Prozkoumejte všechny zajímavé novinky a důležité zprávy ze světa online videoték...

Články | Aktualizováno 17. 4. 2019

Placené online videotéky (VoD - Video on Demand) nabízejí obrovskou knihovnu filmů a seriálů, které můžete snadno sledovat na vaší chytré televizi nebo mobilním zařízení za pomoci běžného internetového připojení. Tyto streamovací služby můžete zpravidla využívat kdekoliv a kdykoliv, přesně podle vaší aktuální nálady. Pro usnadnění jsme připravili seznam článků souvisejících s online videotékami, které vás mohou zajímat. Podrobné informace se zaměřením na aktuální téma online videotéky najdete v seznamu jednotlivých poskytovatelů online videopůjčoven.

Vyzkoušejte online videotéky s řadou osvědčených i nejnovějších filmů a sledujte je kdykoliv a kdekoliv...

Online TV služby | Přidáno 17. 4. 2019

S online videotékou se nemusíte omezovat s přesným vysílacím časem a spoléhat se na televizní vysílání, ale jednoduše si pustíte váš oblíbený nebo nejnovější film kdykoliv budete mít náladu a chuť. Na internetu najdete celou řadu online videoték s měsíčním předplatným s možností neomezeného sledování, nebo internetové videopůjčovny, kde si za krátkodobý pronájem vybraného filmu jednorázově zaplatíte. V každém případě máte plně k dispozici tisíce hodin digitální video zábavy, kterou budete sledovat nejen v původním znění, ale stále častěji najdete v nabídce filmy s českým dabingem nebo českými titulky. Digitální trh s online filmy nebo seriály zatím nedosáhl úrovně streamované hudby, ale přesto VOD (...celý článek)

Jak neomezeně sledovat internetové televize, pořady z TV archivu či online videotéky na mobilních zařízeních bez počítání FUP z vašeho běžného datového balíčku?

Internetové vysílání | Online TV služby | Přidáno 21. 3. 2019

Všichni víme, že streamování videa přes mobilní data spolehlivě požírá FUP (limit přenesených dat) přímo obrovskou rychlostí. Proto se vyplatí na mobilu i tabletu sledovat internetové televize, pořady z TV archivu nebo online videotéky jen v momentě, kdy jste připojeni k bezdrátové síti WiFi. Snadno si pak v daném měsíci ušetříte drahocenné MB z datového balíčku na ostatní internetové aktivity. Pokud byste rádi využívali mobilní data pro streamování videa, pak ovšem nemusíte věšet hlavu, protože v nabídce mobilních operátorů najdete i speciální tarify, které data nespotřebovávají. V rámci takového balíčku můžete za určitý poplatek využívat nejrůznější streamovací služby, aniž by se vám spotřebovali běžná mobilní data (...celý článek)

Sledujte se službou iPrima Videopůjčovna s předstihem filmy a seriály před jejich televizní premiérou...

Online TV služby | TV archiv pořadů | Prima Play | Přidáno 25. 2. 2019

Televize Prima aktuálně spustila novou online službu iPrima Videopůjčovna, ve které si můžete jednoduše vypůjčit zajímavý film nebo oblíbený seriál z produkce FTV Prima až 7 dní před jejich televizní premiérou. Zhlédnutí předpremiérového pořadu bez reklam v HD kvalitě vychází na 29 Kč. Během 48 hodin si můžete pořad pustit kolikrát chce, nejpozději však do 30 dní od jeho zapůjčení. Exkluzivní nabídku videopůjčovny v podobě sedmidenního předstihu tak můžete využít u oblíbených seriálů jako např. Modrý kód, Krejzovi či Černé vdovy (...celý článek)

Sledujte přes Apple TV na online videotéce iTunes nabídku rozmanitých filmů v atraktivní 4K kvalitě...

Online TV služby | Apple iTunes | Aktualizováno 26. 1. 2019

Online videotéka Apple iTunes nabízí rozsáhlou nabídku filmových titulů, která čítá více než 8 000 filmů a dokumentů, které můžete běžně sledovat v SD i HD kvalitě. V posledních letech ovšem stále více přibývá řada rozmanitých titulů, které máte navíc k dispozici v atraktivním 4K UHD rozlišení, které mohou dále obsahovat i vysoký dynamický rozsah (HDR) a kvalitní ozvučení typu Dolby Vision nebo Dolby Atmos. Na 4K televizoru s podporou HDR si přímo v pohodlí domova naplno užijete dokonale ostrý a detailní obraz s kvalitním zvukem (ideálně přes domácí kino nebo širokopásmový (...celý článek)

Prosincové změny a nejdůležitější novinky v internetové videopůjčovně O2, ve které máte k dispozici tisíc filmů...

Online TV služby | O2 TV | Přidáno 8. 12. 2018

O2 Videotéka (virtuální videopůjčovna) je nově přístupná i těm, kteří nevyužívají službu O2 TV. Streamovanou službu můžete využít nejen z menu set-top boxu O2 TV, ale i přímo z webu provozovatele, nebo přes dostupnou aplikaci pro chytré telefony a tablety. Vybraný film máte po zaplacení k dispozici na 48 hodin, po kterých si jej můžete jednoduše přehrát kolikrát chcete. Vybírat můžete z bohaté nabídky filmových titulů z celé řady žánrů (akční, dobrodružné, thrillery, krimi, drama, komedie, dětské, rodinné, romantické, sci-fi, fantasy a mnohé další). Nabídku filmů v O2 videopůjčovně dále doplňují i festivalové filmy a vybrané dokumenty. Ceny půjčovného se zpravidla pohybují v rozmezí 45 - 75 Kč (...celý článek)

Sledujte vybrané filmy a seriály s českou lokalizací v online streamovací službě Amazon Prime Video...

Online TV služby | Amazon Prime Video | Přidáno 29. 10. 2018

Online streamovací služba Amazon Prime Video je už nějakou dobu dostupná v České republice. Obsah této online videotéky je bohužel v převážné většině stále v originálním znění s možností zapnutí převážně anglických, francouzských, španělských nebo portugalských a italských titulků. Nicméně mezi nimi pomalu přibývá řada filmů, ale i seriálů s dabingem a českými titulky. Obsah lokalizovaných pořadů do češtiny se zatím rozhodně nemůže rovnat konkurenčním online půjčovnám, ale i tak jsme rádi za každou snahu, kterou zahraniční společnosti směrem k českému publiku projeví. Ovšem necelá 50 lokalizovaných filmových titulů přidaných v průběhu 2 let jasně ukazuje, že služba Prime Video je stále vhodná pouze pro diváky, kteří (...celý článek)

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými balíčky u oblíbené online streamovací video služby Netflix...

Online TV služby | Netflix | Přidáno 12. 10. 2018

Netflix je celosvětově oblíbená streamovací služba (Video on Demand - VoD), se kterou můžete denně sledovat velké množství zajímavých filmů i atraktivních seriálů. Už dnes u řady uživatelů online videopůjčovny s paušálním poplatkem postupně vytlačují klasické televizní vysílání. Videoportál Netflix je už nějakou dobu dostupný v ČR a pokud chcete jeho online služby využívat, pak si aktuálně můžete vybrat ze 3 placených balíčků (Basic, Standard, Premium) (...celý článek)

Streamovací služba HBO Go zlevňuje přístup do své videotéky, filmy a seriály v češtině uvidíte za 129 Kč...

Online TV služby | HBO Go | Přidáno 28. 9. 2018

Relativně potichu a bez výrazné reklamy došlo ke změně měsíčního předplatné u streamovací video služby HBO Go. Za přístup do online videotéky nyní zaplatíte místo 199 Kč pouhých 129 Kč. S ohledem na kvalitní obsah se stoprocentní českou podporou se stává online platforma pro distribuci filmů HBO Go nejen bezkonkurenčně nejlepší službou, ale zároveň patří mezi nejlevnější online filmotéky na českém trhu. Snížená cena platí pro nové i stávající uživatele, kteří si tuto službu objednali přímo na webu provozovatele. Noví uživatelé videoslužby HBO Go navíc získají zkušební měsíc zcela zdarma (...celý článek)

Na jaké filmy a seriály se můžete podívat v online videopůjčovně Netflix, pokud neumíte anglicky?

Online TV služby | Netflix | Přidáno 17. 9. 2018

Zřejmě se najde jen málokdo, kdo nikdy neslyšel o největší americké online videopůjčovně Netflix. Historie této společnosti sahá až do roku 1999, kdy po USA poskytovala filmy na DVD nosičích, které rozesílala poštou. V současné době nabízí Netflix streamovaný video obsah přes internet ve více než 130 zemí světa. Otázkou ale zůstává, jaký obsah nabízí pro (...celý článek)

Streamujte videa z mobilu na velkou obrazovku vaší televize přes bezdrátový Google Chromecast...

Online TV služby | Aktualizováno 5. 6. 2018

Google Chromecast je miniaturní počítač s vestavěnou bezdrátovou WiFi technologií, který přes HDMI rozhraní zapojíte do televize. Chromecast dokáže z mobilních zařízení přes aplikaci Google Home (dostupná pro Google Android i Apple iOS) nebo počítače s webovým prohlížečem Google Chrome zrcadlit jakýkoliv video obsah přímo na obrazovku vaší velké HDMI televize. Zařízení tak může sloužit i pro streamování online obsahu z internetových služeb jako je Netflix, Google Play Movies a mnohé další online videotéky. Počet aplikací umožňujících sdílení obrazovky z mobilních zařízení nebo PC stále více roste. Samozřejmostí je zároveň možnost prohlížení fotografií z mobilu, poslouchání hudby nebo například (...celý článek)

Aplikace pro online videopůjčovnu HBO Go, se kterými můžete sledovat bohatou nabídku oblíbených filmů, exkluzivních seriálů a zajímavých dokumentů...

Online TV služby | HBO Go | Přidáno 6. 1. 2018

Online videopůjčovna HBO Go je v současnosti dostupná na celé řadě rozmanitých platforem a zařízení. Dostupnou nabídku oblíbených filmů, exkluzivních seriálů nebo zajímavých dokumentů z knihovny HBO Go můžete běžně sledovat na počítačích (Windows, Mac) v okně prohlížeče, ze kterých je možné video streamovat na mini počítač ChromeCast. Řada uživatelů má např. notebook s HDMI výstupem propojený s LCD televizorem. Pro ostatní zařízení máte k dispozici (...celý článek)

Online streamovací službu Amazon Prime Video si už konečně užijete na multimediálním centru Apple TV...

Online TV služby | Amazon Prime Video | Přidáno 10. 12. 2017

Online streamovací služba Amazon Prime Video konečně zamířila na platformu Apple TV, pro kterou už najdete v prostředí App Storu zdarma ke stažení aplikaci pro iPhone, iPad a nově také Apple TV. Společnost Amazon se svojí online videopůjčovnou byla posledním známým poskytovatelem videa na vyžádání (VoD), která výrazně chyběla na zařízeních s tvOS. Dostupnost této aplikace se netrpělivě očekávala už v průběhu léta, ale vzhledem ke komplikacím při jejím vývoji se nakonec vydání o několik měsíců opozdilo. Bezplatnou aplikaci Amazon Prime Video nyní můžete stahovat pro Apple TV třetí generace (...celý článek)

Online videotéka HBO Go je konečně dostupná všem divákům, nově ji pořídíte i bez televizního operátora...

Online TV služby | HBO Go | Přidáno 14. 11. 2017

V České republice najdete celou řadu úspěšných online videopůjčoven, ale málokterá nabízí takové renomé jako streamovací služba HBO Go. Tento populární videoportál americké televize HBO nabízí bohatou knihovnu filmů, seriálů a dokumentů z vlastní i cizí produkce. Dostupné pořady budete navíc sledovat s českým dabingem, nebo v originálním znění s českými titulky. Dosud jste mohli filmotéku HBO Go objednat pouze přes obchodního partnera satelitní, kabelové nebo internetové televize. Nově si už konečně můžete pořídit tuto oblíbenou službu v přímém prodeji na webových stránkách provozovatele (...celý článek)

Sledujte na internetovém videoportálu Voyo oblíbené seriály z produkce TV Nova dříve než v televizi...

Online TV služby | TV archiv pořadů | Voyo | Přidáno 11. 9. 2017

Internetový videoportál Voyo společnosti TV Nova nabízí online přístup k řadě oblíbených filmů a seriálů. Jako předplatitel této streamovací služby můžete zcela legálně sledovat i dosud neodvysílané epizody vašich oblíbených seriálů, které patří do produkce televize Nova. Oproti běžnému TV vysílání máte u vybraných seriálů plně k dispozici příběhy vašich oblíbených hrdinů zpravidla o něco dříve než diváci, kteří tyto seriály sledují na klasické televizi v běžném vysílacím čase. Kompletní nabídku videoportálu Voyo můžete sledovat kromě vybraných Smart TV a osobních počítačích zároveň na mobilních telefonech nebo tabletech všude tam, kde máte dostatečně rychlé připojení k internetu (...celý článek)

Využijte zvýhodněnou cenu videoportálu Voyo při zakoupení předplatného na 3 a více měsíců...

Online TV služby | TV archiv pořadů | Voyo | Přidáno 17. 6. 2017

Běžné předplatné streamovací služby Voyo stojí 189 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem můžete jednoduše sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic Novy včetně atraktivních sportovních přenosů, ale zároveň i neomezený vstup do videopůjčovny. Pokud pravidelně sledujete online videoportál Voyo, pak ovšem výrazněji ušetříte při objednání služby na 3 a více měsíců dopředu. Při zakoupení předplatného na delší časové období se cena této online služby sníží až na přijatelných 154 Kč (...celý článek)

Na Apple iTunes po změně platby z eura na českou korunu klesly ceny za půjčení i nákup filmů...

Online TV služby | Apple iTunes | Aktualizováno 2. 6. 2017

V květnu tohoto roku oznámila společnost Apple, že začne v České republice účtovat ceny za App Store, iTunes Store, iBooks Store, Apple Music a iCloud místo dosavadního eura v českých korunách. Apple slib dodržel a v současné době uživatelé Apple nakupují vybrané služby výhradně za koruny. S touto změnou zároveň souvisela všeobecná obava, že pravděpodobně dojde k nutnému zdražení dostupných služeb (aplikace, filmy, hudba...). Nicméně změna měny z eura na českou korunu sebou přinesla výrazné zlevnění za půjčení i nákup filmů v online videotéce iTunes. Ceny naprosto většiny filmů se snížili až o 45 %, slevy se týkají nejen filmových titulů dostupných v běžné SD, ale zároveň i HD kvalitě (...celý článek)

Na jakých zařízeních můžete běžně sledovat filmy, seriály a TV pořady z české streamovací služby Voyo?

Online TV služby | TV archiv pořadů | Voyo | Přidáno 21. 4. 2017

Českou streamovací službu (Video on Demand) Voyo společnosti TV Nova můžete sledovat nejen v pohodlí domova, ale i na cestách na celé řadě rozmanitých zařízení a oblíbených platforem. Filmy, seriály nebo TV pořady uvidíte na vybraných chytrých televizí (Smart TV) oblíbených značek Panasonic, Samsung, LG, Sony, Philips, Toshiba, Hyundai, GoGen. S chytrou televizí si po připojení k internetu stáhnete vhodnou aplikaci Voyo, která podporuje živé vysílání a přístup do televizního archivu řady programů TV Nova včetně neomezeného sledování mnoha filmových titulů z videotéky (...celý článek)

Společnost Banaxi Limited hodlá v nejbližší době představit celosvětovou VOD službu s bohatým obsahem přímo od filmového distributora Echelon Studios...

Online TV služby | Přidáno 15. 3. 2017

Společnost Banaxi Limited jako provozovatel online videopůjčovny Banaxi s působností v řadě zemí Evropy nově usiluje o vytvoření celosvětově dostupné VOD (Video on Demand) služby. Prvním krokem je úspěšné navázání spolupráce s americkým distributorem Echelon Studios, který disponuje rozsáhlým katalogem s více než 5 000 prémiových a 15 000 klasických filmových titulů z mnoha rozmanitých žánrů. Banaxi hodlá celosvětově zpřístupnit svoje služby na všech technologických platformách u svých B2B partnerů z řad IPTV / OTT provozovatelů nebo telefonních operátorů včetně vybraných výrobců spotřební elektroniky se zaměřením na Smart TV, set-top boxy, hybridní satelitní přijímače, Blu-Ray přehrávače, smartphony (...celý článek)

Filmy a seriály z online videotéky Netflix můžete nově stahovat do přenosných zařízení pro offline sledování...

Online TV služby | Netflix | Aktualizováno 16. 2. 2017

Online videotéka Netflix konečně spustila dlouho očekávanou funkci pro offline sledování filmů a seriálů. Konečně tak můžete sledovat oblíbená videa i během cest vlakem, autobusem i letadlem nebo na místech bez připojení k internetu. Stačí do svého přenosného zařízení (smartphony, tablety) s operačním systémem Apple iOS či Google Android stáhnout dopředu přes WiFi vybraná videa a následně při jejich přehrávání se už obejdete bez mobilního připojení (...celý článek)

Amazon Prime Video je konečně oficiálně v ČR. Sledujte nový The Grand Tour se zvýhodněným předplatným...

Online TV služby | Amazon Prime Video | Přidáno 4. 1. 2017

Do České republiky se oficiálně dostává služba pro online streamování filmů a seriálů. Jedná se o internetovou videopůjčovnu Amazon Prime Video, se kterou můžete pohodlně sledovat stovky zajímavých pořadů. V současné době je služba dostupná ve více než 200 zemích. Měsíční platba vychází na 160 Kč, ale díky aktuálně zvýhodněnému předplatnému vás vyjde prvních 6 měsíců na pouhých 80 Kč. Mezi méně potěšující zprávy patří výrazně menší nabídka oproti konkurenčním online videotékám a zároveň absence filmů a seriálů s českými titulky. Aktuálně jsou u nabízených pořadů k dispozici titulky jen v angličtině, italštině, francouzštině, španělštině nebo portugalštině (...celý článek)

zobrazit nejnovější články

Nabídka DigiVysilani.cz

Hledáte ke svému televizoru DVB-T2 set-top box? Nakupujte za
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka set-top boxů


Zvýhodněné předplatné Voyo

Předplatné streamovací služby Voyo stojí 189 Kč při platbě na jeden měsíc. Tímto způsobem můžete sledovat nabídku této oblíbené české Video on Demand služby. V rámci tohoto předplatného pak získáte přístup k online archivu a živému vysílání řady TV stanic včetně (...celý článek)

Prima Play přes HbbTV

Vybrané TV pořady a oblíbené seriály z televizního kanálu Prima včetně Prima COOL, Prima MAX, Prima Zoom, Prima Krimi a Prima Love nemusíte sledovat pouze ve vybraný vysílací čas, ale k dispozici máte i přehledný videoarchiv s odvysílanými pořady (...celý článek)

iVysílání přechází na HTML5

Česká televize ve svém archivu iVysílání už konečně nasadila novou verzi online videopřehrávače, který pro přehrávání videí z archivu nebo živého vysílání plně využívá HTML5. ČT tak definitivně opouští Flash Player, který pro své kritické chyby představoval možné (...celý článek)


Home   Televizní vysílání   Online TV služby   Digitální technika   Články   O projektu

Copyright 2017 - 2021 DigiVysilani.cz


Oznámení DigiVysilani.cz

Kde výhodně koupit televizi?
Využijte bohatý výběr DVB-T2 televizorů v ověřeném e-shopu s nabídkou zajímavých cen a rychlým dodáním zboží do 24 hodin...

 Vybírejte ještě dnes
×
Sledujte oblíbené TV pořady na obrazovce nového televizoru