Jak neomezeně sledovat internetové televize, pořady z TV archivu či online videotéky na mobilních zařízeních bez počítání FUP z vašeho běžného datového balíčku?

Články | Internetové vysílání | Online TV služby | Přidáno 21. 3. 2019

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) přímo obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu i tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu nebo online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k bezdrátové síti WiFi. Snadno si pak v daném měsíci ušetříte drahocenné MB z datového balíčku na ostatní internetové aktivity. Pokud byste rádi využívali mobilní data pro streamování videa, pak ovšem nemusíte věšet hlavu, protože v nabídce mobilních operátorů najdete i speciální tarify, které data nespotřebovávají. V rámci takového balíčku můžete za určitý poplatek využívat nejrůznější streamovací služby, aniž by se vám spotřebovali běžná mobilní data. Stačí jen prozkoumat detailní nabídku vašeho mobilního operátora a podívat se, zda nabízí neomezená data právě k vaší oblíbené službě.

Vyberte si vhodný balíček k datovému tarifu a sledujte streamovaná videa na mobilním telefonu nebo tabletu bez omezení a obav z vyčerpání dat (FUP)...

Mobilní operátor Vodafone nabízí balíček Video Pass za cenu 199 Kč měsíčně, se kterým nemusíte řešit přenesená mobilní data. Při jeho aktivaci můžete jednoduše po celý měsíc využívat vybrané streamovací služby bez obavy, že dojde k vyčerpání dat. Pro správnou funkci Vodafone balíčku Video Pass je nutné využívat oficiálně dostupné aplikace, při použití internetového prohlížeče v mobilu může již dojít ke spotřebě mobilních dat. V rámci balíčku máte k dispozici např. Netflix, HBO Go, Amazon Prime Video, Stream.cz, Lepší.TV, Seznam Zprávy, Sledování TV, Kuki, Digi2GO, Prima Play, Horizon Go, Zapni.TV, Banaxi...

Všichni zákazníci mobilního operátora T-Mobile mohou využít balíček StreamOn za cenu 249 Kč měsíčně, se kterým pak mohou poslouchat muziku nebo sledovat videa v mobilním telefonu, aniž by došlo ke spotřebě běžného datového limitu. Je vždy pouze nutné využívat podporované mobilní aplikace, při použití webového prohlížeče zpravidla dojde ke spotřebě mobilních dat. S T-Mobile balíčkem StreamOn můžete neomezeně využívat následující služby: HBO Go, Apple Music, Stream.cz, Prima Play, Seznam Zprávy, Voyo, Horizon Go, Digi2Go, Skylink Live TV, Sledování TV, Videopůjčovna Banaxi, Lepší TV, Kuki...

V době psaní článku pro DigiVysilani.cz nenabízel mobilní operátor O2 žádný dostupný balíček pro neomezené využívání streamovaného video obsahu. Uživatelé tak musí využívat oblíbené streamované služby v rámci běžného balíčku s rozmyslem nebo se v takovém případě raději spolehnout pouze na bezdrátové WiFi připojení v dané lokalitě.

Na co dát pozor při používání streamovacích balíčků?

Samotný neomezený balíček se zpravidla nedá aktivovat bez některého ze základních datových tarifů. Jak již bylo zmíněno, tak při použití streamovacích služeb musíte vždy využít dostupnou oficiální aplikaci. Nezapomeňte, že do streamingu nepatří obsah třetích stran, jedná se nejčastěji například o reklamy na YouTube. Při použití neomezeného balíčku se samozřejmě nevyhnete případnému předplatnému za vybranou streamovací služby HBO Go, Netflix, Amazon Prime Video, Digi2Go... dle jejich poplatků.

články internetové vysílání online tv služby online videotéky

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Nabídka tarifů Netflix

Všechny dostupné tarify (Basic, Standard a Premium) u online videopůjčovny Netflix běžně umožňují přístup ke zcela stejnému obsahu filmových titulů z vlastní nebo cizí produkce. Jednotlivé balíčky se pak mezi sebou vzájemně odlišují především v možnostech streamovací (...celý článek)

Jak vybrat televizi?

Pokud se rozhodujete k nákupu nového televizoru, pak jistě víte, že se nejedná o jednoduchou volbu. Ze všech stran útočí informace o velikosti úhlopříčky nebo kvalitě obrazu, chytrých funkcích, ale i rozmanité výbavě. Nicméně při volbě TV není samotná úhlopříčka (...celý článek)

Jak přijímat televizní vysílání?

Hledáte všechny dostupné alternativy, jak přijímat běžné televizní vysílání? Pokud chcete na obrazovce vašeho televizoru sledovat živé vysílání řady českých TV stanic, pak máte zpravidla k dispozici 4 způsoby, jak televizní signál přijímat. Patří mezi ně pozemní vysílání (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru