Banaxi

Sledujte jednoduše v pohodlí vašeho domova nebo na cestách oblíbené i nejnovější filmy, exkluzivní seriály, úžasné a poučné dokumenty nebo další zajímavé pořady okamžitě a bez čekání přes online videotéku Banaxi, nejen kdykoliv máte náladu, ale také všude tam, kde je rychlý internet...

Objednat Banaxi

Online videotéka Banaxi

Smart televize

Recenze online videotéky Banaxi

S videotékou Banaxi si ze svého křesla jednoduše objednáte zajímavý film, na který máte aktuálně náladu a chuť. K dispozici máte bohatou nabídku českých i cizojazyčných filmů, které budete sledovat s plně českým dabingem či případně v původním znění s českými titulky. Řadu filmových titulů ve videotéce navíc najdete v atraktivní HD kvalitě, kterou si užijete na moderních televizorech. Oproti běžnému televiznímu vysílání se streamovací službou už nemusíte spoléhat na přesný vysílací čas, ale televizní zábavu v podobě zajímavých a oblíbených filmových titulů si užijete v jakýkoliv čas.

Hodnocení(81%)
Kvalita videa 75%
Nabídka pořadů 80%
Platformy a zařízení 70%
CZ dabing / titulky100%

Co potřebujete k provozu online videopůjčovny Banaxi? Pro možnost přehrávání filmů z VOD služby Banaxi je vyžadováno stabilní připojení k internetu o minimální rychlosti 3 Mb/s (tituly v SD rozlišení), v případě filmů v HD kvalitě musíte počítat s 5 Mb/s. Obsah videopůjčovny si jednoduše přehrajete na stolním počítači, přenosném notebooku, mobilním telefonu či tabletu v běžném webovém prohlížeči. Videotéka Banaxi je zároveň k dispozici pro vybrané Smart TV (Samsung, Philips, LG...) včetně některých Blu-Ray přehrávačů. Streamovací službu si snadno objednáte jednoduchou registrací přímo na webu provozovatele.

Nabídka Banaxi

Nabídka Banaxi

Elektronická videopůjčovna Banaxi nabízí přístup k řadě rozmanitých a zajímavých filmů (akční, dobrodružné, drama, horory, rodinné, pohádky, animované, romantické, komedie, historické, kriminální, válečné apod.) z české nebo zahraniční produkce. Všechny nabízené filmové tituly mají buď český dabing nebo české titulky. Videopůjčovna je pak měsíčně pravidelně aktualizována a doplňována o stále nové filmy, u kterých se spolehlivě zabaví každý člen rodiny. Kromě filmové tvorby najdete v online videopůjčovně Banaxi zároveň i nabídku vybraných seriálů, která ovšem aktuálně nepatří mezi nejrozsáhlejší.

Zajímavé filmové tituly na Banaxi

Zajímavé filmové tituly

Z dostupné nabídky online videopůjčovny Banaxi si v pohodlí domova jednoduše přehrajete celou řadu zajímavých, ale i oblíbených filmů, mezi kterými najdete např. Příslib, Ztracen v džungli, 47 metrů, Braven, Zimní bratři, Escobar, Terminator Salvation, Equalizer 2, Venom, Spider-Man, Dívka v pavoučí síti, Gotti, Útok z hlubin, 7 životů a mnohé další. Z nabídky českých a slovenských filmů máte např. k dispozici Pane, vy jste vdova!, Na samotě u lesa, Anděl svádí ďábla, Bota jménem Melichar, S tebou mě baví svět, Šíleně smutná princezna, Vrchní, prchni!, Ecce homo Homolka, Bathory, Čtyři slunce...

Vyzkoušejte Banaxi

Vyzkoušejte Banaxi

Internetová videoknihovna Banaxi funguje nejen jako B2B platforma, která tak nabízí VOD (Video On Demand) služby ostatním firmám, ale zaměřuje se zároveň také na běžné uživatele. Přístup do videotéky je možný pomocí předplatného (Banaxi Mini, Banaxi Go) či jednorázovým zapůjčením vybraného filmového titulu na 48 hodin zpravidla za cenu 49 Kč. Kromě toho si všechny dostupné filmy můžete navíc zakoupit pro neomezené přehrávání. V případě předplatného se jedná o měsíčně placenou službu, kterou můžete kdykoliv jednoduše a bezplatně zrušit, pokud její služby už nechcete nadále využívat.


Online videotéka Banaxi na dosah
Sledujte zajímavé filmy a oblíbené seriály kdykoliv budete mít chuť a volný čas...

Vyzkoušet Banaxi


Sledujte streamovací službu Banaxi

S internetovou videotékou Banaxi získáte legální přístup k více než 1 000 filmových titulů z celé řady rozmanitých žánrů, které si přehrajete kdykoliv budete chtít. Pro řadu uživatelů bude největší výhodou této online videopůjčovny téměř 100% český dabing u všech dostupných filmů a seriálů. Před samotným zapůjčením filmu nebo zakoupením některého z předplatných tarifů je vhodné nejdříve ověřit dostupným testem kompatibility, zda vaše zařízení disponuje potřebnými doplňky pro bezproblémové přehrávání všech dostupných filmů nebo seriálů. Nezapomeňte, že v případě cenově atraktivního předplatného Banaxi Go získáte na měsíc přístup pouze k 500 filmovým titulům různých žánrů (nikoli k plné nabídce) této online videopůjčovny.

Kompletní nabídku filmů a seriálů z videotéky Banaxi můžete kromě obrazovky vybrané chytré televize (Smart TV) sledovat na mobilních telefonech, tabletech nebo notebooku všude tam, kde máte k dispozici stabilní internetové připojení.

 • Měsíční poplatek 99 Kč Měsíční platba dle vybraného balíčku
 • Provoz zdarma dle voucheru Bezplatný provoz na vyzkoušení
 • Nabídka titulů více než 1000 Přibližný počet dostupných titulů
 • Nahrávání pořadů ne Nahrávání vámi vybraných pořadů
 • Kvalita vysílání SD, HD Kvalita streamovaného vysílání
 • Počet streamů max. 1 Aktivní sledování na více zařízeních
 • Podpora zařízení Smart TV, mobil, PC Typy podporovaných zařízení
 • Další funkce možnost zakoupení filmu Standardní a doplňkové funkce
 • Zátěž na linku cca 3 Mb/s Doporučená rychlost internetu

Hlavní výhody služby Banaxi

 • možnost jednorázového zapůjčení vybraného filmu včetně zakoupení
 • všechny pořady jsou k dispozici v českém znění nebo s cz titulky
 • služba beze smluv a závazků, kterou lze jednoduše a kdykoliv zrušit
 • lze využít i paušální poplatek pro pravidelný přístup k nabídce filmů

Co vám nemusí vyhovovat

 • chybí samostatná aplikace pro mobilní zařízení (smartphony, tablety)
 • v nabídce videotéky zpravidla nenajdete nejnovější filmové trháky
 • za cenu měsíčního balíčku nemáte přístup k úplné filmové nabídce (měsíčně se naštěstí část obsahu v jednotlivých balíčcích obměňuje)
 • některým uživatelům může vadit i výrazně omezená nabídka seriálů

Recenze byla aktualizována 16. 10. 2017. Upozorňujeme, že se parametry služby mohou v průběhu doby změnit, pro aktuální informace k online videotéce Banaxi navštivte stránky provozovatele. Dostupné obrázky mají informativní charakter, ceny jsou pouze orientační.


Hledáte kvalitní televizi s chytrými funkcemi? Využijte nákup za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Smart TV


Srovnání online videopůjčoven

Porovnejte klíčové parametry oblíbených streamovacích služeb s paušálním poplatkem

Základní balíček

Banaxi Go

Online videotéka
Video on Demand

1000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
nákup nebo pronájem, neomezené přehrávání, starší filmová klasika...

99 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Voyo

Online videotéka
Video on Demand

2000 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 7 dní bezplatně, neomezené přehrávání, archiv, živé vysílání...

159 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

HBO Go

Online videotéka
Video on Demand

1500 filmů / seriálů
cz lokalizace 100 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, exkluzivní obsah...

129 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace

Základní balíček

Netflix

Online videotéka
Video on Demand

5000 filmů / seriálů
cz lokalizace cca 10 %

Základní funkce
na 30 dní bezplatně, neomezené přehrávání, rozsáhlá knihovna...

199 Kč měsíčně
paušální poplatek

Objednat

Další informace


Plány společnosti Banaxi

Společnost Banaxi Limited jako majitel online videotéky Banaxi s působností v řadě zemí Evropy usiluje o vytvoření celosvětově dostupné VOD (Video on Demand) služby. Prvním krokem bude spolupráce s americkým distributorem Echelon Studios, který (...celý článek)

Streamovací video služby

S online videotékou se konečně nemusíte omezovat s přesným vysílacím časem a spoléhat se na televizní vysílání, ale velmi jednoduše si pustíte váš oblíbený nebo nejnovější film kdykoliv budete mít náladu nebo chuť. Na internetu najdete množství online videoték s měsíčním (...celý článek)

Jak sledovat video bez FUP?

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu nebo tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu, online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k WiFi (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru