běžní uživatelé díky připojení k internetu. K provozu online videopůjčovny potřebujete stabilní internetové připojení o minimální rychlosti 3 Mb/s. V nabídce videotéky najdete přes 1 000 filmových titulů mnoha rozmanitých žánrů, které jsou vám okamžitě k dispozici buď v běžné SD nebo atraktivní HD kvalitě. Všechny dostupné filmy jsou navíc s českým dabingem, případně v původním znění s českými titulky. Obsah videopůjčovny budete sledovat na mobilních zařízeních, počítačích nebo vybraných chytrých televizorech značek Samsung, LG a Philips. Podrobnější informace, vlastnosti nebo recenzi online videotéky Banaxi naleznete v samostatném článku.

články online tv služby online videotéky

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Akvizice Nej.cz a Rio Media

Investiční skupina Kaprain, která vlastní kabelovou síť Nej.cz aktuálně koupila kabelovou firmu Rio Media. Spojením firem vzniká druhý největší poskytovatel kabelové televize v ČR, který poskytuje službu více než 200 tisíci zákazníkům ve zhruba 80 lokalitách po (...celý článek)

Sportovní kanál O2 TV Free

Společnost O2 spustila v březnu 2017 na pozemním digitálním vysílání kanál O2 TV Free se sportovním obsahem, který byl dostupný v běžné terestrické síti DVB-T multiplexu 4. S výjimkou přímých přenosů nabízel tento program totožný obsah jako oblíbená stanice O2 TV (...celý článek)

HBO Go výrazně zlevňuje

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se pak stává (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru